Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 38 (558) УЖГОРОДСЬКА ДЕСЯТКА СТАРТУВАЛА

20 вересня на стадіоні ДЮСШ № 1 відбувся незвичний та неординарний для міста захід - “Ужгородська десятка”. Легкоатлетичний пробіг як спортивно-благодійна акція проводився з ініціативи федерації легкої атлетики міста та приватного підприємця Віктора Поганя за підтримки обласного відділення НОК України.

Майже 150 учасників у різних вікових категоріях вийшли на старт. Чоловіки змагалися на дистанції 10 км. Переможцем у категорії до 35 років став кандидат у майстри спорту, динамівець Роман Романюк, призерами - Андрій Купар та Андрій Більца. У чоловіків старших 35 років переміг кмс Анатолій Малий, призерами стали Юлій Ронай та Володимир Гроздицький. У жінок до 35 років перемогла кмс Наталія Малая, другою на фініші була Таміла Бабак з Чопа, третьою - Оксана Лазаренко з Ужгорода, у жінок старших 35 років перемогла Марія Тураній, учитель фізики ЗОШ № 5. Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами, кубками й грошовими преміями; ті, хто виборов місця з 4 по 6, отримали грамоти та грошові винагороди.

У рамках акції відбувся також масовий дитячий забіг на 600 м, в якому на дистанцію вийшло 65 учасників. На фініші кожен отримав сертифікат від обласного відділення НОК України.

Далі були проведені заїзд на візках учасників з обмеженими фізичними можливостями на 200 м, забіг 4-річних дітей дошкільного закладу № 39 на

50 м та естафета серед сімейних команд “Тато, мама і я - спортивна сім’я”. Загалом заходи відбулися на всі смаки для всіх категорій мешканців міста.

Уперше для себе на 5-кілометрову дистанцію вийшов директор ЗОШ № 5 Петро Кіндюх. В інтерв’ю після забігу він поділився своїми враженнями: “Я радий, що пробіг 5 км, набрався позитивних емоцій, хоча було й не легко на окремих відрізках шляху. Приємно бігти вулицями міста, чудова атмосфера змагань надихає на те, що наступного року на “Ужгородській десятці-2″ ви побачите мене щасливим на фініші 10-кілометрової дистанції”.

Найстаршим учасником пробігу став Юрій Долини, якому вже за 60, а наймолодшою - Кристина Погань (4 роки).

Після нагородження відбулася концертна шоу-програма за участю танцювального ансамблю “Бліц”, корпорації свят “Не Понял”, “Камеді-клаб” та інших. Свою майстерність продемонстрували велосипедисти на трампліні з клубу “Кант”, показові виступи з американського футболу - СК “Ужгородські лісоруби”. Поки артисти розважали гостей, поруч варився смачний боґрач-гуляш від “Кактуса”, яким безкоштовно пригощали всіх учасників пробігу.

Тож якщо прагнете виглядати молодо, вести здоровий спосіб життя, вже сьогодні виходьте на стадіон, у парк, рухайтеся, бігайте і приєднуйтеся до нас наступного року на “Ужгородській десятці-2″. Займайтеся фізичною культурою та спортом і будьте здорові.

Анатолій КОЛОМОЄЦЬ, керівник змагань


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS