Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (558) ВИКОНКОМ. В УЖГОРОДІ ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ДИТСАДКІВ

А ще міська влада спрямує 300 тис. грн. малозабезпеченим городянам, які мешкають у будинках, від’єднаних від централізованого теплопостачання. Такі рішення серед інших були прийняті на цьоготижневому засіданні виконкому Ужгородської міської ради.

Для довідки: протягом кількох років ужгородцям було видано 17763 дозволи на відключення від централізованого опалення, що становить 77% від загальної кількості квартир з ЦО та гарячим водопостачанням (23050). Із 474 житлових будинків, які отримували централізоване тепло, вже відключено 220. Таким чином, на сьогодні централізовано гріються мешканці в 254 будинках. У ході підготовки до опалювального сезону 2009-2010 рр. було проведено поточний ремонт покрівель на 139 будинках. На капітальний ремонт покрівель витрачено 701724 тис. грн. Крім уже виділених 605 тис. грн., заплановано стільки ж спрямувати додатково на ремонт і підготовку систем централізованого опалення.

На базі ЖРЕРу № 5 створили бригади, які за рахунок міського бюджету встановлюють автономне електричне опалення тим ужгородцям (зараз це 86 квартировласників), які не мають можливості зробити це самостійно, а їхні будинки відключені від централізованого теплопостачання. До слова, на засіданні було запропоновано від’єднати від ЦО ще 39 будинків в Ужгороді.

Окрім цього, на виконкомі йшлося і про оптимізацію мережі навчальних закладів Ужгорода, вивільнення додаткових приміщень для організації роботи дошкільних груп, повнішого задоволення освітніх потреб населення міста. Із 1 вересня наступного року припинять проводити набір учнів до перших класів у НВК “Ялинка”, “Дзвіночок”, “Дивосвіт”, “Веселка”. “Перших класів у цих закладах не буде, тому що місту необхідно збільшувати кількість садків, до яких цьогоріч пішло на 500 дітей більше. Названі НВК надалі працюватимуть у режимі дитсадків”, - наголосив речник міського голови Олег Подебрій.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS