Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 20/03/18№ 10 (933) Вісім нових працівників патрульної поліції в Ужгороді на початку цього тижня склали присягу на вірність народові України

Юнаки і дівчата, які пройшли відбір та успішно завершили навчання, заприсяглися з гідністю нести високе звання поліцейського і сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Привітали новобранців заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. «На вас покладено велику відповідальність – підтримувати порядок, охороняти й захищати життя людей, забезпечувати спокій і дотримання Закону в нашому місті, області. Бажаю, щоб вам усе це вдавалося, щоб із покладеними на вас обов’язками легко справлялися», – сказав, звертаючись до патрульних, Богдан Андріїв. Іван Пеняк побажав їм наснаги, гідної служби у правоохоронних органах Закарпаття.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:25


№ 10 (933) Шлях до Незалежності: відзначили 79-у річницю проголошення Карпатської України

Розпочалося відзначення історичної дати 15 березня вранці – покладанням квітів до монумента президентові Карпатської України Августинові Волошину в Ужгороді.

Керівники області – голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, виконувач обов’язків міського голови Ужгорода, його заступник Ігор Фартушок, керівники правоохоронних органів і силових структур краю, військовики, священнослужителі, дипломати поклали квіти до пам’ятника Августинові Волошину, оркестр Головного управління Національної поліції в Закарпатській області виконав Гімн України.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:24


№ 10 (933) Голосуйте за найкращі проекти Бюджету громадської ініціативи!

У міській раді відбулася зустріч з авторами проектів, поданих на голосування в рамках Бюджету громадської ініціативи Ужгорода на цей рік.

В. о. міського голови, його заступник Ігор Фартушок зазначив, що є чимало запитань від ужгородців стосовно проектів, виникають труднощі при голосуванні, є рекомендації, як авторам підвищувати рейтинг своїх задумів, залучати на їх підтримку голоси, – тому міська влада ініціювала зустріч.

Головний спеціаліст управління економіки та стратегічного планування Іветта Міхалко, використовуючи комп’ютер і проектор, покроково розповіла про можливі нюанси при голосуванні на підтримку проектів онлайн. Насамперед вона підкреслила, що комп’ютерна система «Громадський проект» є спільною для всіх, хто запровадив такий механізм в Україні, а не розроблена конкретно для Ужгородської міськради, тож виправити огріхи в її роботі чи вдосконалити її окремо в нашому місті немає можливості.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:23


№ 10 (933) На форумі «Європа – Україна» представили потенціал Ужгорода інвестиційний, туристичний, гастрономічний

Участь у роботі форуму в Польщі взяла делегація Ужгородської міської ради, до якої ввійшли заступник міського голови Олександр Білак, керуюча справами виконкому міськради Олена Макара, начальниця управління економіки та стратегічного планування Ольга Травіна, начальниця відділу міжнародних грантових програм та інновацій Вікторія Тарахонич.

Під час форуму посадовці міськради провели робочі зустрічі та консультації з питань міжнародного співробітництва і потенційних грантових проектів, зокрема з керівництвом Програми прикордонного співробітництва ЄІС «Польща – Білорусь – Україна», Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», представниками польських муніципалітетів.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:22


№ 10 (933) Мовою цифр: як виконано бюджет Ужгорода за 2017 рік

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України департамент фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради звітує про виконання бюджету міста за 2017 рік

До бюджету м. Ужгорода за 2017 рік надійшло доходів на суму 1266,8 мільйонів гривень, а саме :

– 752,3 млн. грн. податків, зборів та інших платежів;

– 514,5 млн. грн. офіційних трансфертів.

У звітному періоді приріст надходжень бюджету міста порівняно з 2016 роком становив 285,4 мільйона гривень при темпі росту 129,1%.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:21


№ 10 (933) Футбол, дайвінг, полювання і… надзвичайні ситуації в Ужгороді. Робота і хобі ювіляра Сергія Дмитрієва

Для колективу Ужгородської міської ради весна – пора, багата на ювілеї. Зокрема 11 березня своє 60-річчя відзначив заступник начальника відділу оборонної, мобілізаційної роботи і цивільного захисту населення Сергій Дмитрієв.

Для Сергія Вікторовича Закарпаття стало рідним домом із раннього віку. Народився у російському місті Саратові, а коли хлопчикові було сім, його батька направили на роботу в Закарпатську область. Пізнанню цього краю згодом сприяв і спортивний інтерес – та про це трохи згодом.

Сергій Дмитрієв за освітою економіст. Проте значним етапом його біографії є армія: служив радіотелеграфістом першого класу у групі радянських військ у Німеччині, а ще – грав за збірну цього військового контингенту у футбол. Азбуку Морзе, каже, пам’ятає дотепер. Згодом був секретарем комсомольської організації машинобудівного заводу в Ужгороді, а 1987 року відкрив тренажерний зал в Ужгородському спортивному комплексі «Юність».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:21


№ 10 (933) «Проспект» – переможець святкового турніру

З нагоди Міжнародного жіночого свята на штучному майданчику стадіону «Автомобіліст» провели турнір із міні-футболу серед команд мікрорайонів Ужгорода.

Змагання, влаштовані за підтримки управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальниця управління Ольга Василиндра), зібрали 7 команд, які представляли різні мікрорайони Ужгорода: проспект Свободи, вулиці Руданського, Нахімова, Тимірязєва, Оноківську, Шухевича, Одеську. Утворили дві групи – три і чотири команди відповідно; по дві найкращих виходили до півфіналу. У групі «А» доводили, хто краще грає у футбол, команди «Проспект», «Легіон» і «Шахта». У групі «В» мірялися силами «Фаворит», «Рома», «Монада» і команда вулиці Нахімова.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:20


№ 9 (932) Лікування, ремонти, земельні та житлові питання. Цього тижня відбувся прийом в. о. міського голови

Більш як три десятки ужгородців прийшли в понеділок на прийом до виконувача обов’язків міського голови Ужгорода, заступника міського голови Ігоря Фартушка.

Щоб людям не довелося довго чекати і щоб конструктивно вирішувати питання, на прийомі були також заступник міського голови Василь Гомонай, директор департаменту міського господарства та керівники кількох структурних підрозділів міської ради.

Серед 25 звернень майже половина – дванадцять – із проханнями надати матеріальну допомогу, насамперед на лікування. П’ять звернень стосувалися ремонтів дахів, каналізації, ліфта.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:18


№ 9 (932) Про стан безпеки міста і готовності до надзвичайних ситуацій поінформували на засіданні комісії

Цього вівторка на плановому черговому засіданні комісії Ужгородської міської ради з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) розглянули 7 питань.

Зокрема, 19–22 березня планується проведення командно-штабного навчання, в ході якого відпрацьовуватиметься злагодженість, оперативність і взаємодія між органами управління та силами цивільного захисту під час природної чи техногенної катастрофи, наприклад буревію або витоку хімічної речовини тощо. Представникам кожної зі служб, які повинні діяти в разі надзвичайних ситуацій, нагадали про розроблені детальні плани, інструкції щодо дій у тому чи іншому випадку, наголосили на чіткому дотриманні всіх вимог і необхідності вкладатися у визначені часові рамки.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:18


№ 9 (932) Місто має намір закупити евакуатор задля наведення ладу з паркуванням машин

Днями відбулася нарада під головуванням виконувача обов’язків міського голови, його заступника Ігоря Фартушка, на якій начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин і начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Олександр Ковальчук поінформували про стан безпеки руху громадського транспорту в Ужгороді та своє бачення шляхів її поліпшення.

Зокрема, звернули увагу учасників наради на те, що деякі схеми автобусних маршрутів погоджувалися з працівниками відділу безпеки дорожнього руху ще кілька років тому, а ситуація в Ужгороді динамічно змінюється, транспортних засобів у місті все більше, виникають нові місця концентрації ДТП, – тому вносити зміни до схем маршрутів потрібно систематично.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:17
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS