Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (558) УЖГОРОД ОБРАВ ПОЧЕСНИХ ГРОМАДЯН та назвав нові вулиці на честь міст-побратимів

Зазвичай на сесії, яка відбувається напередодні Дня міста, депутати Ужгородської міської ради обирають Почесних громадян Ужгорода та голосують за номінантів на звання “Почесної відзнаки Ужгородської міської ради”. Так було і на вчорашньому, 9-му пленарному засіданні чергової V сесії V скликання.

Цьогоріч з-поміж 10 кандидатів Ужгород обрав 4-х Почесних громадян: Брайена Ерлі, громадянина Великобританії, члена англійського Ротарі-клубу, - за вагомий особистий внесок у надання гуманітарної допомоги медичним закладам міста та безкоштовну медичну допомогу; Еміла Поповича, колишнього голову виконкому Ужгородської міської ради, - за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну громадську та суспільно-політичну діяльність; Мілана Шашіка, апостольського адміністратора Мукачівської греко-католицької єпархії, - за вагомий особистий внесок у відродження та утвердження духовних засад у краї та активну громадську діяльність; Павла Федаку, директора Національного музею народної архітектури та побуту України, голову куль- турно-освітнього товариства “Просвіта”, - за активну громадську та суспільно-політичну діяльність.

Окрім того, депутати вирішили назвати нові вулиці в мікрорайоні імені Ярослава Мудрого житлового району “Західний” на честь міст-побратимів Ужгорода. Таким чином, у нас з’являться вулиці Ніредьгазька, Бийкийшчобо, Чеської Ліпи, Корвалліська, Сомботгейська, Горсенська, Кроснівська, Сатумарська, Ульцинська, Каянська, Орловська та Московська.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS