Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 13/09/18№ 35 (958) На жаль, діалогу щодо набережної Незалежності не вийшло і цього разу…

З ініціативи міського голови Богдана Андріїва в Ужгородській міській раді в середу відбулася чергова зустріч щодо капітального ремонту набережної Незалежності, на яку запрошували всіх охочих.

Питання, що вже кілька тижнів жваво обговорюється, зібрало у великій залі міської ради представників громади, керівництво міста, депутатів – Верхо-вної Ради, Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад, колишніх кері-вників міста й області, журналістів, архітекторів, митців, керівника фірми-підрядника, яка виграла тендер на проведення робіт.

На початку зустрічі Богдан Андріїв укотре розповів про заплановані в рамках капітального ремонту роботи на набережній Незалежності: на тротуарі між липами замінити бруківку радянської доби, встановити нові лавиці, сміттєві урни, світильники, зняти старий асфальт на проїжджій частині і покласти новий. У проекті нема жодного слова про видалення дерев чи заміну старої чеської бруківки. Проект капітального ремонту пройшов державну експертизу, прове-дено тендерні закупівлі через систему ProZorro, визначено переможця торгів, із яким, відповідно до чинного законодавства, укладено договір на виконання ро-біт. Усі процедури дотримані, наголосив міський голова.

Богдан Андріїв підкреслив, що також виступає за повний громадський контроль робіт, які проводитимуться на набережній, на всіх без винятку етапах; підрядникові запропонував укласти трудові угоди й офіційно долучити когось від громадськості, фахівців-біологів, істориків, якщо хтось зголоситься. Запро-понував, крім того, дати можливість підрядникові викласти 10-20 метрів нової бруківки, запросити всіх охочих оглянути – і вже тоді казати, чи влаштовує як-ість робіт; поставити кілька бордюрів – і теж на місці вирішувати: залишати старі чи ставити нові.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:15


№ 35 (958) Члени виконкому погодили Програму додаткових гарантій соцзахисту громадян та рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах міських маршрутів

До порядку денного цьоготижневого засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради було внесено додатково 3 питання: «Про доповнен-ня до переліку адміністративних послуг», «Про затвердження Правил користу-вання міським пасажирським автомобільним транспортом у місті Ужгороді» і «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в місті Уж-городі».

Члени виконкому підтримали внесення до переліку адміністративних по-слуг, які надає ЦНАП Ужгородської міської ради, послуги реєстрації декларації про готовність до експлуатації (щодо узаконення самочинно збудованих об’єктів).

На засіданні виконкому погоджено Програму підтримки діяльності ін-ститутів громадянського суспільства міста соціального спрямування на 2019 рік. Метою програми є створення сприятливих умов для забезпечення діяльно-сті цих інститутів у місті й надання громаді саме тих соціальних послуг, яких вона потребує. Підтримка з боку міської ради сприятиме ефективнішій роботі цих організацій і, відповідно, розв’язанню соціальних проблем у місті. Підтри-мка інститутів громадянського суспільства здійснюватиметься шляхом фінансу-вання міських організацій соціального спрямування, які мали фінансову підт-римку у 2016–2017 роках, і двох громадських організацій, які будуть визначені на конкурсній основі. Програму пропонується виконати протягом 2019 року.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:14


№ 35 (958) Ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд» – як вона викону-ється в Ужгороді

Днями у Львові проводився регіональний форум Ініціатива «Партнерст-во «Відкритий уряд» – план дій на 2018–2020 роки. Затвердження детального переліку кроків на наступні два роки найближчим часом планується на рівні уряду України, а в ході обласних заходів та на шістьох регіональних форумах у різних куточках держави ділилися практиками і досвідом представники орга-нів місцевої влади, громадських організацій, експерти.

«Партнерство «Відкритий уряд» – багатостороння міжнародна ініціати-ва, започаткована 2011 року, до якої вже приєдналося 75 країн, 15 субнаціона-льних урядів, у її рамках сформовано 140 національних планів дій, понад 2700 зобов’язань. Зусилля спрямовано на максимальний доступ до публічної інфор-мації, підзвітність органів влади, залучення громади до ухвалення управлінсь-ких рішень, розробку технологій та інновацій для забезпечення прозорості й підзвітності.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:13


№ 35 (958) Ми віримо у вас, у нашу спільну перемогу!

Минулої неділі на Театральній площі відбулося святкування 79-ої річни-ці створення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, учасниками якого стали військовики, керівництво міста, викладачі та студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Розпочались урочистості з виконання Гімну України. Військовиків віта-ли, зокрема, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, командир 4 стрілецько-го батальйону військової частини 3002 Національної Гвардії України підполко-вник Олег Конопляник, представник Апеляційного суду Закарпатської області Іван Стан.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:13


№ 35 (958) Як розвивається спорт в Ужгороді і чим живе міська ДЮСШ № 1

Нещодавно ми інформували про участь у 52-их Міжнародних дитячих іграх у Єрусалимі команди юних спортсменів з обласного центру Закарпаття. Майже два десятки учасників-ужгородців виступили в чотирьох видах спорту: плаванні, фехтуванні, тенісі та дзюдо.

Навіть першого дня змагань ми вже мали перемоги, що свідчить про до-брий рівень підготовки спортсменів. Зі Святої землі ужгородці привезли: «сріб-ло» – Олександра Лазаренко (фехтування); «бронзу» – дівоча команда з фехту-вання (Олександра Лазаренко, Анастасія Голич, Олена-Ганна Синиця); «брон-зу» – Юрій Поляк (дзюдо, 45 кг); «бронзу» – Роман-Андрій Міцода (дзюдо, +81 кг).

Члени команди – учасниці міжнародних змагань є вихованцями ДЮСШ № 1 міста Ужгорода. З її директором Анатолієм Коломойцем ми поспілкували-ся про умови тренування юних містян, а також про спортивні перспективи об-ласного центру.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:12


№ 35 (958) День фізкультури і спорту відзначили одразу двома змаган-нями

Минулої суботи у спорткомплексі «Юність» відбувся «Відкритий кубок міста Ужгорода з боротьби самбо» серед юнаків і дівчат 2004–2009 років на-родження, а також турнір «Золото Карпат» серед ветеранів дзюдо.

За перемогу боролися понад дві сотні спортсменів із різних областей України. Зокрема, на татамі зійшлися ветерани дзюдо з Закарпаття, Хмельнич-чини, Львівщини, Івано-Франківщини, Києва, Дніпра, Харкова, Кропивницько-го, а також із-за кордону – зі Словаччини і Латвії. Закарпаття на змаганнях представили спортсмени з Ужгорода, Мукачева, Іршавського і Воловецького районів.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:11


№ 34 (957) Ужгородці – за оновлення набережної незалежності

Саме таку назву має петиція, зареєстрована на офіційному сайті Ужго-родської міської ради. Станом на 7 вересня її підписали 316 осіб – за необхід-ності 250 підписів.

Окрім того, останніми днями до міської ради надійшла велика кількість звернень, як особистих, так і колективних, у котрих ужгородці висловлюють свою підтримку міській владі стосовно капремонту набережної Незалежності в обласному центрі. Як нам повідомили в Ужгородській міській раді, прагнення міської влади зробити цю набережну привабливою і для містян, і для гостей Ужгорода, письмово підтримало більше півтисячі мешканців міста.

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:10


№ 34 (957) Щоб нарешті вибудувати конструктивний діалог стосовно ремонту набережної Незалежності

На зустріч щодо проекту капітального ремонту набережної Незалежнос-ті представники міської влади запросили членів Ради старійшин міста, архітек-торів, митців, представників громадськості.

На початку міський голова Богдан Андріїв сказав, що вкотре проводить-ся така зустріч, аби відповісти на запитання, які цікавлять громадськість, почу-ти думки з цього приводу фахівців, ужгородців, котрі вболівають за місто.

Богдан Андріїв розповів про заплановані роботи, пояснив, що передба-чено лише заміну асфальтного покриття проїжджої частини, заміну бруківки на тротуарі, встановлення нових лавиць, урн для сміття, світильників. Він наголо-сив, що у проекті капремонту немає жодного слова про вирізання лип, розміри об’єктів набережної Незалежності змінюватися не будуть.

Як зазначив головний архітектор міста Олег Боршовський, противники капітального ремонту набережної від самого початку зманіпулювали думкою громадськості, заявивши, що це не капремонт, а реконструкція, яка передбачає суттєве втручання у форми, розміри, вигляд об’єкта, інші процедури пого-дження.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:10


№ 34 (957) Спільно – задля протидії злочинності

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв провів нараду за участі представників Управління патрульної поліції в Закарпатській області, Ужгоро-дського відділу поліції ГУНП, Ужгородської місцевої прокуратури, керівників і працівників структурних підрозділів міської ради.

Обговорили спільні дії в рамках виконання комплексної програми про-філактики і протидії злочинності в Ужгороді. Порушили низку актуальних пи-тань, що стосуються громадського порядку і боротьби зі злочинністю. Міський голова акцентував, зокрема, на необхідності посилення контролю за продажем алкоголю в нічний час, адже його реалізація вночі тягне за собою ріст право-порушень, актів вандалізму (нагадаємо, в Ужгороді діє рішення виконкому, яким від 23:00 до 7:00 заборонено продавати спиртні напої, крім реалізації їх у закладах ресторанного господарства). Богдан Андріїв попросив правоохорон-ців звернути більшу увагу і на роботу пунктів збирання та приймання металоб-рухту – випадки крадіжок люків у місті дуже почастішали.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:09


№ 34 (957) Готуються проекти із забезпечення Ужгорода якісною пит-ною водою

Партнерська конференція співпраці міст-побратимів Ужгорода і Дар-мштадта відбулася цього тижня в обласному центрі Закарпаття.

На відкритті конференції у вівторок в історико-культурному комплексі «Совине гніздо» учасників привітав заступник міського голови Ужгорода Олек-сандр Білак. Він повідомив, що готуються серйозні інфраструктурні проекти, які вплинуть на розвиток Ужгорода, промоцію найзахіднішого обласного цент-ру України – не лише в Дармштадті, а й у всій Європі; деякі з тих проектів планується втілити в життя ще до кінця цього року.

Олександр Білак подякував інтегрованому експертові з розвитку побра-тимства між Ужгородом і Дармштадтом Мартіну Ройтеру та працівникам Уж-городської міської ради, які напрацьовували проекти й опікувалися організаці-єю конференції.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/09/18, 13:08
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS