Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 29/11/16№ 45 (868) МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЖГОРОДА БОГДАН АНДРІЇВ: РІК НА ПОСАДІ

Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю міського голови, яке він цього тижня дав журналістові місцевого інтернет-ресурсу. Мова, в основному, йтиме про поточні та капітальні ремонти вулиць у місті. Саме на ці роботи (окрім фінансування захищених статей) у 2016 році пішло чи не найбільше видатків бюджету обласного центру – майже 46 мільйонів гривень.

– Де зробили хороші дороги в Ужгороді цього року?

– Вулиця Баб’яка – капітальний ремонт; вулиці Лодія, Івана Ірлявського (колишня Сидоряка), Жатковича, Барвінкова, ділянка Підгірної. Зроблено першу ділянку Собранецької (від Митної до Гойди). «Водоканал» прокладає на вулиці каналізаційної мережі, щоб ми почали асфальтувати і цього року змогли завершити капітальний ремонт дорожнього покриття Собранецької. Якщо дозволить погода, встановлюватимемо нову бруківку на тротуарах з обох боків вулиці.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/11/16, 12:31


№ 45 (868) НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ ПОГОДЖЕНО НИЗКУ СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВИХ МІСЬКИХ ПРОГРАМ і ухвалено рішення для запобігання нещасним випадкам на воді взимку

На засіданні виконкому міськради погодили Програму розвитку туристичної галузі в Ужгороді на найближчі 5 років, 2017–2022 рр., далі її подадуть на розгляд сесії депутатів. Розробляли Програму відділ зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій і туризму управління економіки та підприємництва Ужгородської міськради і міська координаційна рада по туризму, до складу якої входять професіонали, науковці, громадські активісти.

Одним із додатків до Програми визначено, на що насамперед потрібні кошти: виготовлення необхідної протокольної атрибутики та інформаційних друкованих матеріалів, сувенірів, пов’язаних зі символікою, історією, економічним потенціалом, культурним надбанням міста; розробка і виготовлення мобільного інформаційного стенду про туристичний потенціал Ужгорода для участі в туристичних виставках та ярмарках; організаційна підтримка і проведення конференцій та семінарів; випуск карти міста для безплатного розповсюдження; виготовлення і розміщення інформаційних вітрин Турінфоцентру з рекламною продукцією та інформаційними матеріалами в готелях, аеропортах, на залізничних вокзалах, автовокзалах тощо.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/11/16, 12:30


№ 45 (868) 2,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА БЕЗПЛАТНІ ЛІКИ спрямували з бюджету Ужгорода від початку року

В Ужгороді розроблені і діють програми, за якими забезпечують ліками учасників бойових дій, осіб із прирівняних до них категорій та хворих, котрі потребують постійного вживання медичних препаратів.

Як зазначив міський голова Богдан Андріїв, зокрема на лікування ветеранів, інвалідів Другої світової війни, осіб із прирівняних до них категорій, у тому числі учасників АТО, з міського бюджету виділено 306,5 тис. гривень.

На забезпечення пожиттєвої терапії хворих-інвалідів ендокринного профілю виділено 35 тисяч 450 гривень; для тих, хто проходить процедури гемодіалізу, і реципієнтів ниркових трансплантатів – загалом 981 тисячу 415 гривень (спочатку 693 150 гривень, згодом, з огляду на підвищення цін на препарати, додатково виділили 288 тисяч 265 гривень).

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/11/16, 12:28


№ 45 (868) ВЛАДА ДОПОМАГАЄ РОМАМ ЗІ СОЦІАЛІЗАЦІЄЮ, інтеграцією в суспільне життя

Для розв’язання проблем паспортизації, легалізації наявної забудови ромських родин Ужгорода одне з місць проживання представників цієї народності відвідали члени міської координаційної ради з питань захисту й інтеграції в українське суспільство ромських національних меншин: заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, керівниця служби у справах дітей Марина Арокгаті, очільник служби містобудівного кадастру Михайло Івегеш, керівник міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іван Фленько, представниця благодійного фонду «Благо» Елеонора Кулчар.

На невеликій території неподалік «П’яного базару» із загальною адресою: вул. Пирогова, 1 – розміщуються кілька помешкань, де загалом проживають близько 250 ромів. Щомісяця цю громаду поповнюють троє-четверо немовлят.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/11/16, 12:27


№ 45 (868) «У ПЛАНАХ “УЖ-ФЕСТУ” – МІНІМУМ ОДИН ФЕСТИВАЛЬ ЩОМІСЯЦЯ!» – ВАСИЛЬ КРАЙНЯЙ

Нещодавно рішенням Ужгородської міської ради було створене комунальне підприємство «Уж-Фест», на яке покладено функції організації та проведення всіх заходів дозвілля в місті. Про найближчі та перспективні плани розповідає його керівник Василь Крайняй.

– Пане Василю, розкажіть про мету створення КП «Уж-Фест».

– Ідея створення такого підприємства виникла десь півроку тому, але з певних причин довго не була реалізована. А після того як наша команда вдало показала себе на цьогорічному Дні міста, мені було запропоновано очолити «Уж-Фест». Нашим основним завданням є приведення міських свят, що відбуваються в місті, до якісного європейського рівня і запуск цілої хвилі фестивалів, котрі сприятимуть розвитку туристичної галузі в обласному центрі.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  29/11/16, 12:26


№ 45 (868) «ЗАВЖДИ ПРАГНУ ВИКОНУВАТИ СВОЇ ОБОВ’ЯЗКИ ЯКІСНО…» – Ганна Галайчук, яка працює в Ужгородській міській раді вже майже 38 років

У минулих номерах «Ужгород» розпочав серію публікацій про «старожилів» Ужгородської міської ради. Без перебільшення, чималий стаж роботи в одній структурі є показником успішної діяльності. Сьогодні ми спілкуємося зі спеціалістом 1 категорії відділу охорони культурної спадщини та дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури Ганною Галайчук.

– Ганно Михайлівно, розкажіть трішки свою біографію…

– Народилася я в сім’ї колгоспника в селі Оріховиці Ужгородського району. Початкову школу відвідувала у своєму селі, далі навчалася в селі Ярку, а вже у старших класах – у Великолазівській середній школі. Після цього вирішила влаштуватися на роботу на взуттєву фабрику, де пробула півроку ученицею.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  29/11/16, 12:24
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS