Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 29/06/18№ 24 (947) В УЖГОРОДІ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ЗАРАХУВАЛИ 1753 ДІТЕЙ. У 5 навчальних закладах наразі ще є вільні місця

Після ухвалення нового Закону України «Про освіту» змінився і порядок приймання дітей до першого класу – тепер дитина має право бути зарахованою до освітнього закладу, найближчого до місця її проживання.

Докладніше про це нам розповіла Жанна Дудинець, начальниця відділу шкіл та дошкільних закладів управління освіти Ужгородської міської ради.

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» ще у березні виконком Ужгородської міської ради ухвалив рішення № 96 від 28.03.2018 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгорода».

У рішенні визначено території обслуговування всіх закладів загальної середньої освіти міста, тобто вулиці, які найбільше наближені до того чи іншого закладу освіти, визначено територією його обслуговування, а діти, які на них проживають, мають першочергове право на зарахування до цього освітнього закладу.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:41


№ 24 (947) Міський голова провів виїзний прийом громадян. Ужгородців здебільшого турбують житлово-комунальні питання

Виїзний прийом Богдана Андріїва відбувся цього четверга у приміщенні ТОВ «Житло-Сервіс», що на вулиці Тиводара Легоцького, 15.

Громадяни прийшли до міського голови зі своїми житлово-комунальними проблемами: зверталися з проханнями відремонтувати вулицю, посприяти в ремонті покрівлі та фасаду будинку, в поліпшенні житлових умов. Просили також надати матеріальну допомогу.

На окремі звернення було надано відповіді під час спілкування. Із проблем, що потребують детальнішого вивчення, міський голова дав доручення фахівцям відповідних структурних підрозділів і взяв звернення на особистий контроль.

Загалом на виїзний прийом керівника міста прийшло 12 ужгородців, які залишили 8 звернень.

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:40


№ 24 (947) В Ужгородському інклюзивно-ресурсному центрі проведено діагностику вже майже півсотні дітей

Міський голова Богдан Андріїв побував в Інклюзивно-ресурсному центрі для дітей з особливими освітніми потребами на вулиці 8 Березня, 46, поспілкувався з педагогами.

За словами керівниці Центру Ірини Кремінської, наразі провели діагностику, під час якої педагоги визначають рівень інтелектуального, мовного та фізичного розвитку, 47 дітей. На кожну дитину розробляється програма з висновками, і батьки передають ці висновки у дитсадки чи школи, які відвідують діти, а там складаються навчальні плани на кожну дитину. У Центрі займаються з дітьми, які не відвідують навчальних закладів, – щодня там буває 10-15 дітей.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:40


№ 24 (947) Згадуючи Івана Теплухіна – громадського діяча, підприємця і мецената

Рік тому, 5 червня 2017 року, відійшов у вічність Іван Миколайович Теплухін.

Народився він 26 березня 1951 року в Хусті. Там він навчався у школі-інтернаті, а вищу інженерну освіту здобув у Київському політехнічному інституті. Працював на різних посадах у комсомолі, обкомі партії, профспілках.

Після здобуття Україною незалежності, організував першу на Закарпатті акціонерну страхову компанію «Карпати», що стала піонером такого бізнесу у краї. У 2010 році створив в Ужгороді оздоровчий комплекс «Карпати», якому не було аналогів на всьому Закарпатті. Смерть забрала його раптово на 67 році життя.

З нагоди роковини рідні, близькі, колеги зібралися разом, аби ще раз його згадати.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:39


№ 24 (947) Для подолання проблеми засилля поліетилену потрібна взаємодія влади, бізнесу і громади

Щоб об’єднати, вперше в Україні, зусилля громадських організацій, бізнесу, засобів масової інформації та місцевої влади для протидії забрудненню довкілля поліетиленом в Ужгородській міськраді відбувся «круглий стіл» «Взаємодія влади, бізнесу і громадського сектору для подолання проблеми засилля поліетилену».

Ініціювали зібрання засновниці ГО «Щасливі діти» Ольга Павлова і Людмила Сюзева – запросили посадовців, колег з екологічно спрямованих громадських організацій, журналістів, представників супермаркетів, торгівельних мереж.

Ольга Павлова розповіла, що важливою складовою діяльності ГО «Щасливі діти», яка існує понад два з половиною року, є ековиховання. Чим більше заглиблюватися в тему забруднення поліетиленовими пакетами, пластиком, тим більше зрозуміло, наскільки жахливим є становище. Аби діти звикали якомога менше використовувати поліетилен, із ними проводять різноманітні заходи, за участю юних ужгородців знято промоційний ролик в одному зі супермаркетів. Проте дуже важливо організуватися всім, хто може вплинути на розв’язання проблеми, і разом змінювати ситуацію.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:36


№ 24 (947) Щодо майбутнього озеленення Київської набережної ужгородці висловилися на перших публічних консультаціях

Результати перших публічних консультацій стосовно підсаджування дерев на набережній представили цього тижня в Ужгородській міській раді.

«На початку травня ми презентували новий механізм взаємодії влади і громади – публічні консультації. Першим обрали питання підсаджування дерев до каштанової алеї на Київській набережній. Як показала стартова прес-конференція, питання було обране дуже вдало – тому ще на першому етапі відбулася доволі активна дискусія. Ми дійшли висновку, що лише спільними зусиллями влади і громади міста можна досягти якихось позитивних кроків у цьому напрямку», – зазначила керуюча справами виконавчого комітету Ужгородської міської ради Олена Макара.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:35


№ 24 (947) В Ужгороді розпочинають ще дві публічні консультації

Нові публічні консультації в Ужгороді презентували під час прес-конференції в міській раді керуюча справами виконавчого комітету міськради Олена Макара і регіональний представник Інституту «Республіка» Микола Яцков.

До 1 серпня 2018 року мешканці міста мають змогу висловитися щодо облаштування болардів на вулиці Собранецькій та організації руху транспорту на вулиці Довженка від 10 квітня по 10 травня.

«Ми запускаємо ще дві публічні консультації. Зокрема, можна обрати схему облаштування болардів на вулиці Собранецькій. Пропонується кілька варіантів їх розміщення: з обох боків вулиці; тільки з одного боку; лише там, де ширина тротуару менша ніж 2 метри; або взагалі не потрібно їх розміщувати», – розповів Микола Яцков.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:34


№ 24 (947) Про підтримку розвитку туризму в Карпатах говорили на Форумі місцевого розвитку

Триденний ІІІ Форум місцевого розвитку відбувся цього тижня у Трускавці. Його учасниками було понад чотири сотні гостей з усієї України і з-за кордону: керівники обласних органів влади, органів місцевого самоврядування, парламентарі, урядовці, представники профільних комітетів Верховної Ради України, дипломатичного корпусу, неурядових організацій, міжнародних фондів і програм. У роботі зібрання взяв участь і заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак.

За словами організаторів, Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/06/18, 11:34
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS