Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (558) ЮНА ЗІРОЧКА ПАДІЮНУ ВИСТУПИЛА ІЗ СОЛЬНИМ КОНЦЕРТОМ “ТОБІ”

Після тривалого відпочинку вихованці Ужгородського Палацу дітей та юнацтва розпочали новий навчальний рік. І вже минулими вихідними вихованка “Продюсерського центру” Даніелла Кіш дала сольний концерт під назвою “Тобі”.

Юна співачка - вихованка Зраз-кового художнього колективу “Продюсерський центр”. Ще дитиною Даніелла прийшла в Падіюн і стала займатися в студії естрадної пісні “Браво” під керівництвом Лариси Іванової. Відтоді й почалася їхня співпраця, що триває вже 5 років. Саме до цієї дати був зорганізований концерт Даніелли Кіш із сольною програмою “Тобі”.

“Продюсерський центр”, в якому займається дівчина, зараз нараховує 87 вихованців, котрі відвідують різні секції. Саме тут діти мають змогу займатися вокалом, акторською майстерністю, декоративним дизайном; у центрі діють арт-студія “Стиліст” та студія звукозапису. А з юнаками та дівчатами працюють досвідчені педагоги з вокалу Лариса Іванова, Наталія Сабат, Олена Єгорова, хореографії Євген Брежинський та Наталія Височан.

- Оскільки образ виконавця повинен відповідати його репертуару, бо це не менш важливо, наші вихованці поєднують заняття з вокалу з хореографією та акторською майстерністю, - розповідає керівник Зразкового художнього колективу “Продюсерський центр”, методист з естетичного виховання Олена Ассаул. - Аби якнайкраще виявити свої здібності, діти намагаються співати не лише соло, а й разом із педагогами шукають нові форми: на кожен концерт об’єднуються в дуети, тріо чи ансамблі. Також допомагає молодим талантам шоу-балет “Реал денс” (керівник Наталія Височан), адже вони роблять підтанцівки до кращих номерів.

Даніелла одночасно займається вокалом і хореографією в Танцювальній корпорації друзів. Вона виступає за університет, оскільки навчається на 3 курсі юридичного факультету Природничо-гуманітарного коледжу та бере участь майже в усіх святкових заходах міста. “Наші падіюнівці дуже активні: жоден концерт чи урочистий захід в Ужгороді не обходиться без них, - зазначила пані Олена. - Якщо ж знаходяться спонсори, то вихованці намагаються брати участь у різних фестивалях та конкурсах. Ми надзвичайно пишаємося своїми юними талантами, адже вони щоразу виборюють численні премії та нагороди”.

Дівчині лише 16 років, а вона вже лауреат багатьох престижних вокальних конкурсів в Україні, має численні нагороди та гран-прі. Даніелла неодноразово брала участь у фестивалях, які проходять на Закарпатті: “Вечори над Латорицею”, “Веселка над Тисою”, “Закарпатський едельвейс”. Першим міжнародним конкурсом був Кубок Євразії, де вона виборола третю премію. “Цей здобуток нас надихнув на посилену подальшу працю, - розповідає Даніелла Кіш. - Згодом узяла участь у Дитячому пісенному вернісажі-2008 у Києві, де виборола першу премію. Після цього мене запросили в Одесу для участі в міжнародному конкурсі “Жемчужна Юга”. І там - перша премія!”.

Минулий рік для юної виконавиці запам’ятався ще однією подією: за

час її занять вокалом назбиралося чимало матеріалу - він ліг в основу її першого альбому, до якого увійшло 10 композицій. Уже цьогоріч у номінації “вокал” дівчина стала переможницею конкурсу “Зореграй-2009″ - благодійного проекту підтримки юних талантів Палацу дітей та юнацтва.

Зараз у Падіюні розпочався новий навчальний рік, і після тривалого відпочинку дітки, сповнені сил, уже готуються до святкування Дня вчителя та Дня міста.


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS