Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 14/11/17№ 43 (916) «КІРПІЧКА» ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗЕЛЕНОЮ ЗОНОЮ. На сесії розглянуто важливі питання життєдіяльності міста, наступного тижня – продовження

Чергова сесія Ужгородської міської ради цього четверга розпочала свою роботу. У залі зареєструвалося 35 депутатів. Засідання почалося з Державного Гімну України. Потім було голосування за порядок денний – включено додатково ще кілька питань, які будуть розглянуті на наступному засіданні, 16 листопада.

З огляду на громадський резонанс щодо майбутнього «Парку перемоги» (Кірпічка) сесію міської ради почали з питання про поділ цієї території. Міський голова Богдан Андріїв повідомив, що депутатські комісії не підтримали цього проекту, і поставив його на голосування. Свою згоду з критичними зауваженнями, які передбачають відхилення заявки орендарів, поданої до ЦНАП, висловили 34 депутати з 35 присутніх. Тож «Кірпічка» залишається зеленою зоною.

Перед розглядом проектів рішень міський голова Богдан Андріїв привітав із перемогою в Кубку Європи зі дзюдо серед кадетів ужгородця Лева Смагіна і вручив йому грамоту Ужгородської міської ради за високі спортивні досягнення та грошове заохочення.

На початку сесійного засідання депутати заслухали звіт керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка про результати діяльності прокуратури за 8 місяців цього року. Прокурор розповів, що в Ужгороді спостерігається чітка тенденція до зменшення злочинності – на 10% порівняно з минулим роком, але зростає кількість тяжких злочинів, насамперед крадіжок, шахрайств, злочинів проти осіб; розкрито всі умисні вбивства.

Депутати підтримали голосуванням створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр № 1» Ужгородської міської ради, відповідно до вимог нового закону України про освіту. Центр забезпечуватиме права дітей з особливими освітніми потребами віком від двох до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і системного кваліфікованого супроводження.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:28


№ 43 (916) УЖГОРОД КУЛЬТУРНИЙ: «Робімо разом наше місто гарним, спрямовуймо енергію на добрі справи і вчинки!»

9-го листопада відзначався Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. З цієї нагоди ми поспілкувалися з Ольгою Василиндрою, начальницею управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (на фото праворуч).

– Насамперед окресліть функції управління. На чому основний акцент роботи?

– Головним завданням управління є реалізація державної політики у сфері культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, дітей та молоді, виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення розвитку культури, спорту, підтримки та соціального становлення сім’ї, дітей і молоді, організація та проведення культурно-мистецьких і спортивних заходів тощо.

Наше управління координує заклади культури і спорту, підприємства, творчі спілки, об’єднання, громадські організації з питань організації дозвілля населення, пропаганди здорового способу життя. У межах повноважень відділи управління (а їх тепер три) сприяють розвитку мережі центрів дозвілля, асоціацій, спортивних клубів, клубів за зацікавленнями, аматорських колективів, молодіжних, жіночих і дитячих організацій.

– Якщо врахувати всі культурні заходи, які часто відбуваються в Ужгороді, можна зробити висновок про насичений план роботи управління. Від чого він, власне, залежить?

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:26


№ 43 (916) РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ випробовував школярів Ужгорода

Цього четверга учні ужгородських шкіл долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.

Зокрема у Лінгвістичній гімназії імені Тараса Шевченка взяли участь у марафоні 26 школярів – переважно дев’ятикласники, для яких, серед іншого, це можливість випробувати себе, перевірити знання перед державною підсумковою атестацією, що теж буде у формі диктанту. Крім того, виявили бажання писати радіодиктант кілька учнів 7-го класу і двоє вчителів.

У грудні в ефірі «Українського радіо» оголосять переможців і надішлють їм символічні призи – книжки.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:24


№ 43 (916) ЗА РІК В МІСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ ВИДАНО БІЛЬШЕ ТИСЯЧІ СВІДОЦТВ

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, яка приїхала з Києва, учора в ужгородському пологовому будинку вручили свідоцтва про народження та реєстрацію місця проживання батькам немовлят Даніели, Мілени, Ліри, Ростислава та Марка.

Уже понад рік можливість отримати найголовніші документи при народженні дитини безпосередньо в пологовому запроваджено на Закарпатті як пілотний проект і практика та популярність у батьків довела, що це дуже потрібно родинам. Адже, кажуть батьки, це значно спрощує клопоти з документами, економить час для сімейних справ та уваги новонародженому малятку.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:23


№ 43 (916) ВІДНИНІ ПОЇЗДКА МАРШРУТАМИ № 22 І № 15 – БЕЗ ПЕРЕСАДОК

Від 11 листопада в Ужгороді можна без пересадок їздити з вулиці В’ячеслава Чорновола до вулиці Довгої в Оноківцях.

Зупинки на маршруті будуть ті самі, що й раніше на цих маршрутах, одна з них – на площі Корятовича – теж буде проміжною.

Ці автобуси на Корятовича зупинятимуться:

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:23


№ 43 (916) 250 НОВИХ ДЕРЕВ – САКУР, ДЕКОРАТИВНИХ СЛИВ І ЯБЛУНЬ – висадять у листопаді в Ужгороді

В Ужгороді продовжують садити молоді дерева. Зокрема, на вулиці Юрія Гойди, а також проводять підготовчі роботи до висаджування на проспекті Свободи, вулиці Перемоги.

Днями кілька сакур на розі вулиць Гойди та Володимира Гошовського (Боженка), біля обласного управління статистики посадили і міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступники Ігор Фартушок, Василь Гомонай, керуючий справами виконкому Олена Макара та секретар міськради Андріана Сушко.

Загалом у центральній частині міста, на проспекті Свободи, вулицях Перемоги, Собранецькій заплановано посадити близько 250 молодих дерев – сакури червонолисті, сливи Піссарді та яблуні Недзведського. Саджанці мають уже 6-8 років.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:22


№ 43 (916) ЯКЩО ПІДРЯДНИК НЕ УСУНЕ ВАД КАПРЕМОНТУ НА ВУЛИЦІ ПЕРЕМОГИ, акти про виконання робіт не підпишуть

На початку тижня представники Ужгородської міської ради разом із журналістами оглянули, як проводяться роботи в рамках капітального ремонту на вулиці Перемоги (від вулиці В’ячеслава Чорновола до заїзду до супермаркету «Велмарт»).

У п’ятницю, 3 листопада, працівники відділу технагляду департаменту міського господарства заборонили підрядникові ТОВ «Олександрія-Кепітал» проводити асфальтування від перехрестя з вулицею Чорновола до заїзду на територію колишнього молокозаводу біля ТЦ «Велмарт», через те що основа проїжджої частини була не підготовлена. Про заборону укладання асфальтобетону зроблено запис у журналі виконроба. Незважаючи на це, підрядник роботи продовжив.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:22


№ 43 (916) У МІСТІ БУДЕ КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, насамперед малого і середнього

Рада започатковується з ініціативи міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Цього вівторка відбулося перше установче зібрання, на яке, зокрема, прийшли підприємці-керівники: готельно-ресторанного-комплексу «Кілікія» Арсен Мелкумян, готелю «Прага» Олександр Салай, мережі «Вопак» Роман Сарай, пекарні «Бамівський хліб» Лариса Грицик, відомий кондитер Валентин Штефаньо та інші – і представниця Ужгородської ОДПІ Жанна Ковтан.

Зазначалося, що координаційна рада має бути дорадчо-консультативним органом, підприємці порушуватимуть важливі для них питання і долучатимуться до їх вирішення спільно з керівництвом міста, профільними спеціалістами, а для цього треба вести постійний конструктивний діалог. Міська влада просить подавати пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правової бази, що можна регулювати на місцевому рівні, брати участь у розробці й реалізації міських, цільових, комплексних програм тощо. На розгляд присутніх було подано проект Положення про координаційну раду з питань розвитку підприємництва.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:21


№ 43 (916) У МІСЬКРАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ і майстрів народного мистецтва

У середу, перед Всеукраїнським днем працівників культури і майстрів народного мистецтва, який щороку відзначається 9 листопада, у міській раді Ужгорода вшановували працівників цієї галузі.

«Завжди дуже приємно бути на ваших концертах, на заходах за участі ваших вихованців. Ви є елітою нашого міста, гідно представляєте Ужгород, його культуру й унікальність в Україні та далеко за її межами. Кожен із вас, безумовно, досяг успіхів у своїй творчій праці, проте бажаю вам постійно вдосконалюватися, досягати нових вершин», – привітав присутніх міський голова.

Богдан Андріїв відзначив грамотами Ужгородської міської ради:

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:20


№ 43 (916) ПРОГРАМА ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОНОМНОГО ЕЛЕКТРИЧНОГО ОПАЛЕННЯ у квартирах пільгових категорій ужгородців триватиме і наступного року

На цьоготижневому засіданні виконкому ухвалено Програму капітального ремонту житлового фонду в місті Ужгороді на 2018–2022 роки. Програма, розрахована на 5 років, буде реалізована у два етапи. Запланований обсяг коштів на її реалізацію – 110 мільйонів 750 тисяч гривень, із них на 2018 рік – 21,4 мільйона гривень.

Погоджено Програму виготовлення технічної документації на багатоквартирні будинки, квартири в місті Ужгороді на 2018–2022 роки.

На сьогодні в місті неприватизованими залишилося близько 600 квартир, із яких більшість буде приватизована, а на ті квартири, котрих квартиронаймачі не приватизують, за Програмою передбачено виготовлення технічних паспортів із подальшою реєстрацією права власності на квартири за міськрадою. З огляду на вищенаведене і позитивну динаміку створення ОСББ в Ужгороді, відповідно до Програми, впродовж 5 років буде виготовлено більшу частину інвентарних справ на багатоквартирні житлові будинки і техпаспортів на неприватизовані квартири.

Ресурсне забезпечення програми на 5 років – 3 мільйони 750 тисяч гривень, на кожен рік передбачено 750 тисяч гривень.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  14/11/17, 13:19
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS