Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 05/09/18№ 33 (956) Освітній бюджет Ужгорода становить цьогоріч майже 375 мільйонів гривень

Відбулося розширене засідання колегії управління освіти Ужгородської міської ради за участі керівників шкіл і дошкільних закладів.

У роботі колегії взяв участь і міський голова. Богдан Андріїв у своєму виступі акцентував на першочергових завданнях у галузі освіти, які реалізовує влада: забезпечення всім господарським і навчальним приладдям, необхідним у шко-лах та садочках, підготовка закладів до опалювального періоду, забезпечення якісного харчування.

Також міський голова звернув увагу керівників шкіл на формат святкування Дня знань, наголосивши, що це свято – насамперед для дітей, тож аби школярі не втомилися, урочисті лінійки мають бути короткими і без промов політиків та чиновників.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:22


№ 33 (956) Міські депутати обрали нових почесних громадян Ужгорода

На початку роботи сесії Ужгородської міської ради, що відбулася цього тижня, депутати проголосували за порядок денний, і першим питанням, яке розглянули, був звіт про виконання бюджету Ужгорода за січень – червень 2018 року.

Згідно з документом, за січень – червень 2018 року надійшло доходів (зі трансфертами) на суму 744 075,1 тисячі гривень, із них до загального фонду – 709 975,6 тисячі гривень, до спеціального фонду – 34 099,5 тисячі гривень. Депутати звіт затвердили.

Підтримали з критичними зауваженнями проект рішення «Про надання грошової допомоги малозабезпеченим мешканцям міста». З міського бюджету буде виділено кошти для надання матеріальної допомоги на лікування десятьох ужгородців.

Затвердили міські обранці і Положення про Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у новій редакції. Відтепер його скорочене найменування: Ужгородський міський терцентр. Територіальний центр створений для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги (за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового перебування).

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:20


№ 33 (956) Несумлінних орендарів земель комунальної власності зобов’яжуть відшкодувати збитки громаді

Перед початком чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбулося наприкінці минулого робочого тижня, міський голова Богдан Андріїв привітав присутніх із Днем Прапора і 27-ою річницею Незалежності України, запросив усіх долучитися до святкових заходів в Ужгороді. Після затвердження порядку денного члени виконкому перейшли до розгляду проектів рішень.

Затверджено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, а саме:

– по об’єкту конкурсу № 1, маршрут № 18 «Гіпермаркет “Епіцентр” – УжНУ (через площі Петефі і Корятовича)» – комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт»;

– по об’єкту конкурсу № 3, маршрут № 20 «Площа Корятовича – Речовий ринок» – комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт»;

– по об’єкту конкурсу № 4, маршрут № 156 «Вулиця Чорновола – міський цвинтар “Барвінок”» – АТ «Ужгородське АТП 12107»;

– по об’єкту конкурсу № 5, маршрут № 158 «Площа Корятовича – міський цвинтар “Барвінок”» – ФОП Симкович Михайло Юрійович;

– по об’єкту конкурсу № 6, маршрут № 4 «Площа Корятовича – КПП “Ужгород”» (через вулиці Верховинську, Лозову, Сріблясту) – ФОП Брахно Анатолій Петрович;

– по об’єкту конкурсу № 7, маршрут № 26 «В/м 555, мікрорайон Горяни – УжНУ» – ТОВ «Транс-Уж».

Члени виконкому підтримали проект рішення щодо Положення про плату за навчання в комунальних мистецьких школах Ужгорода.

Погоджено розмір місячної плати за навчання у мистецьких школах: фортепіано, гітара, вокал, бандура, струнно-смичкові, духові та ударні інструменти, відділення хореографії, театрального й образотворчого мистецтва – 170 гривень; домра, баян, акордеон, мандоліна – 120 гривень.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:19


№ 33 (956) Театральний подарунок до Дня міста. «Монологи над Ужем» виконають українські, грузинські, польські, словацькі та румунські актори

Газета «Ужгород» уже анонсувала програму вікенду 14–16 вересня, коли відзначатимемо День міста. Святкування продовжиться 22–26 вересня – тоді відбудеться І Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем».

Організаторами культурного подарунка ужгородцям і гостям обласного центру виступили Ужгородська міська рада і газета «Неділя. Закарпатські новини», за підтримки департаменту культури Закарпатської ОДА. За словами ініціаторів, фестиваль має на меті представити глядачам у нашому місті та краї сучасні форми театрального мистецтва, а в перспективі – налагодити тісніші культурні й туристичні зв’язки між містами-побратимами шляхом залучення до фестивалю театрів із-за кордону.

Незабаром на фестиваль до Ужгорода приїдуть сім театрів – з України, Грузії, Польщі, Румунії, Словаччини. «Монологи над Ужем» організатори ще називають справжнім хіт-парадом постановок. Про особливості фестивалю говоримо з ідейним натхненником – головою редакційної ради газети «Неділя» Михайлом Носою.

– Ідея зародилася ще два роки тому, коли міський голова Богдан Андріїв був присутній на моновиставі «Річард III» в Ужгородському замку. Тоді її привезла зі Львова заслужена артистка Лідія Данильчук. І от ми подумали, що було б добре, якби в нашому місті був свій театральний фестиваль, як «Монологи». Адже на рівні обласному у нас проводяться два фестивалі – ляльковий «Інтерлялька» і камерних вистав «Під цвітом сакури». Ідея передбачала проведення заходу в ужгородських місцях-родзинках: у замку, на сценах театрів, в історико-культурному центрі «Совине гніздо» тощо.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:18


№ 33 (956) Як ужгородці відзначали День прапора і 27-ий День Незалежності України

Урочиста хода з розгортанням 100-метрового синьо-жовтого знамена відбулася в Ужгороді в День Державного Прапора України.

Святкування, в яких узяли участь керівники Закарпатської області, міста Ужгорода, депутати обласної та міської рад, дипломати, освітяни, науковці, працівники культури, священнослужителі, мешканці й гості міста, розпочалися на площі Народній.

Після шикування військовиків і силовиків було піднято Державний Прапор України, потім під звуки оркестру Закарпатської обласної філармонії відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав Кобзарів «Заповіт» і «Реве та стогне Дніпр широкий».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:15


№ 33 (956) Перші нові ужгородські автобуси проходять тестування

Комунальне підприємство «Ужгородський муніципальний транспорт» у лютому цього року, нагадаємо, через майданчик електронних публічних закупівель «ProZorrо» придбало у ТзОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс”» 10 міських автобусів великої пасажировмісності з низьким рівнем підлоги моделі А18501 «Електрон».

На цей час транспортні засоби перебувають на завершальному етапі виготовлення, перші автобуси вже проходять обов’язкові тестування для отримання сертифікатів відповідності УкрСЕПРО, згідно з Порядком затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання. Прибуття автобусів до Ужгорода очікується в першій половині вересня.

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  05/09/18, 13:13
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS