Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 02/08/17№ 29 (902) ЯК ПРОХОДЯТЬ РЕМОНТИ ВНУТРІКВАРТАЛЬНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ДИТЯЧОГО САДОЧКА № 31 оглянули міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та депутат міської ради Василь Губкович

Як проходять роботи на внутріквартальних територіях на вулицях Докучаєва, 4–6 та Собранецькій, 122–124, цього тижня оглянули Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та депутат міської ради від цього округу Василь Губкович.

Хоч це різні адреси, будинки поруч, вони суміжні, і ремонтом охоплено спільний двір між багатоповерхівками. Ремонт “внутрікварталки” на Докучаєва,4–6, де ніколи не було покриття, вже завершено, а на Собранецькій, 122–124 роботи ще тривають. Кошти на ремонти виділили з міського бюджету. Понад 757 тисяч гривень спрямували на ремонт внутрішньоквартальної території на Докучаєва,4-6, майже 693,5 тисячі гривень – на Собранецьку, 122–124.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:40


№ 29 (902) МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЖГОРОДА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ЗАКАРПАТСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

Загальні збори Закарпатського регіонального відділення АМУ цього тижня відбулися в Хусті.

Участь у них узяли виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, голова Закарпатського регіонального відділення АМУ, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, виконавчий директор регіонального відділення АМУ Іван Ревтій, міський голова Хуста Володимир Кащук, голова Іршавської територіальної громади Степан Бобик, консультант Закарпатського регіонального відділення АМУ Олег Лукша та інші.

Керівники міст, селищ, сіл, об’єднаних територіальних громад краю зібралися, щоб обговорити хід в області децентралізаційної реформи – проблеми та шляхи їх розв’язання; йшлося і про ініціативу Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України з відновлення законопроекту «Про розвиток гірських територій в Україні», про законопроекти з розпоряджання органами місцевого самоврядування землями поза межами населеного пункту тощо.

Учасники зібрання також узагальнили пропозиції та проблемні питання, щоб розглянути їх незабаром у ході регіональної платформи, проведення якої заплановано на серпень 2017-го.

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:39


№ 29 (902) ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ВІДБУВСЯ У МІСЬКОМУ ВОДОКАНАЛІ. Загалом розглянуто 23 звернення, з якими прийшли 37 містян

Через те, що Богдан Андріїв мусив відбути на загальні збори Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України, яке він очолює, прийом ужгородців проводив заступник міського голови Ігор Фартушок.

Чимало мешканців міста просили про грошову допомогу на лікування, а переважна більшість скаржилися на комунальні негаразди. Ужгородка поважного віку з вулиці Собранецької клопотала, щоб відновили пошкоджену на її будинку ринву для стікання води; інша нарікала, що, проживаючи на другому поверсі багатоповерхівки, змушена платити за ліфт, і просила, аби його для цього поверху заблокували.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:37


№ 29 (902) СИТУАЦІЮ З УЖГОРОДСЬКИМ ПРОВАЙДЕРОМ прокоментували представники міської ради

Керівниця ТОВ «Транском» Анжела Пучкова та громадський активіст Олександр Пересоляк у четвер в Ужгородському прес-клубі зібрали прес-конференцію й заявили про те, що Ужгородська міська рада відмовилася продовжувати з ними співпрацю з обслуговування системи відеоспостереження в місті і здійснила «рейдерське захоплення» їхнього майна.

Представники міської ради – начальник управління правового забезпечення Віталій Пекар (на фото ліворуч) і керівник комунального підприємства «Центр інформаційних технологій» Віктор Желтвай (на фото праворуч), яких запросили на засідання, прокоментували ситуацію.

Як пояснив Віталій Пекар, справжня причина гучних заяв і потоку звинувачень від підприємства «Транском» у тому, що з відмовою Ужгородської міської ради від їхніх послуг вони втрачають майже мільйон гривень на рік.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:28


№ 29 (902) ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ ДО ВИКОНКОМУ НАДІЙШЛО 2260 ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

На цьоготижневому засіданні виконавчого комітету міськради першим питанням було надання дозволу на проведення в Ужгороді робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою, тобто на земляні роботи. Зокрема, схвалено дозвіл на 5 діб для облаштування електричних мереж до багатоквартирного житлового будинку № 32 на вулиці Підгірній. Міський голова Богдан Андріїв доручив провести фотофіксацію стану покриття до початку робіт, проконтролювати якість і терміни відновлення.

Наступним рішенням двом ужгородцям погоджено переоформлення гаражів відповідно до угод про купівлю-продаж. Ще п’ятьом надано дозволи на встановлення металевих гаражів і одним із пунктів рішення виправлено технічну помилку у прізвищі в раніше ухваленому рішенні.

Товариству з обмеженою відповідальністю «КІМ-ВЕСТ» члени виконкому надали на 5 років дозвіл на розміщення рекламної конструкції «білборд» розміром 6 х 3 м на вулиці Грушевського, 33. Рішення передбачає, що «КІМ-ВЕСТ» має укласти з департаментом міського господарства договір тимчасового користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:27


№ 29 (902) ДОПОМАГАЄ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Цей комунальний заклад утворений Ужгородською міською радою для надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідно до затвердженого штату, тут працюють директор, бухгалтер, є відділ соціальної роботи – юрисконсульт, психолог, два фахівці соціальної роботи.

Кожен виконує свою функцію, зокрема фахівці соціальної роботи здійснюють відвідування сімей, складають оцінки потреб сімей та осіб у складних життєвих обставинах, і вже далі спільними зусиллями Центр допомагає розв’язувати проблеми клієнтів-містян.

На обліку тут перебуває 621 сім’я, разом налічується 1093 дитини. Тільки впродовж цього півріччя соціальною роботою охоплено 338 сімей та осіб із проблемами і близько 260 дітей.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:26


№ 29 (902) «АКТИВНЕ ЛІТО – ЩАСЛИВІ ДІТИ» – проста формула від ужгородських волонтерів

Кожна дитина повинна бути щасливою – у цьому переконані активістки громадської організації «Щасливі діти». Тому вони реалізовують усілякі проекти, спрямовані на дітей різних категорій, – масові акції, сімейні свята, дитячі літні табори. Нам випала нагода завітати до «казкового будиночка», де саме розмістився табір, і поспілкуватися з керівницею ГО «Щасливі діти» Ольгою Павловою.

– Кому першому прийшла ідея створення дитячого табору такого зразка і що стало поштовхом до розвитку цієї ідеї у справжній проект?

– Немає першого – ідея належить нам усім. У нас дружний колектив, усі – волонтери, які прийшли сюди за покликом серця. Цей табір є тільки одним із наших численних задумів. Є в нас проекти, спрямовані на конкретні категорії діток, наприклад переселенців, малозабезпечених тощо, а є такі, котрі об’єднують усіх. От як форум-фестиваль «Місто щасливих дітей», що відбувся у червні. Там було багато локацій з активностями, конкурсами, майстер-класами. То був величезний захід. Тепер влаштували табір. Далі хочемо організувати щось на кшталт клубу для мам – адже, щоб діти були щасливими, повинні бути щасливими і батьки. Багато хто вважає, що мама в декреті нічого не робить, бо ж вона «сидить удома». Але, повірте, жінки-мами не те що шалено втомлюються – вони емоційно і психологічно вигорають. Тому ми готуємо проект, спрямований і на жінок, і на дітей одночасно.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:25


№ 29 (902) ЧОМУ Ж НЕ ВИСТАЧАЄ ПАТРУЛЬНИХ? Усе про набір в УПП Ужгорода і Мукачева

На дошках оголошень, у громадському транспорті, в соцмережах – усюди можна побачити повідомлення про набір до Управління патрульної поліції Ужгорода і Мукачева. Стає цікаво: чому багато робочих місць не зайнято і чому звільнилися попередні працівники поліції? Що є причиною недобору до лав патрульних? Якими ж якостями повинні володіти справжні стражі порядку? І як усе-таки стати патрульним поліцейським? Про це та інше ми поспілкувалися з Андрієм Даскалюком, начальником відділу кадрів УПП Ужгорода і Мукачева.

– Які основні причини нового набору до лав патрульної поліції? Адже на старті роботи УПП на кожне вакантне місце було по кілька осіб. Чому тепер недобір?

– Основною причиною нового набору до Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві є збільшення кількості штатних одиниць: введення нових 139 інспекторських і поліцейських посад, з яких 24 – посади тактичної поліції, 88 – дорожньої поліції. Збільшення штату є наслідком розширення території обслуговування саме нашого Управління. Наразі планується розширити територію обслуговування, зокрема, на автодороги: М-24 («Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка») – до КПП «Лужанка»; Н-09 («Мукачево – Рогатин – Львів») до поста «Велика Копаня».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  02/08/17, 09:24
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS