Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за Березень 2018



№ 11 (934) До кінця року дитячу лікарню планують повністю оновити

Як провели капітальний ремонт у відділенні молодшого дитинства в Ужгородській міській дитячій клінічній лікарні, днями оглянули міський голова Богдан Андріїв, його заступники Василь Гомонай, Олександр Білак та Ігор Фартушок, депутат міської ради Андрій Риба, начальник відділу охорони здоров’я міськради Василь Решетар.

Вони побували в кількох палатах, де поспілкувалися з пацієнтами – цікавилися, чи добрі умови, забезпечення ліками, харчування, чи не обділені медичною увагою персоналу.

Нагадаємо, що з міського бюджету на капремонт відділення молодшого дитинства виділили минулого року понад 1,4 мільйона гривень. Тут виконано штукатурні роботи, пофарбовано стіни і стелю, замінено підлогу, відремонтовано санвузли, замінено електропроводку та обладнання, встановлено нові двері.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:36


№ 11 (934) Дати «Авангарду» нове життя – щоб міг приймати змагання і всеукраїнського, і міжнародного рівня

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв днями зустрівся з першим заступником міністра молоді та спорту України Ігорем Гоцулом, який із робочим візитом перебував на Закарпатті.

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Олександр Білак, начальник управління у справах молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан, начальник відділу фізичної культури і спорту управління у справах молоді та спорту ОДА Олег Муртазін, директор ДЮСШ № 1 Ужгорода Анатолій Коломоєць.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:35


№ 11 (934) Програма зайнятості населення Ужгорода до 2020 року – серед питань, розглянутих на засіданні виконкому

Питання організації громадських робіт на 2018 рік розглянули першим на цьоготижневому черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Проводитися ці роботи будуть у таких установах та організаціях міста:

– медико-соціальний реабілітаційний центр «Дорога життя»;

– управління праці та соціального захисту населення;

– КП «Парк культури і відпочинку «Під Замком».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:34


№ 11 (934) Ужгород гідно покаже себе на Днях України в місті Кошице

Учора, 23 березня, в Ужгородській міськраді відбулася прес-конференція щодо участі Ужгорода у проведенні традиційних Днів України у словацькому місті Кошице. З журналістами спілкувалися міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мірослав Мойжіта, уповноважений представник з питань розвитку транскордонної співпраці з Україною Едуард Бураш і директор Кошицького культурного центру Ян Ковач.

«Сьогодні ми проводимо зустріч у рамках підготовки до Днів України в місті Кошице, які відбудуться з 19-го по 26 квітня. Наше місто представлятимемо 20-го і 21 квітня. Тепер художні колективи, спортивні команди, підприємці активно готуються, щоб гідно презентувати Ужгород. Наші міста плідно співпрацюють, і я радий з того, що немає ніяких непорозумінь, конфліктних ситуацій, а тільки дружні, партнерські стосунки, які намагаємося розвивати і надалі. До речі, у 2018-му виповнюється 25 років із дня підписання угоди про партнерство між Ужгородом і Кошице», – розповів Богдан Андріїв.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:31


№ 11 (934) В обласному центрі провели командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту

Цього четверга за планом навчань відпрацьовували виникнення надзвичайної ситуації, а саме: при розвантаженні балонів з хлором сталася розгерметизація балонів на складі зберігання хлору на КП «Водоканал міста Ужгорода». Штаб цивільного захисту населення Ужгорода провів звукове оповіщення (сирени) населення про НС.

Відповідно до розпорядження міського голови Богдана Андріїва зібрали термінове засідання евакуаційної комісії. Комісія, яку очолює заступник міського голови Ігор Фартушок, вирішила ввести в дію план евакуації населення з будинків, які потрапили в зону ураження. Мешканцям вулиць Тисянської, Канальної, Насипної, Долгоша, Учительської, Сеченова, Панькевича, Маресьєва, Беняка, Мічуріна, Другетів, Доманинської було озвучено вимогу негайно покинути будинки, приміщення установ, організацій і вийти на перехрестя вулиць Другетів та Айвазовського, перехрестя Доманинської та Оноківської, де на них чекав транспорт для евакуації.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:30


№ 11 (934) Відомий професор зі США відвідав Ужгород. Наука як життя і погляд на Україну з-за океану

Упродовж двох тижнів, від 12-го до 23 березня, в Ужгороді з робочим візитом перебував професор зі Сполучених Штатів Америки, випускник Ужгородського університету Ігор Айзенберг. Завідувач кафедри комп’ютерних наук Нью-Йоркського університету Мангеттен Коледж прочитав цикл лекцій студентам математичного факультету Ужгородського національного університету.

Наші студенти – відкриті, активні, допитливі

Відомий науковець завітав до закарпатського вишу за програмою академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта і розповідав молодим слухачам про обробку та розпізнавання зображень із використанням нейромереж.

Ігор Айзенберг не приховує позитивних вражень від спілкування зі студентами. На його думку, вони не відрізняються від американських – такі ж відкриті, активні, допитливі, усвідомлюють мету свого навчання; три роки тому, коли відвідав університет, було інакше, а тепер видно зміни у свідомості молоді: «Вони почуваються вільними, дорослими, мають мотивацію для здобуття знань. Це молоде покоління – нове, після Революції Гідності, майбутнє України. Тому щиро хочеться, аби талановиті студенти після закінчення вишу залишалися працювати у своїй державі, а не виїжджали за кордон».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:29


№ 11 (934) Ужгородські школярі – переможці першого етапу змагань Західноукраїнської ліги «Дитяча легка атлетика ІААФ»

Ужгородська команда, яку представляли учні п’ятих класів спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням англійської мови, повернулася з Івано-Франківська, де 16 березня у спортивному залі комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся І етап змагань Західноукраїнської ліги за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

У змаганнях брали участь 6 команд учнів п’ятих класів: з Ужгорода, Хмельницького, Луцька, Тернополя, дві команди з Івано-Франківська.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  27/03/18, 11:28


№ 10 (933) Вісім нових працівників патрульної поліції в Ужгороді на початку цього тижня склали присягу на вірність народові України

Юнаки і дівчата, які пройшли відбір та успішно завершили навчання, заприсяглися з гідністю нести високе звання поліцейського і сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Привітали новобранців заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Іван Пеняк і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв. «На вас покладено велику відповідальність – підтримувати порядок, охороняти й захищати життя людей, забезпечувати спокій і дотримання Закону в нашому місті, області. Бажаю, щоб вам усе це вдавалося, щоб із покладеними на вас обов’язками легко справлялися», – сказав, звертаючись до патрульних, Богдан Андріїв. Іван Пеняк побажав їм наснаги, гідної служби у правоохоронних органах Закарпаття.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:25


№ 10 (933) Шлях до Незалежності: відзначили 79-у річницю проголошення Карпатської України

Розпочалося відзначення історичної дати 15 березня вранці – покладанням квітів до монумента президентові Карпатської України Августинові Волошину в Ужгороді.

Керівники області – голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, виконувач обов’язків міського голови Ужгорода, його заступник Ігор Фартушок, керівники правоохоронних органів і силових структур краю, військовики, священнослужителі, дипломати поклали квіти до пам’ятника Августинові Волошину, оркестр Головного управління Національної поліції в Закарпатській області виконав Гімн України.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:24


№ 10 (933) Голосуйте за найкращі проекти Бюджету громадської ініціативи!

У міській раді відбулася зустріч з авторами проектів, поданих на голосування в рамках Бюджету громадської ініціативи Ужгорода на цей рік.

В. о. міського голови, його заступник Ігор Фартушок зазначив, що є чимало запитань від ужгородців стосовно проектів, виникають труднощі при голосуванні, є рекомендації, як авторам підвищувати рейтинг своїх задумів, залучати на їх підтримку голоси, – тому міська влада ініціювала зустріч.

Головний спеціаліст управління економіки та стратегічного планування Іветта Міхалко, використовуючи комп’ютер і проектор, покроково розповіла про можливі нюанси при голосуванні на підтримку проектів онлайн. Насамперед вона підкреслила, що комп’ютерна система «Громадський проект» є спільною для всіх, хто запровадив такий механізм в Україні, а не розроблена конкретно для Ужгородської міськради, тож виправити огріхи в її роботі чи вдосконалити її окремо в нашому місті немає можливості.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/03/18, 12:23




Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS