Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 13/12/16№ 47 (870) ОЖЕЛЕДИЦЮ ПРОГНОЗУЮТЬ І НАДАЛІ: пішоходам потрібно бути особливо уважними, а водіям – не залишати на вулицях припарковані машини

За прогнозами синоптиків, найближчими днями в Ужгороді очікується лише погіршення погоди: значні опади у вигляді снігу та дощу, ожеледиця.

Прохання до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними, а до водіїв – обмежити користування власним автотранспортом і не виїжджати без нагальної потреби, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, подбати про якісні зимові шини.

З огляду на ожеледицю, слід бути обережними і пішоходам: дорогу переходити тільки у встановлених для цього місцях, не виходити на проїжджу частину прямо перед автомобілем – водій просто не встигне загальмувати.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:37


№ 47 (870) БІЛЬШ НІЖ 50 ЗВЕРНЕНЬ І ПОНАД 70 ОСІБ – НА ЦЬОГОТИЖНЕВОМУ ПРИЙОМІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ БОГДАНА АНДРІЇВА. Абсолютну більшість питань вирішували одразу ж

Звернення ужгородців переважно стосувалися питань про виділення землі і включення до планів на наступний рік ремонту дахів, фасадів, тротуарів, доріг, внутрішньоквартальних територій.

Понад 70 осіб побували у великому залі Ужгородської міськради, де, крім міського голови, були присутні і керівники структурних підрозділів, з питаннями до яких найчастіше звертаються ужгородці, тому абсолютну більшість питань вирішували одразу ж. Загалом розглянули більш як 50 звернень.

Приходили навіть із парадоксальними питаннями. Скажімо, багато років не розпайовували землі одного з колишніх радгоспів-заводів поруч із Ужгородом, а тепер люди отримали листи щодо оформлення документів, однак деякі ділянки опинилися в межах міста, інші ж, поруч, – уже в компетенції району. Отже, потрібно попрацювати Держгеокадастру.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:36


№ 47 (870) ІВАН ВОЛОШИН: «ЯК ДЕПУТАТ ОРІЄНТУЮСЯ НА ДІЇ І КРОКИ З ДОВГОСТРОКОВИМ РЕЗУЛЬТАТОМ»

Іван Іванович Волошин народився 6 січня 1976 року в селі Великих Лучках Мукачівського району. Від 1991-го до 1996 року навчався в Ужгородському коледжі мистецтв імені А. Ерделі за спеціальністю «художня обробка дерева», має кваліфікацію «художник – майстер». 2010 року закінчив Закарпатський художній інститут, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю «образотворче і декоративно-прикладне мистецтво». У 2011 році завершив навчання на факультеті післядипломної освіти Ужгородського національного університету з кваліфікацією «викладач фізичного виховання та спорту, реабілітолог». 2012 року здобув на факультеті післядипломної освіти УжНУ кваліфікацію «юрист». Бізнесмен. Депутат Ужгородської міської ради.

– Іване Івановичу, ви вже не вперше стали депутатом Ужгородської міської ради. Що вас спонукає до цієї діяльності?

– Це моя друга каденція. Перший мій прихід до міської ради був пов’язаний з опонуванням попередній владі, в силу тих причин, які не влаштовували мене як бізнесмена і голову ГО «Антикорупція». Тому й пішов, із великою надією змінити ситуацію на краще, побороти всеосяжну корупцію і т. п.

По-друге, динаміка змін, рухів і процесів, не завжди позитивних, у нашій країні є дуже швидкою. Відповідно, стояти осторонь і просто спостерігати збоку – вважаю це теж неправильним. Мають бути люди, які брали б на себе певну ініціативу і чимось таки впливали на ті всі соціальні процеси, ухвалювали рішення на користь міста і громади.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:35


№ 47 (870) УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ відбулися в Ужгородській міській раді

Керівництво Ужгорода – міський голова Богдан Андріїв, його заступники Іштван Цап і Олександр Білак, керуюча справами виконкому Олена Макара, а також поважний гість – перший керівник Ужгорода часів Незалежності, почесний громадянин, голова Ради старійшин міста Еміл Ландовський – 7 грудня вітали всіх зі святом – Днем місцевого самоврядування.

У великій сесійній залі з цієї нагоди зібралися працівники міської ради, депутати, представники громадськості. На початку прозвучав Гімн України.

Потім до присутніх звернувся міський голова. Богдан Андріїв наголосив, що робота в органах місцевого самоврядування є непростою і дуже відповідальною, однак кожен працівник міської ради повинен сумлінно виконувати свої обов’язки, бути терплячим та виваженим у спілкуванні з містянами, намагатися їм максимально допомагати. Він подякував усім за роботу, побажав міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру і добробуту в родинах.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:33


№ 47 (870) ЗА НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ, ПІДТВЕРДЖЕНІ НА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ТА СВІТОВОМУ РІВНІ, найкращих студентів УжНУ привітали в міськраді Ужгорода

Зі студентством спілкувалися на засіданні Молодіжної координаційної ради цієї середи міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, депутат міської ради Микола Сюсько.

Під час засідання, зокрема, обговорили план роботи на наступний, 2017 рік. Йшлося про те, щоб міська рада, за можливості, підтримала започатковані молоддю проекти фінансово. Богдан Андріїв схвально відгукнувся на таку ініціативу і запевнив, що раціональні пропозиції молоді влада Ужгорода готова підтримувати завжди.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:33


№ 47 (870) ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ВІЙСЬКОВИКІВ ВІТАЛИ КЕРІВНИКИ КРАЮ І МІСТА

Урочисті заходи та святковий концерт з нагоди 25-ої річниці Збройних сил України відбулися в обласному музично-драматичному театрі.

В урочистостях узяли участь голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, військовий комісар Закарпаття Богдан Череміський, військовослужбовці, представники духовенства, інші поважні гості.

Присутні вшанували пам’ять загиблих бійців, вручили почесні відзнаки тим військовослужбовцям, які захищали і досі захищають незалежність нашої держави на Сході України. Богдан Андріїв наголосив на тому, що закарпатські військовики сумлінно виконують свій обов’язок і заслуговують на повагу та шану, подякував їм за віддану службу і побажав здоров’я та миру.

25-у річницю Збройних сил України відзначили й у Хрестовоздвиженському греко-католицькому соборі Ужгорода.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:33


№ 47 (870) АБИ ЛЮДИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ЖИЛИ ПОВНОЦІННО, міська влада робитиме все від неї залежне

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями, який відзначали 3 грудня, в Ужгородському медико-соціальному реабілітаційному центрі «Дорога життя» влаштували концерт для його вихованців – дітей і молоді з особливими потребами. Підготували концерт учні Ужгородської дитячої школи мистецтв.

На захід завітали заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, закарпатський поет, голова Закарпатської спілки письменників України Василь Густі, меценати і небайдужі люди, які допомагають Центру.

Олександр Білак привітав усіх від імені міського голови Богдана Андріїва, від колективу виконкому міськради, зазначивши, що міська влада робитиме все від неї залежне, аби люди з обмеженими можливостями жили повноцінно, вільно пересувалися, мали змогу брати участь у соціальному, політичному, економічному та культурному житті Ужгорода.

Директор реабілітаційного центру Олег Кириленко подякував Ужгородській міській раді та спонсорам за допомогу й активну участь у житті Центру.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:32


№ 47 (870) «ПРАЦЯ В СОЦЗАХИСТІ Є ДУЖЕ ВАЖКОЮ, БО ТРЕБА ВИСЛУХАТИ ВСІХ БЕЗ ВИНЯТКУ ВІДВІДУВАЧІВ» – Валентина Переста 32 роки є співробітницею управління праці та соціального захисту

Продовжуючи цикл матеріалів про «старожилів» Ужгородської міської ради, «Ужгород» завітав до управління праці та соціального захисту населення, де також чимало людей з великим трудовим стажем. Нині ми спілкуємося з головним спеціалістом відділу контролю за призначенням та виплатою пенсій Валентиною Перестою.

– Валентино Федорівно, розкажіть трішки про себе…

– Родом я з Чернігівської області, а до Ужгорода переїхала після того, як чоловіка перевели сюди на роботу. Спочатку працювала в обласній лікарні у відділі кадрів, зокрема одним з моїх робочих завдань було подання пенсійних справ працівників лікарні до Ужгородського управління соцзахисту. Так мене і запросили сюди на роботу, бо охочих іти працювати до цієї структури, з огляду на нелегку працю, було небагато. Я погодилася і стала інспектором із призначення пенсій, а 2004 року – головним спеціалістом. Заочно закінчила Інститут права соціальних технологій та праці в м. Чернігові. Ось так і працюю в управлінні від 1984 року – понад 30 років.

– Якими є ваші функціональні обов’язки?

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  13/12/16, 11:30
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS