Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 24/01/17№ 2 (875) СВЯТО ЗЦІЛЕННЯ, ПРОЩЕННЯ ТА ОНОВЛЕННЯ… На ужгородському Йордані освятили воду

Цього четверга в Ужгороді відзначили третє, завершальне свято різдвяного циклу – Водохреща. Богослужіння та освячення води провели різні конфесії християн східного обряду. Священики кажуть, що в цей день вода особлива, очищує від негативу і дає здоров’я.

Одне з традиційно наймасовіших освячень відбулося на березі річки, хресним ходом до Ужа після святкової Літургії у Хрестовоздвиженському кафедральному православному соборі прийшли тисячі вірян.

Після молитви на Православній набережній архієпископ Мукачівський та Ужгородський Феодор зі священнослужителями спустилися до річки і освятили її води.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:11


№ 2 (875) УЖГОРОДСЬКА ВЛАДА ВИВЧАЄ МОЖЛИВОСТІ ОНОВЛЕННЯ МІСЬКОГО ТРАНСПОРТУ. Відбулася зустріч із представниками заводу – виробника українських автобусів

Днями на запрошення міської влади Ужгорода на зустріч із керівництвом міста приїхали представники ТОВ «Український автобус»: директор із продажу Віталій Грищук, заступник директора з реалізації автобусів в Україні Олександр Іванов-Недахін, директор ПП «Ольбія» – офіційного дилера ТОВ «Український автобус» Роман Гарасимчук.

У розмові з першим заступником міського голови Ужгорода Іштваном Цапом вони представили нову модель автобуса ISUZU ПАТ «Черкаський автобус» екологічного стандарту Євро 5 для міських перевезень. Зазначалося, що це принципово нова українська розробка з використанням деталей японського виробництва, розрахована на 54 пасажирів, із можливостями для людей з особливими потребами, кондиціонуванням салону, електронними табло тощо. На Закарпатті також планують відкрити сервісний центр для обслуговування цих автобусів. Ціна, залежно від додаткових зручностей, стартує від 1 мільйона 945 тисяч гривень.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:10


№ 2 (875) АКТИВІЗУВАТИ СПІВПРАЦЮ МІЖ УЖГОРОМ І САТУ-МАРЕ домовилися керівники обласного центру та нашого румунського міста-побратима

Цього тижня на зустріч із керівництвом Ужгорода приїхала делегація керівництва румунського побратима нашого міста – Сату-Маре: міський голова Габор Керешкень, депутат, член виконкому Іштван Гаті, депутат Левенте Новак, помічник міського голови Іштван Мурешан.

Під час розмови міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, керуючої справами Олени Макари, секретаря міськради Андріани Сушко йшлося про напрямки, в яких активізують транскордонну співпрацю, про тенденції змін у розвитку міст Ужгорода і Сату-Маре та модернізацію принципів управління.

Міський голова Сату-Маре відзначив, що Ужгород і Сату-Маре потрібно з’єднати туристичними маршрутами, зокрема й розвиваючи велосипедну інфраструктуру. Величезні перспективи має співпраця, проекти щодо екологічного захисту, протидії надзвичайним ситуаціям, удосконалення систем муніципального управління, наукового, студентського, мистецького, спортивного обміну.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:09


№ 2 (875) МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Перший у 2017 році прийом Богдана Андріїва відбувся у понеділок.

Із різними питаннями на прийомі були представники ОСББ і будинкових комітетів. Зокрема, просили підтримки фахівців міської влади в організаційних питаннях переходу до нової форми господарювання, були прохання фінансової підтримки з бюджету міста – у заміні каналізаційних труб на внутрішньоквартальній території, ремонті електрощитової, лагодженні даху тощо. В усіх випадках міський голова запевнив людей, що підтримка буде, але просив зважити і на те, що ремонтів потребує більшість будівель житлового фонду в Ужгороді, тому питання вирішуватимуть почергово.

Традиційно було чимало прохань про надання матеріальної допомоги на лікування, ремонти, про надання земельних ділянок та житла.

Загалом під час прийому громадян було розглянуто майже два десятки звернень ужгородців.

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:08


№ 2 (875) КІЛЬКА ПРОГРАМ, ОПАЛЕННЯ ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ ТА ІНШІ ПИТАННЯ розглянули на засіданні виконкому міськради

Перш за все на засіданні, яке відбулося цього вівторка, члени виконкому міськради погодили комплексну Програму профілактики і протидії злочинності в Ужгороді на 2017–2020 роки. Фінансування на 4 роки становить 3 мільйони 760 тисяч гривень, на цей рік на виконання програми передбачено 930 тисяч гривень.

Основні завдання Програми – підвищення безпеки ужгородців, своєчасне виявлення, припинення злочинів та запобігання їм, удосконалення системи профілактики і реагування на сигнали та повідомлення про правопорушення, покращення взаємодії між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, здійснення заходів, спрямованих на підвищення правової культури громадян, утвердження здорового способу життя, запобігання проявам релігійної нетерпимості тощо.

Вкрай ускладнює своєчасність реагування на заяви про злочини та події кримінального характеру застарілий автопарк, недостатність спецтехніки, озброєння, засобів зв’язку. Найбільш криміногенно враженими вулицями Ужгорода, як свідчить проведений аналіз, залишаються мікрорайони багатоповерхівок: вулиці Минайська, Грушевського, Легоцького, 8 Березня, проспект Свободи. Програму ще розглянуть на сесії депутати міськради.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:07


№ 2 (875) «ХАУС МЕНЕДЖМЕНТ ГРУПП»: «ПРАЦЮЄМО ЗА НОВИМИ ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ»

Як ми вже повідомляли у грудні, в Ужгороді визначено управителів багатоквартирних будинків. За загальними результатами проведеного конкурсу обрано переможців по шістьох групах. Нині знайомимося з представниками ТОВ «Хаус менеджмент групп» – управителя будинків групи № 2: співзасновником та ревізором Василем Добошем і адвокатом Товариства Михайлом Ільницьким.

– Пане Василю, коли була створена ваша фірма і якими є основні напрямки її роботи?

– Управлінська компанія ТОВ «Хаус менеджмент групп» створена минулого року і вже встигла вийти на якісний рівень роботи, зарекомендувавши себе серед населення. Її керівником є Микола Пастухов, я ж як економіст стежу за фінансовим напрямом роботи Товариства.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:06


№ 2 (875) «ОПРАЦЬОВУЮЧИ ЯКЕСЬ РІШЕННЯ ЧИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ, ПЕВНИМ ЧИНОМ ВІДКРИВАЄШ ДЛЯ СЕБЕ ЩОСЬ НОВЕ» – НАТАЛІЯ КОЗАК

Продовжуємо цикл матеріалів про роботу структурних підрозділів Ужгородської міської ради. Нині спілкуємося з начальницею одного з найбільш «паперових» відділів – протокольного – Наталією Козак.

– Пані Наталіє, розкажіть детальніше про специфіку роботи протокольного відділу.

– Основним завданням відділу є організація і забезпечення єдиного порядку документування у виконавчому комітеті міської ради. До нашої компетенції належить робота з документами виконкому, ведення протоколів його засідань, оформлення рішень після засідань, розпоряджень міського голови.

Ще до проведення засідань виконкому і підписання розпоряджень усі проекти, які подаються на розгляд, необхідно перевірити на відповідність вимогам інструкції з діловодства та регламенту виконкому, щоб документи були правильно і грамотно оформлені, мали логічно викладений зміст. Після прийняття цих документів ми їх реєструємо. Відтак забезпечуємо тиражування й оперативне доведення до всіх виконавців, котрі повинні реалізувати завдання, поставлені в певному рішенні чи розпорядженні. Опрацьовуємо й рішення міськради, завіряємо витяги з рішень ради та виконкому. Жоден ініціативний лист до вищих органів влади не залишається без нашого редагування. Готуємо доручення міського голови, відповіді на звернення. Роботи вистачає. Окрім мене, у відділі працює головний спеціаліст Алла Мінаєва.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:05


№ 2 (875) В ОБЛАСНОМУ ОСЕРЕДКУ ФЕДЕРАЦІЇ ГИРЬОВОГО СПОРТУ НОВИЙ ГОЛОВА – АНАТОЛІЙ КОВАЛЬСЬКИЙ

У вівторок, 17-го січня, відбулася звітно-виборна конференція Закарпатського обласного осередку Федерації гирьового спорту України, під час якої було обрано нове керівництво. Головою осередку став Анатолій Ковальський, заступником – Андрій Яремус, секретарем – Василь Потокій, а почесним головою – Василь Марків, який до того обіймав посаду голови осередку. Про стан розвитку гирьового спорту на місцевому рівні нам розповів тренер і заступник голови осередку Андрій Яремус (на фото справа).

– Голова обласного осередку вибирається на 5 років, відповідно до чинного Статуту. Попередній керівник – Василь Марків – пропрацював на цій посаді 11 років з моменту створення осередку у 2006 році і багато зробив для розвитку гирьового спорту. Ми дуже йому за це вдячні.

У всіх нас є багато планів на подальшу діяльність Федерації, і першочерговим, звісно ж, є розвиток та популяризація гирьового спорту серед дітей, юнацтва й молоді, у тому числі в селах, районах області. Не можу не відзначити добрих результатів наших провідних спортсменів. Серед них і Микола Гичка, Михайло Тупиця, Василь Потокій, які не раз ставали призерами різних змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  24/01/17, 11:03
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS