Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 33 (553) Одні будують, інші - руйнують. Новий фонтан комусь заважав

3 тижні тому в районі вулиці Легоцького урочисто відкрили фонтан, вартість якого орієнтовно становить 25 тисяч гривень. Але насолоджувалися красою ужгородці недовго. Минулого тижня невідома особа жбурнула камінь у статую фонтана й пошкодила її.

Директор ТзОВ “Житло Сервіс” Богдан Тереняк давно мріяв звести таку споруду. Саме він став ініціатором побудови фонтана. За допомогою мерії мрія втілилася в реальність - влада міста частково профінансувала проект, доклався фінансово й сам ЖРЕР. Навколо фонтана поставили лавиці для молодих мам та людей похилого віку, тут було затишно і приємно відпочивати. Та комусь, видно, приємніше споглядати поруйновані об’єкти, і пішов у хід камінь. Того, хто кинув його, на жаль, не знайшли. Але за декілька днів фонтан відреставрували.

Богдан Тереняк, звичайно, засмутився, проте це не стало на заваді іншим його задумам. Наразі він планує побудову ще 3 фонтанів: у районі словацької забудови, вулиць Чорновола та Легоцького (парний бік). У його намірах облаштувати декілька дитячих майданчиків та велике футбольне поле, на якому взимку функціонуватиме каток. Але зусиль однієї людини чи організації мало, отож, небайдужі ужгородці, долучайтесь. Лише разом ми можемо чогось досягнути і зберегти те, що вже маємо.

Кристина ПЕНЗЕШ, студентка відділення журналістики


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS