Газета ужгородської міської ради і виконкому

№ 33 (553) На ура пройшло “Порабуло”

15 серпня в ужгородському амфітеатрі відбувся фестиваль під назвою “Порабуло”. Його організаторами стали молоді дівчата: Наталя Тарнай, Олександра Росада та Юлія Мироненко.

“Порабуло” відрізнявся від інших фестивалів тим, що був насичений різними розвагами. Публіка зібралася дуже різна: і рок-тусівки, і панки, і клабери, готи, емо та ще багато інших.

Розпочав фест діджей Рудоф, котрий клубним ритмом розігрівав глядачів, поки до виступу готувалися майстри паркуру. Небезпечні стрибки, сальто в повітрі представила молода команда, яка захопила публіку надзвичайною енергійністю, сміливістю та екстримом.

Потім своє вміння продемонстрували майстри айкідо. Особливе захоплення глядачів викликали прийоми з ножем, палицею та мечем. Бажаючі мали змогу вийти на сцену й повторити дещо з побаченого, але все було цілком акуратно та безпечно для здоров’я.

Музичний супровід від діджея Рудофа тривав, поки знизу під сценою своє вміння на панно випробовували молоді художники. Кожен, хто хоч трошки дружить із пензлем і фарбами, міг продемонструвати свої здібності.

Поміж цим на першому поверсі бажаючі за мінімальну плату могли зробити татуаж на тілі. Ну а якщо на тату не стало духу, то можна було розмалювати себе хною. І хоч вона тримається всього три тижні, зате такий малюнок безкоштовний і безпечний.

Далі за програмою йшов виступ команди брейк-дансу Bend boogie skills. Ну а поки публіка спостерігала за видовищним виступом танцюристів, дітвора розважалася на майстер-класі з мильних бульбашок.

Художня виставка зачарувала своєю різноманітністю. Тут були представлені картини молодих ужгородських художників-новаторів.

Після 20.00 розпочався 3-годинний виступ музичних гуртів Ужгорода. Під хвилю “електроніки” від “КIAS” потрапив кожен. Молодь не стримувала емоцій. Більшість кинулася до сцени й почала танцювати, стрибати, аплодувати - загалом “відриватись на повну”. Продовжила фест група “Танго Темпо”. Імпровізація від музикантів вражала різноманітністю стилів: рок-н-рол, джаз, блюз.

А тим часом під сценою проводився конкурс на найкращу картину. За підсумками голосів призові місця дісталися 4 роботам, котрі згодом продали на аукціоні. Початкова ціна будь-якої з них становила всього 3 гривні, адже гроші на фарби, пензлі, ватмани були виділені спонсорами. Але справжні цінителі мистецтва вважали таку ціну обурливою й підняли ставки до 200 грн. Картини швидко розкупили, і митці були дуже задоволені.

О 23.00 учасники фесту мали змогу переглянути ряд конкурсних короткометражних стрічок (Ужгород 1).

Крім того, на території фестивалю проводився розпродаж аксесуарів від його ведучої Наталії Тарнай. Усі бажаючі могли за прийнятну ціну придбати оригінальні сережки, браслети, намисто на будь-який смак.

Ну і зрештою близько півночі розпочалося найочікуваніше видовище фесту - фаєр-шоу та шоу з діодними кульками. І хоч публіка потроху розходилася, цей виступ викликав шквал шалених аполодисментів й емоцій. Адже не кожен зможе так уміло вправлятися з вогнем у повітрі, та ще й із заплющеними очима. Небезпечно, але надзвичайно захопливо. Після такої насиченої програми глядачам запропонували другу частину конкурсних короткометражних стрічок (Ужгород 2), перегляд якої тривав аж до 6-ї години ранку.

Незважаючи на деякі нюанси в ході фестивалю певну неорганізованість, велику кількість вільного ефірного часу, який можна і слід було заповнити, деякі труднощі з музичними інструментами та апаратурою, на фесті було цікаво та весело. Організатори змогли достойно втілити свій задум у реальність. Загалом фестиваль минув успішно, і ми надіємося, що він стане щорічним, скликаючи щоразу більшу публіку.

Марія КОРПОШ, студентка відділення журналістики


Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS