Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 33 (553) Депутатські канікули

Літо - як відомо, пора відпусток, і відмовити собі в задоволенні обговорити, хто, де і як відпочивав, не змогла навіть наша газета. А позаяк спекотні дні майже добігли кінця, ми вирішили вже зараз починати ностальгію за літом і поцікавитися в міських депутатів, як минула їхня відпустка. Власне, народних обранців тільки тепер офіційно відпустили на канікули, тож багато хто з них відпочити або не встиг, або лише починає насолоджуватися літньою безтурботністю. Отже, ми розпитали тих, кого вдалося впіймати в місті, іншим можемо лише побажати взяти від літа, що минає, все найприємніше та найкорисніше.

Міський депутат від Народного блоку Литвина Роберт Левицький розповів нашій газеті, що пора активного відпочинку в його сім’ї не пов’язана з літом, бо фактично триває увесь рік. Левицькі дуже люблять їздити по Закарпаттю на велосипедах, ходити в походи, влаштовувати пікніки на свіжому повітрі. Якраз нещодавно пан Роберт кілька днів був із родиною на водоспаді Шипот, жив у наметі й укотре відкрив для себе незрівнянну красу Карпатських гір. А відпустку депутат провів на грецькому півострові Касандра, куди знову ж таки із сім’єю та друзями поїхав на автомобілі. Роберт Йосипович розповів, що вже не вперше подорожував Грецією. Ця країна під час попередніх візитів дуже сподобалася родині гарною природою, гостинними жителями та можливістю відпочивати комфортно й активно. Тут слід сказати, що Роберт Левицький як людина спортивна не визнає “лежачого” відпочинку, тож уся сім’я протягом відпустки плавала, бігала, грала у волейбол, веслувала на каное, а ще долучалася до ознайомлення з пам’ятками культури древньої країни.

• • •

Натомість Іван Ванджурак змушений був відкласти відпустку, оскільки вже 3 місяці працює в Києві. Міський депутат від Народного блоку Литвина розповів, що частіше за все проводить літо у Хорватії - ця країна приваблює його комфортним кліматом, чистим морем, сосновими лісами та близьким за духом слов’янським менталітетом місцевих жителів. Швидше за все, саме до Хорватії Іван Васильович поїде й цього року, але буде це лише восени. Власне, літо для депутата є часом, коли можна займатися іншою улюбленою справою - фрідайвінгом (тобто зануренням без аквалангу) та підводним полюванням. Цьому захопленню Іван Ванджурак віддається не лише на морі, а й на наших закарпатських водоймах. Набільше йому подобається полювати на рибу в Тисі та на озері поблизу берегівського Дідова - звідти привозить не лише приємні враження, а ще й упійману здобич.

• • •

Депутат від блоку “Наша Україна” Юрій Остапець зараз відпочиває в Києві. “Ужгороду” він розповів, що від-пустку вирішив присвятити тому, аби побачитися зі столичними рідними й друзями та виконати культурну програму: похід до театру, відвідини виставок тощо. Відпочинок де-путата насичений, адже наступного разу можна буде покинути справи лише взим-ку, коли Юрій Олек-сандрович разом із родиною планує поїхати в Татри кататися на лижах. Традиційним місцем відпочинку родини міського депутата є Феодосія, куди Остапці їздили протягом кількох років, але цього літа море вирішено було замінити культурною насиченістю Києва.

• • •

Марія Бадида ж це літо провела в роботі. Депутат від блоку Юлії Тимо- шенко полюбляє цікаві, культурно на- сичені подорожі, але тепер відпусткою вирішила насолодитися восени. Для відпочинку вже обрала Чехію, куди поїде не лише милуватися старовиною, а ще й зміцнити здоров’я тамтешніми мінеральними водами. Одне з джерел, яке найбільше підходить для Марії Петрівни, вона використовуватиме з оздоровчою метою в санаторії. Але цей відпочинок лише в планах, адже попри депутатські канікули пані Бадида має важливу роботу, яка потребує всіх її сил.

• • •

Залишився цього літа вдома й депутат від Блоку Юлії Тимошенко Степан Шолтес. На море він відправив дружину, а сам не поїхав, бо не мав на кого залишити будинок та хатніх тварин. “Ужгороду” депутат і художник розповів, що з усіх курортів, де він бував, найбільше йому сподобалася Чорногорія: там і море чудове, і умови для відпочинку підходящі. Цікаво, що в поїздки Степан Золтанович обов’язково бере із собою все, що потрібно для малювання. Оскільки відпочивати, просто дивлячись на небо, депутат не вміє, то повсякчас розважає себе роботою, тобто малює морські пейзажі. Власне, Степан Шолтес вважає, що із таким са-мим задоволенням можна відпочивати і в рідних Карпатах, адже саме вони дарують художникові найбільше натхнення.

• • •

Іншому представнику Блоку Юлії Тимошенко в депутатському корпусі міської ради Ужгорода Андрієві Федорішку пощастило більше - він якраз проводить відпустку в сонячній Одесі. У телефонному режимі Андрій Андрійович розповів нам, що погода на морі чудова, от тільки вода прохолодна, що, в принципі, добре для загартування. До Одеси родина Федорішків їздить щоліта от уже 25 років, але кожного разу оглядає старі й нові культурні центри південної столиці. Та все ж найбільше депутат радіє можливості досхочу наплаватися, бо в Ужгороді (з огляду на нестачу басейнів та природних водойм, які для цього піходять) це зробити складно.

• • •

Депутат від міської організації Партії регіонів Юрій Беляков уже 4-те літо поспіль проводить у Чорногорії. До того велика родина Белякових традиційно їздила на Азовське море, але після того, як ним почали ходити нафтові танкери, вода стала дуже брудною, тож місце відпочинку довелося змінити. Власне, про таке рішення Юрій Володимирович не жалкує, каже, що в Чорногорії і ціни помірні, й інфраструктура краща. Відпочивати ж любить активно, зазвичай досліджує всю навколишню місцевість, знайомиться з місцевими жителями, відвідує цікаві місця. Цього разу депутат вирішив оглянути чорногорські монастирі, які вразили його своєю красою, а ще відвідав справжню бухту піратів. При цьому Юрій Беляков зізнається, що на море їздить більше для того, аби оздоровити дітей, адже сам відпочиває лише на улюбленій риболовлі, коли відключає телефон і може на самоті впорядкувати всі свої думки.

• • •

Інший міський депутат від Партії регіонів Микола Мойсюк розповів газеті: про відпочинок поки й не мріє, оскільки робота забирає увесь вільний час. Річ у тім, що ЖРЕР, яким він керує, нещодавно розширив межі, перебравши до себе частину ЖРЕРу № 6 та “Добробуту”, тож клопоту в депутата вистачає. Відпусткою Микола Іванович планує скористатися восени, але ще не визначився з тим, де відпочиватиме: на солоних озерах Солотвина чи в санаторії “Шаян”. Слід сказати, що депутат страшенно не любить їздити за кордон - тамтешні модні курорти йому зовсім не до вподоби. Краще, каже, Микола Мойсюк, на річці посидіти чи на дачу з’їздити.

• • •

Натомість його колега по Партії регіонів Віктор Феєр дуже любить екстремальний відпочинок. Нашій газеті міський депутат зізнався, що має сертифікат професійного дайвера, який дає допуск пірнати з аквалангом на глибину до 40 метрів. За кілька років такого захоплення у Віктора Івановича з’явилася компанія однодумців з усієї України - з ними він двічі на рік їздить на море пірнати. Цього літа депутату вдалося побувати на Кубі, біля берегів якої знаходиться другий за величиною кораловий риф у світі. Острів Свободи і зачарував, і розчарував Віктора Івановича, котрому припали до душі чисте море та чудові умови для знайомства з підводним світом, але дуже не сподобалися дороговизна й нерозвинена інфраструктура. Із родиною ж депутат поїхав у Хорватію, де знову таки купався в морі та пірнав з аквалангом.

• • •

Поки що навіть не планує відпочивати депутат від міської організації Соціалістичної партії України Володимир Новіков. Улітку він дозволив собі лише з’їздити до батьків у Трускавець та кілька разів побувати на термальних басейнах Берегова, хоч зазвичай у спекотну пору подружжя Новікових обов’язково їздить на море. Цього ж року депутат вирішив зробити цікавішими зимові канікули, під час яких планує із дружиною здійснити туристичну подорож Прагою, Віднем та Будапештом. У цих містах Володимир Новіков не був жодного разу, тож із нетерпінням чекає знайомства з європейськими культурними центрами.

• • •

Депутат від міської організації громадянської партії “Пора” Вадим Рошканюк відпочиває з родиною на Закарпатті. Оскільки в сім’ї виховуються маленькі діти, Рошканюки не можуть дозволити собі далекі поїздки, але й так не сумують. Вадим Михайлович розповів “Ужгороду”, що дуже полюбляє гірські походи й часто вивозить родину високо в гори. Сім’я депутата використовує для відпочинку сільський туризм, проте цілком може пожити і в наметі. Вадим Рошканюк узагалі вважає, що чим далі від цивілізації, тим кращим вийде відпочинок. Лише там, де немає людей і техніки, каже він, можна навчити дітей любити природу, адже саме спілкування з нею дозволяє людям відпочити по-справжньому.

Розпитувала Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS