Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 04/04/18№ 12 (935) Як жило і працювало місто минулого року

23-го березня у всіх філіях Суспільного мовлення відбувся перший ефір #Звітів_наживо. Це програма, де посадовці звітують перед громадянами у прямому ефірі, у форматі інтерактивного інтерв’ю. Гостем ужгородської студії Суспільного у п’ятницю став міський голова Богдан Андріїв. #Звіти_наживо – це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ і громадського руху ЧЕСНО. В кожній області влада звітує у прямо-му ефірі регіональних телеканалів НСТУ. Формат програми – 52-хвилинне інтерактивне інтерв’ю.

Першу програму готувала команда суспільно-політичного напрямку Суспільного. Згідно з концепцією проекту представник влади на початку програми мав 5 хвилин на представлення. Опісля гостеві ставили запитання ведучий, експерти у студії та глядачі. Щоб долучитися до розмови, мешканцям треба було сформулювати запитання в соцмережах із хештегом #Запитай_Андріїва або зателефонувати до студії прямого ефіру. Ведучим програми був журналіст Віталій Глагола, експертами у студії – журналістка Лариса Романюк і координатор ГО «Опора» Святослав Бабіля.

Оскільки за браком часу міський голова Богдан Андріїв не зміг у повному обсязі прозвітувати про роботу у 2017 році, публікуємо сьогодні в нашій газеті звіт, а також відповіді на окремі запитання, що звучали під час прямого ефіру.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:33


№ 12 (935) Національний рекорд в Ужгороді: на площі Народній виставили понад 17 тисяч писанок

Цього четверга в Ужгороді на площі Народній стартував IV обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!», де було зафіксовано Національний рекорд України.

За попередніми підрахунками, на великодніх деревах та в експозиціях закарпатські освітяни та їхні вихованці представили понад 17 тисяч писанок, виконаних у понад десятка технік. Попередні рекорди за кількістю виготовлених великодніх яєць в Україні не перевищували і 3 тисяч штук.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:32


№ 12 (935) Торгівля має бути цивілізованою, а територія біля ринків – упорядкованою

Міський голова Богдан Андріїв 27 березня провів нараду, на якій, зокрема, обговорили питання стихійної торгівлі у місті.

У нараді взяли участь керівник Ужгородського відділу поліції ГУ Національної поліції в Закарпатській області Віталій Мацола, заступники міського голови Ігор Фартушок і Василь Гомонай, керівники структурних підрозділів м-ської ради, комунальних підприємств та обслуговуючих компаній, представники адміністрації більшості ринків Ужгорода, працівники Держпродспоживслужби, податкової інспекції.

Незважаючи на те, що робота в цьому напрямку проводиться систематично, побороти це явище до кінця не вдається. Працівники муніципальної інспекції з благоустрою постійно проводять рейди, залучаються і працівники поліції. Скажімо, на площі Корятовича принаймні перед входом до так званого зеленого базару врегулювали більш-менш питання – там продають хіба власну продукію, та й то одиниці. Проте на ринку «Білочка» і на «П’яному базарі» поруч зі санкціонованими місцями торгівлі утворюються базари на прилеглих вулицях, де масово торгують овочами, фруктами тощо. Під час такої торгівлі не дотримуються жодні санітарні норми, місто захаращується, залишаються купи сміття. При цьому всередині ринків завжди є вільні місця, що й підтверджують керівники ринків.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:31


№ 12 (935) Почесних гостей вразили позитивні зміни в Ужгороді

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв цього тижня зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом. У зустрічі брав також участь Почесний консул Литовської Республіки у місті Ужгороді та Закарпатській області Віктор Гарапко.

Під час розмови з міським головою гості обговорили питання розвитку Ужгорода, що дала реформа з децентралізації, спілкувалися і про можливість партнерства Ужгорода з литовськими містами. Богдан Андріїв відзначив, що на сьогодні обласний центр Закарпаття має два десятки міст-побратимів у багатьох країнах світу. І було б дуже добре налагодити такі відносини з якимось із міст Литви.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:30


№ 12 (935) В ужгородському дитсадку «Дивосвіт» запрацювала сенсорна кімната. Вона допомагає зберегти і поліпшити фізичне, психічне та соціальне здоров’я дітей

Цього вівторка в дитсадку № 29 «Дивосвіт» відбулося урочисте відкриття сенсорної кімнати, на яке завітали ужгородський міський голова Богдан Андріїв, виконувачка обов’язків начальника управління освіти Марина Пуківська, консул Генерального консульства Словаччини в Ужгороді Даніел Цабан, керівник проекту ГО «Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД» Микола Яцков. Прийшли і завідувачі інших ужгородських дитсадків. Презентувала кімнату присутнім завідувачка дитсадка Ольга Чаварга.

Сенсорна кімната в цьому дитсадочку створена в рамках реалізації проекту «Відкритий сенсорний простір для дітей Ужгорода», за підтримки уряду Словаччини, Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва.

Ужгородська міська рада профінансувала роботи з поточного ремонту (тут раніше були підсобні приміщення), закупила систему обладнання – загалом більш ніж на 196 тисяч гривень. Решту обладнання, на суму 113,5 тисячі гривень, подарувало закладу громадське об’єднання «Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД». А це – устаткування для розвитку дрібної моторики «Кроки», «Веселка», тактильні доріжки, кольорові річкові камінці, лабіринт, сухий басейн із кульками тощо.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:29


№ 12 (935) Дотримання правил пожежної безпеки є важливим завжди і всюди

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв провів нараду з питань дотри-мання правил протипожежної безпеки, у якій взяли участь начальник Ужгород-ського міськрайонного відділу УДСНС України у Закарпатській області Віталій Ільницький, заступник міського голови Ігор Фартушок, підприємці – представ-ники супермаркетів Ужгорода, торгових центрів, розважальних закладів, готе-лів.

Були присутні, зокрема, керівники та представники супер- та гіпермаркетів «Вопак», «Сільпо», «Барва», «Велмарт», «Епіцентр», «Нова лінія», «Токіо», ТЦ «Альбіон», критого ринку на площі Корятовича, нічних клубів «Контра-бас», «Панорама», готелів «Прага», «Дружба», «Атлант», «Дует плюс», «Зака-рпаття».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  04/04/18, 12:26
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS