Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 06/06/17№ 21 (894) ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВЕСЕЛО ВІДЗНАЧАЛИ В УЖГОРОДІ

У середу в парку культури та відпочинку «Боздоський» відбулася соціальна акція «Весела галявина» для дітей із внутрішньо переміщених сімей та родин учасників АТО, які перебувають на обліку Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«У рамках Дня захисту дітей спільними зусиллями міської ради, керівництва парку, меценатів та волонтерів вдалося організувати цікаве свято для цих діток. Загалом залучили близько 50 дітей із різних сімей, для яких ми намагалися створити особливу атмосферу, культурне і спортивне дозвілля», – розповів керівник Центру Іван Фленько.

Під час акції малеча мала можливість безкоштовно покататися на атракціонах, узяти участь у спортивних естафетах, іграх, а насамкінець учасникам свята організували солодкий стіл.

«Ці дітки справді особливі – їм випали недитячі випробування. Тож наше завдання – подарувати їм радість та усмішку, щоб вони відчули себе щасливими і потрібними», – сказав головний спеціаліст відділу сім’ї та молоді міської ради Петро Милян.

• • •

Із Міжнародним днем захисту дітей міський голова Ужгорода Богдан Андріїв і його заступник Ігор Фартушок 1-го червня зранку привітали вихованців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:48


№ 21 (894) КП«СТАДІОН «АВАНГАРД» дозволить максимально використовувати його інфраструктуру

Перше питання, яке розглянули і погодили на цьоготижневому засіданні сесії Ужгородської міської ради, – надання матеріальної допомоги на лікування чотирьом мешканцям Ужгорода. Додатково включили також пункт, за яким буде надано кошти на проживання членів благодійної організації «4 лапи Україна», які проводять стерилізацію і вакцинування безпритульних тварин в Ужгороді.

В обласному центрі Закарпаття діятиме «Агенція розвитку Ужгорода». За створення такої комунальної установи проголосували 23 депутати. «Агенція» забезпечуватиме створення сприятливих умов для стратегічного розвитку Ужгорода, підвищення інвестиційної привабливості, залучення для проектів розвитку міста позабюджетних фінансових та інших ресурсів. Працюватиме також над зміцненням партнерських відносин із містами-побратимами, налагодженням партнерства з міжнародними організаціями, благодійними фондами і донорами.

Ужгородські депутати своїм рішенням звільнили учасників бойових дій від сплати адміністративного збору під час проведення державної реєстрації майна.

З огляду на перевиконання бюджету міста депутати на засіданні підтримали проект рішення і збільшили на 700 тисяч бюджетні призначення для управління освіти Ужгородської міської ради. За ці кошти заплановано закупити переносні споруди модульного типу стандарт-класу для потреб шкіл №№ 13, 14, ЗОШ І–ІІІ ст. № 19.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:47


№ 21 (894) УКРАЇНА:УГОРЩИНА – 3:1

Із таким рахунком закінчився ювілейний товариський матч збірних футбольних команд ветеранів.

25 років тому футбольна збірна незалежної України провела першу міжнародну гру – на Ужгородському стадіоні «Авангард» зі збірною Угорщини. Тоді угорці перемогли українських футболістів із таким же рахунком – 3:1. Цього тижня Україна взяла реванш.

З нагоди 25-річчя того міжнародного матчу в Ужгороді відбулися урочистості, зокрема відкрили пам’ятну дошку, присвячену цій даті, відзначили нагородами тих, хто долучився до проведення першої гри збірної команди Незалежної України.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:45


№ 21 (894) АВТОРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ДНЗ № 36 – від депутата Ужгородської міськради Василя Козака

Батьківський комітет молодшої групи № 1 «Малинки» ДНЗ № 36 висловлює подяку депутатові Ужгородської міської ради, голові фракції «Відродження» Козаку Василеві Андрійовичу за подарунок нашим діткам до Всесвітнього дня захисту дітей у вигляді сучасного авторського дитячого майданчика з натуральних матеріалів, що сприятиме повноцінному розвитку наших дітей у літній оздоровчий період.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим, роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Тож дякуємо Вам за небайдуже ставлення до дитячих потреб, за те, що не залишаєтесь осторонь вирішення проблемних питань мешканців Вашого виборчого округу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мудрості й виваженості у справах, у родині – миру та злагоди!

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:44


№ 21 (894) СТЕРИЛІЗАЦІЮ І ВАКЦИНУВАННЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН в Ужгороді проводять «4 лапи»

Цього тижня в Ужгороді, за підтримки міської влади, розпочала роботу команда благодійного фонду «4 лапи Україна» з проектом допомоги безпритульним тваринам.

Як розповіла адміністраторка проекту Олена Вихристюк, до нашого міста прибули шестеро фахівців, у тому числі два ловці тварин, два ветеринари. Їм допомагають волонтери зоозахисної ГО «Барбос», які працюють у міському притулку для тварин. Саме ужгородські захисники тварин добре знають «контингент» чотирилапих безхатьків і місця їх скупчення.

«Чотирилапівці», які відловлюють тварин, пройшли спеціальне навчання, у тому числі практику за кордоном, і роблять це тільки гуманними методами. Упійманих собак і котів доставляють до притулку, там проводять огляд тварин, аби визначити стан здоров’я, а тоді стерилізують, вакцинують від сказу.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:43


№ 21 (894) НА ПОЗАЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ надано низку дозволів на земляні роботи

Кілька питань, відкладених на засіданні виконкому Ужгородської міської ради минулого тижня, розглянули цієї середи на позачерговому засіданні. Перше – про надання дозволу на проведення робіт із порушенням цілісності об’єктів благоустрою, тобто на земляні роботи.

Зокрема:

– ТОВ «Олтех» на 10 діб для капітального ремонту внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вул. Годинки, 8–10;

– ТОВ «Олтех» на 5 діб для капітального ремонту внутрішньоквартальної каналізаційної мережі на вул. І. Франка, 56А;

– управлінню капітального будівництва на 15 діб для реконструкції водогону на вул. Шумній від вул. Другетів до вул. Анкудінова (транспортний міст);

– громадянину на 5 діб для нестандартного приєднання до газових мереж багатоквартирного житлового будинку на вул. Добрянського, 14а;

– громадянину на 5 діб для облаштування окремого додаткового каналізаційного випуску до комерційної будівлі на наб. Слов’янській, 4.

Щодо одного об’єкта – підключення багатоквартирного житлового будинку до системи каналізації на вул. Баб’яка (ЖБК «По Климпуша») дозвіл надали, але за умови, що не буде порушуватися цілісність покриття.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:42


№ 21 (894) УГОРЩИНА ПОДАРУВАЛА МАРИМБУ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ УЖГОРОДА завдяки її талановитому учневі

Давньою мрією директорки Ужгородської дитячої школи мистецтв, заслуженого працівника культури України Наталії Громової було придбати для учнів школи ударний інструмент – маримбу.

Цей доволі екзотичний для нас інструмент, який «родом» із Малайзії, а тепер використовується в різних музичних напрямках, від класичної музики до авангардної, в естраді та джазі, є дуже дорогим, і придбати його не було можливості.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  06/06/17, 13:41
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS