Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 04/10/18№ 37 (960) Спортивне міні-поле – тільки для дітей

Цього четверга в рамках фінальних змагань турніру «Шкіряний м’яч» на території Ужгородської школи № 5 відкрили спортивний майданчик – футбольне міні-поле зі штучним покриттям.

Дітям буде зручно грати у футбол на повітрі завдяки тому, що Ужгород узяв участь у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

На відкритті майданчика міський голова Ужгорода Богдан Андріїв наголосив, що реалізований проект – яскравий приклад співпраці Закарпатських обласних адміністрації і ради, міської влади і Федерації футболу України. На спортивному полі зі сучасним покриттям діти зможуть тренуватися з різних видів спорту і насамперед «гри мільйонів» – футболу.

«Наша мета – щоб такі можливості були в кожному навчальному закладі», – сказав Богдан Андріїв і побажав дітям шліфувати свою майстерність, здобувати перемоги, зміцнювати здоров’я.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 13:00


№ 37 (960) Ужгородський міський голова взяв участь у “Дні діалогу” з владою

24–25 вересня в Тернополі відбулося традиційне щорічне зібрання, яке є своєрідним майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади й Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У цьогорічному “Дні діалогу” брали участь майже чотири сотні представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, міжнародних організацій та проектів міжнародної технічної допомоги: голови громад – членів Асоціації міст України (АМУ), народні депутати, представники Парламенту, Уряду і профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища, у тому числі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, народні депутати, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, спеціальний посланник Уряду ФРН із питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георг Мільбрадт, міжнародні експерти.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:59


№ 37 (960) Влада Ужгорода приділяє велику увагу медзакладам міста: гості з Чехії відзначили зроблене в дитячій лікарні

На Закарпатті з робочим візитом перебувала чеська делегація з краю Височина – майже п’ять десятків посадовців різних рівнів, медиків, рятувальників, поліцейських приїхали оглянути виконання спільних інвестиційних проектів, зустрітися з депутатами Закарпатської обласної ради, поспілкуватися зі студентами відділення богемістики УжНУ тощо.

Цієї середи гості відвідали Ужгородську міську дитячу клінічну лікарню, де ремонтні роботи в одному крилі першого поверху оплатив благодійний фонд Viza з використанням коштів чеської Їглави (ремонт іншої частини фінансується з бюджету Ужгорода).

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв зустрівся з гетьманом краю Височина, членом парламенту Чеської Республіки Їржі Бегоунеком та іншими членами делегації, вони оглянули ремонт, який виконується за сприяння чеської сторони. Очільник Ужгорода показав гостям відремонтований торік за кошти міського бюджету другий поверх дитячої лікарні, розповів, що зроблено ремонт і на третьому поверсі – за кошти субвенції з держбюджету та співфінансування з міської скарбниці.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:58


№ 37 (960) Для поліпшення контролю за оформленням найманих працівників об’єднали зусилля міської влади, фіскальної служби, інспекції праці

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв цього вівторка провів розширену нараду за участі керівників структурних підрозділів виконкому міської ради, головних лікарів медичних закладів, представників патрульної поліції, фіскальної служби.

Богдан Андріїв поінформував про основні аспекти обговорення напередодні в Тернополі на форумі представників органів місцевого самоврядування «День діалогу зі владою». До цього зібрання Асоціація міст України підготувала найактуальніші питання громад, які потребують вирішення на центральному рівні. Складено список зі 164 питань у 9 основних сферах життєдіяльності: місцеві фінанси, ЖКГ, освіта, соцзахист, охорона здоров’я, містобудування, земельні відносини, місцевий економічний розвиток, адмінпослуги, а також реформи місцевого самоврядування. Участь у «Дні діалогу» взяли Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і чимало урядовців. У своєму виступі глава уряду сказав, зокрема, що наполягатиме на проведенні фіскальних перевірок будівельних компаній стосовно сплати податків до бюджетів усіх рівнів і чіткого виконання законодавства про працю. Він наголосив, що в будівельній галузі проглядається негативна тенденція, коли будують тисячі квадратних метрів житла, але при цьому не зводять об’єктів соціальної інфраструктури – садочків, шкіл, а також неналежним чином сплачують податки, нерідкими є випадки тіньової зайнятості на будівництвах.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:57


№ 37 (960) Музичний жовтень в Ужгороді: симфонічна музика, карпатська тематика з ритмами джазу, і не тільки…

Щойно Ужгород гучно відсвяткував День міста, а за цим відбувся перший Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем», як уже незабаром матимемо нову грандіозну можливість культурного збагачення – у жовтні стартує традиційний фестиваль сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття», який влаштовує Закарпатська обласна організація Національної спілки композиторів України.

Про особливості цьогорічного «Музичного сузір’я Закарпаття» говоримо з натхненником фестивалю – очільником обласної організації Національної спілки композиторів України, піаністом, композитором, діячем мистецтв, лауреатом премій імені Дезидерія Задора і братів Шерегіїв Віктором Теличком. Твори його авторства звучать у театрах, філармоніях, різноманітних капелах, не раз виконувалися і за кордоном – у Німеччині, Бельгії, Словаччині, Польщі, Угорщині, Португалії, Румунії, зокрема й на міжнародних фестивалях – таких, як «Музичні салони Банської Бистриці», «Срібний дзвін», «Музичні прем’єри сезону», «КиївМюзікФест», «Контрасти», «Закарпатський едельвейс», «Музика без кордонів» тощо.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:56


№ 37 (960) Комплексну схему розташування об’єктів дрібнороздрібної торгівлі затвердили на засіданні виконавчого комітету міськради Ужгорода

Цьоготижневе засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради розпочалося з заслуховування звіту про роботу КП «Водоканал міста Ужгорода», після чого члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного.

Найперше погодили Програму діяльності медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» на 2019 рік. Це єдиний заклад в Ужгороді медико-соціальної та психолого-педагогічної реабілітації осіб із вадами фізичного і розумового розвитку. Програма розроблена для реалізації комплексної Програми реабілітації дітей і молоді з вадами фізичного та розумового розвитку віком від народження до 25 років, надання їм можливості активної участі в житті суспільства.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:55


№ 37 (960) «Монологи над Ужем» – масштабний проект до Дня народження Ужгорода

22-го вересня на малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру імені Братів Шерегіїв стартував перший Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Монологи над Ужем».

Це ще один масштабний проект до 1125-річчя Ужгорода, в рамках відзначення якого вже відбулося чимало мистецьких подій. На фестиваль до Ужгорода завітали актори з інших областей України, а також із Польщі, Грузії, Румунії, Словаччини. Організатори мистецького подарунка мешканцям і гостям обласного центру Закарпаття – газета «Неділя. Закарпатські новини» та Ужгородська міська рада, за підтримки департаменту культури Закарпатської ОДА.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/10/18, 12:54
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS