Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 30/08/17№ 32 (905) У ВИКОНКОМІ ПОГОДИЛИ ВАЖЛИВІ ПРОГРАМИ: додаткових гарантій соціального захисту ужгородців; забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом; підтримки громадських організацій соціального спрямування

Розпочали цьоготижневе засідання виконкому з урочистостей: міський голова виконав почесну місію – вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичні операції» ужгородським волонтерам, які беруть активну участь у підтримці наших військовиків, – Людмилі Мандзич, Миколі Новосаду, Степанові Молнару і Євгенію Молнару (на фото). Богдан Андріїв подякував волонтерам за подвижницьку роботу, за постійну допомогу та підтримку захисників України і привітав усіх присутніх із Днем Прапора та 26-ою річницею Незалежності України.

На засіданні члени виконкому погодили Звіт про виконання бюджету м. Ужгорода за січень – червень 2017 року. Як зазначалося, за цей період надійшло доходів (зі трансфертами) на суму 618 млн. 46,4 тис. грн. Порявняно з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень становить 169 млн. 918,5 тис. грн. Звіт буде поданий на розгляд сесії міської ради.

Також у виконкомі погодили Програму додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2018 рік. Метою програми є надання адресної матеріальної допомоги громадянам, які потребують соціальної підтримки. Фінансування програми передбачили в розмірі 3 млн. 144 тис. грн. Програму теж мають затвердити на сесії міської ради.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  30/08/17, 12:04


№ 32 (905) ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я ДВОХ ЗАКАРПАТСЬКИХ БІЙЦІВ: у благодійному забігу до Дня прапора взяло участь 135 ужгородців

Захід відбувався у рамках проекту «Цим переможемо», мета якого – допомогти пораненим закарпатцям – ветеранам АТО.

Учасниками забігу стали як команди, так і всі охочі містяни, зокрема команди патрульних, футболістів, прикордонників, люди з особливими потребами на візках.

Долучилися до заходу й міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Ігор Фартушок, працівники виконкому і депутати міської ради.

Всі учасники бігли заради здоров’я двох закарпатських бійців – Івана Говбела і Антона Савка. Іван Говбел зі селища Ясіні Рахівського району – боєць-доброволець 128-ої бригади. Пройшов Дебальцево. З війни привіз дуже складну хворобу – неспецифічний виразковий коліт. Антон Савко у лютому 2015-го під Дебальцевим зазнав важкого поранення в голову. Пережив кому. Обом бійцям потрібне довічне лікування. Участь у змаганнях передбачала внесення благодійної допомоги на користь військовиків.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  30/08/17, 12:03


№ 32 (905) ДО УЖГОРОДА З КОНЦЕРТОМ ЗАВІТАВ ДАРМШТАДТСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР

Це унікальний проект культурного обміну між країнами. Щороку до Дармштадта з’їжджаються молоді музиканти з усіх міст-побратимів, зокрема і з Ужгорода.

Після прем’єрного концерту молодіжний оркестр у складі 32 музикантів з Іспанії, Нідерландів, Великобританії, Австрії, Угорщини, Німеччини й України демонструє програму в містах-побратимах.

Увечері 22 серпня виступ Дармштадтського молодіжного симфонічного оркестру зібрав повну залу слухачів-поціновувачів у Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Братів Шерегіїв. Захід приурочили до Дня незалежності України та 25-річчя побратимських стосунків між Ужгородом і Дармштадтом.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  30/08/17, 12:02


№ 32 (905) В УЖГОРОДІ НИНІ ПЕРЕБУВАЄ ІКОНА, З ЯКОЮ В ПЕРІОД МАЙДАНУ СТАЛОСЯ ДИВО

Перед Днем незалежності України в обласному центрі Закарпаття стартувала благодійна виставка-продаж під назвою «Для бійців від митців». Захід є всеукраїнським.

Картини та ікони вже побували у п’ятьох українських містах. В Ужгороді – шоста за рахунком виставка: кілька було у Львові, а також Червонограді та Києві. За вторговані раніше гроші волонтери купили захисникам тепловізор і втілюють добрі задуми далі, проводячи такі заходи і в інших містах.

Зокрема, на благодійній виставці-продажі в Ужгороді понад 60 митців представили близько сотні робіт: ікони, живопис та графіку. До організації заходу причетний і Рух підтримки закарпатських військових.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  30/08/17, 12:00
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS