Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 18/07/17



№ 27 (900) ДЕПУТАТИ ДОПОВНИЛИ ПРОГРАМУ ВІДНОВЛЕННЯ ІСТОРИЧНОГО ЦЕНТРУ МІСТА та дали поштовх проекту «Муніципальна картка ужгородця»

35 депутатів Ужгородської міської ради зареєструвалися на черговій сесії, яка відбулася в четвер. Міський голова Богдан Андріїв повідомив, що підпише розпорядження про скликання 25 липня наступного пленарного засідання сесії, де розглянуть надання земельних ділянок учасникам АТО, бойових дій.

Питання про дострокове припинення повноважень секретаря міськради і дострокове припинення повноважень міського голови Ужгорода, які були в порядку денному сесії міськради, при обговоренні порядку денного депутати Михайло Чурило та Василь Гомонай, обґрунтувавши, запропонували зняти. Під час голосування пропозицію підтримали 28 депутатів.

На сесії затвердили Звіт про виконання бюджету Ужгорода за січень – березень 2017 року.

За підсумками звітних даних за січень – березень 2017 року до бюджету міста надійшло доходів на суму 297 095,4 тисячі гривень, або 113,2%, що більше на 34 557,4 тисячі гривень від уточненого планового обсягу 262 538,0 тисячі гривень.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:41


№ 27 (900) НОВИЙ ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІГОР ФАРТУШОК: «В УЖГОРОДІ РОБОТИ НЕ МЕНШЕ, НІЖ У СТОЛИЦІ, АЛЕ ДЛЯ МЕНЕ ВОНА БІЛЬШ ЦІКАВА»

Уже кілька місяців в Ужгородській міській раді працює новий заступник міського голови Ігор Фартушок. У його функціональних повноваженнях – майже десяток важливих для міста напрямків: координує роботу управління правового забезпечення, управління економіки і стратегічного планування, управління містобудування та архітектури, відділу землекористування, відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку, відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, відділу реєстрації місця проживання, а також відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і протидії корупції.

Детальніше про свій попередній досвід і те, чим доводиться займатися зараз, Ігор Іванович розповів «Ужгороду».

Про досвід роботи і обов’язки у міській раді

– Після закінчення у 1982 році професійно-технічного училища за спеціальністю «електромонтажник», розпочалася моя трудова діяльність. Рік працював за фахом на будовах. Потім – служба в армії, там за два роки сформувався мій світогляд, я визначився, що хочу бути юристом і в 1985 році поступив на стаціонар юридичного факультету Львівського державного університету імені Івана Франка.

У 1990 році за розподілом потрапив на Закарпаття, юрисконсультом в «Облсількомунгосп». Як зараз пам’ятаю: зарплата – 80 карбованців, а у дружини – провізора – від 150 до 200. Пропрацював рік, а тоді запросили в приватну юридичну компанію. Саме там почалася моя активна юридична, а згодом адвокатська практика. Обслуговував багато і дуже різних підприємств та організацій, зокрема й об’єднання ресторанів, об’єднання пром– і продтоварів, Укрпошту, Облавтодор. Тоді ж проходило роздержавлення – було багато новацій, започатковували нові форми господарювання і мені, молодому юристу, доводилося читати лекції колективам, де від 300 до 1000 працівників.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:41


№ 27 (900) ШІСТДЕСЯТ КРАСУНЬ узяли участь у Закарпатському параді наречених

Найсміливіші образи, креативні сукні та зачіски, казкові макіяжі – усе це мали нагоду побачити ужгородці й гості міста, що минулої неділі прийшли зустріти наречених у «Совине Гніздо».

Звідси о 18 годині стартував гучний автопробіг кортежу з головними героїнями дійства за маршрутом: площа Поштова – вулиця Довженка – транспортний міст – площа Дружби народів – проспект Свободи – вулиці Минайська – Грушевського – 8-го Березня – Легоцького – Капушанська – проспект Свободи – вулиця Толстого – площа Петефі. А вже звідти красуні пішим Парадом пішли до головної будівлі свята – Ужгородського замку.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:39


№ 27 (900) ДВОСТОРОННІЙ РУХ ВУЛИЦЕЮ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ погоджено запровадити як експеримент на один місяць

Цьоготижневе засідання виконкому міськради почалося з нагородження юних ужгородських ватерполістів, які стали призерами Чемпіонату України. Міський голова Богдан Андріїв вручив дітям грамоти Ужгородської міської ради і повідомив, що вони включені до списків тих школярів, котрі за досягнення отримають грошову винагороду за відповідною програмою, ухваленою на сесії. Грамоти вручили і тренерам ватерпольного клубу Ужгорода.

На засіданні члени виконкому погодили запровадження як експерименту на один місяць двостороннього руху тільки легкового автомобільного транспорту вулицею Заньковецької, від перехрестя з вулицею Сечені до перехрестя з вулицею Грушевського.

Рішення передбачає, що необхідно погодити і дорожні знаки та їх розміщення на цій ділянці вулиці Заньковецької з метою заборони зупинок легкового автомобільного транспорту і несанкціонованих стоянок, а саме:

– «Рух легкових автомобілів» – на перехрестях із вулицями Сечені та Грушевського;

– «Стоянка заборонена» – біля житлових будинків №№ 13, 15, 17 на вулиці Заньковецької.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:38


№ 27 (900) ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ СЕРЕД КЛУБІВ уперше пройшов в Ужгороді

8-го липня у спорткомплексі «Юність» відбулося урочисте відкриття першого в історії Чемпіонату Європи з гирьового спорту серед клубів.

На змагання до обласного центру Закарпаття завітали десять клубів із чотирьох країн Європи: України, Угорщини, Польщі й Італії. Представляли свої клуби 65 найкращих спортсменів-гирьовиків. Офіційно відкрили європейську першість міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, т. в. о. начальника управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін, депутат Ужгородської міської ради, майстер спорту з гирьового спорту Анатолій Ковальський.

Головним суддею змагань став заслужений майстер спорту, 27-разовий чемпіон світу з гирьового спорту Володимир Андрейчук.

«Мені надзвичайно приємно вітати вас у нашому місті. Це досить символічно, що вперше у Європі чемпіонат із гирьового спорту серед клубів проводиться саме в Ужгороді. Я знаю, що учасників змагань мало бути набагато більше, але, ймовірно, дещо вплинула інформація з російських ЗМІ стосовно України про те, що наша країна є небезпечна та недружелюбна. Але я переконаний, що вам сподобається і наша гостинність, і наш рівень організації змагань. Я також сподіваюся, що цей клубний Чемпіонат ми зробимо традиційним у нашому місті. І на моє щире переконання, вже наступні рази Ужгород зустрічатиме набагато більше учасників як з України, так і з європейських країн. Я бажаю вам вдалих виступів! І нехай переможе найсильніший!» – наголосив на відкритті Європейського чемпіонату Богдан Андріїв.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:38


№ 27 (900) УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА – чудова платформа для стажування студентів

Зустріч щодо налагодження тіснішої співпраці між Ужгородським національним університетом і міською радою Ужгорода відбулася цього тижня в ректораті УжНУ за участю заступника міського голови Ігоря Фартушка, керуючої справами виконкому Олени Макари, секретаря ради Андріани Сушко, проректора з науково-педагогічної роботи УжНУ Мирослави Лендьел, представників університету, різних структурних підрозділів Ужгородської міської ради та міських депутатів.

Насамперед обговорили і визначили напрями співпраці – стажування та проходження практики студентами в міській раді, залучення молоді до різноманітних культурних заходів, що відбуваються у місті, в тому числі – проведення восени Дня міста, створення школи молодого посадовця, ресурсного центру для молоді та інші.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:37


№ 27 (900) У КОШИЦЕ ОБГОВОРИЛИ МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ З УЖГОРОДОМ ЗА КІЛЬКОМА НАПРЯМКАМИ

11-го липня в місті-побратимі Ужгорода – словацькому Кошице з робочою поїздкою побувала група ужгородців: міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, декан біологічного факультету УжНУ Ярослава Гасинець, керівники управлінь та відділів Ужгородської міської ради – економіки і стратегічного планування Ольга Травіна, міжнародних грантових програм та інновацій Вікторія Тарахонич, транспорту, закупівель і зв’язку Петро Бобик, керівниця Агенції розвитку Ужгорода Маріанна Собран, підприємці нашого міста.

Насамперед ужгородці разом із мером Кошице Ріхардом Раші зустрілися з дітьми учасників АТО – юні закарпатці тепер відпочивають і оздоровлюються спільно зі словацькими ровесниками в літньому таборі.

Згодом у міськраді Кошице, за участю Ріхарда Раші та фахівців, які відповідають за залучення коштів із європейських фондів, обговорили можливості співпраці з Ужгородом за кількома напрямками, перспективні проекти в рамках транскордонного співробітництва.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:36


ПАМ’ЯТІ ІВАНА МИКОЛАЙОВИЧА ТЕПЛУХІНА

14-го липня виповнилося 40 днів, як поміж нас нема Івана Миколайовича Теплухіна – шанованої і порядної людини, що доклала чимало зусиль до розвитку Закарпаття.

Народився Іван Теплухін 26 березня 1951 року в сім’ї робітників у місті Хусті. Там він закінчив школу-інтернат, а вищу інженерну освіту здобув у Київському політехнічному інституті. Працював на різних посадах у комсомолі, профспілках, обкомі партії.

Після здобуття Україною незалежності організував першу на Закарпатті акціонерну страхову компанію «Карпати», що стала піонером такого бізнесу в краї. У компанії налічувалося до шестисот працівників. Філії АСК «Карпати» були в Ужгороді, Мукачеві, Берегові, Виноградові, Рахові, на пунктах перетину кордону в Закарпатській, Львівській, Волинській областях. У 2005 році акції АСК «Карпати» викупила страхова група «Універсальна», а Іван Теплухін вирішив далі освоювати нові життєві горизонти.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:35


№ 27 (900) МАЛІЖ ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ – 15 РІЧЧЯ!

У мальовничому Міжгір’ї щороку влаштовується фестиваль «Рекітське Сузір’я» для учнів Міжнародної академії літератури і журналістики (МАЛІЖ), на який зїжджаються представники всіх областей України та учасники з-за кордону. Талановиті діти презентують свої творчі доробки у 7 номінаціях: «Проза», «Поезія», «Художнє фото», «Малюнок», «Журналістика», «Авторська пісня», «Літературно-мистецька композиція».

Цього разу академія відзначала ювілей – 15-річчя від дня заснування. Фестиваль зібрав близько 300 учасників. Серед них були діти з Ужгорода й Ужгородського району, котрі гідно представили Закарпаття на міжнародній сцені. Ужгородське відділення МАЛІЖ неймовірно потішило своїх керівників, а юнь повернулася з фестивалю окрилена значними перемогами.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:33


№ 27 (900) «КРИВОРІЖЦІ» ВРАЖЕНІ ВІДКРИТІСТЮ УЖГОРОДА і можливостями для діалогу наших посадовців та мешканців

10-го й 11-го липня в Ужгороді працювали активісти громадської організації «Криворіжці» – вони проводили семінар про взаємодію влади і громади, ефективні механізми впливу мешканців на посадовців, тренінг, навчальну гру і панельну дискусію з депутатами Ужгородської міської ради, ділилися досвідом свого міста.

На відкритті заходу, який відбувся в історико-культурному центрі «Совине Гніздо», голова ГО «Криворіжці», депутат Дніпропетровської обласної ради Ірина Туровська розповіла, наскільки складно у них містянам і навіть журналіста м потрапити на сесію міської ради, засідання депутатських комісій. Тому ГО працює з мешканцями, аби люди знали свої права, а особливо – з молоддю, бо майбутнє саме за нині молодими людьми, залежить від того, що і як вони вимагатимуть від влади і якими будуть, самі прийшовши до влади.

За словами пані Ірини, криворіжців вразила відкритість і можливості для діалогу посадовців та мешканців, які є в Ужгороді. «Нам до вас ще дуже і дуже далеко», – зазначила вона і додала, що криворіжцям буде тут чого повчитися.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  18/07/17, 13:31




Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS