Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 12/07/16Водоканал Ужгорода звертається до мешканців міста та району

Шановні ужгородці!

КП «Водоканал м. Ужгорода» намагається робити все від нього залежне для покращення якості послуг із водопостачання й водовідведення, обслуговування абонентів, переходу на прогресивніші методи спілкування та співпраці між споживачем і надавачем послуг.

Проте, на жаль, загальнодержавні обставини, що не залежать від нас, змушують підприємство ініціювати підвищення тарифів. Це пов’язано з постійним зростанням вартості складових (витрат), які й формують структуру тарифу. Зокрема, постійно зростає вартість електроенергії, яка становить левову частку собівартості послуг із водопостачання та водовідведення – близько 50%. Зростають і ціни на інші матеріальні ресурси, без яких неможливе функціонування підприємства.

Від 1 серпня цього року планується підвищення тарифів. Упродовж останніх двох місяців зафіксовано суттєвий спад рівня оплати ужгородцями спожитих послуг при одночасному збільшенні обсягів споживання води в літній період. Накопичуються борги, які можуть призвести до неспроможності КП «Водоканал м. Ужгорода» оплатити використану електроенергію і, як наслідок, відключення об’єктів водопостачання та водовідведення від енергопостачання.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:49


№ 25 (848) Серед проблем, на які скаржилися міському голові, – перевезення в таксі людей з обмеженими можливостями

Цьоготижневий прийом громадян міський голова Богдан Андріїв почав із розгляду скарги на дії ужгородських таксистів. За словами заявника, непоодинокими є випадки, коли служби таксі або відмовляються перевозити інвалідів, або просять за таке перевезення подвійну оплату, мотивуючи тим, що перевозять великогабаритний вантаж (ідеться про візки чи ходунки).

Міський голова дав доручення організувати і провести днями зустріч із представниками служб таксі, аби врегулювати ситуацію. Те, що в компетенції міської влади, виконується, нагадав він. До прикладу, згідно з умовами конкурсу на пасажирські перевезення в Ужгороді, який відбувся у січні 2016 року, на кожному з маршрутів передбачено автобус для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Таких спеціальних автобусів є два види: для візочників і для незрячих.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:49


№ 25 (848) Олена Макара: «Мусимо спільно зробити щось хороше для нашого міста — воно на це заслуговує»

Як працюють «гвинтики» структурних підрозділів Ужгородської міської ради? Про це – розмова з керуючим справами виконкому Оленою Макарою.

– Олено Михайлівно, з часу вашого призначення на посаду керуючого справами виконкому минуло більше півроку – що змінилося відтоді у роботі міськвиконкому?

– За функціональними повноваженнями до моїх обов’язків входить координація роботи відділів, які традиційно складали апарат виконавчого комітету, а саме: відділ організаційної роботи та внутрішньої політики, загальний відділ, відділ роботи із зверненнями громадян, протокольний відділ, архівний відділ, відділ кадрової роботи, нагород та спецроботи, господарсько-експлуатаційний відділ, відділ ведення Державного реєстру виборців і нещодавно відновлений відділ програмного та комп’ютерного забезпечення. Це ті структурні підрозділи, які, сказати б, організаційно, кадрово, документаційно і матеріально-технічно забезпечують діяльність виконавчого комітету.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:47


№ 25 (848) Хотілося б, щоб ужгородці з належною повагою ставились до роботи з озеленення міста. Цьогоріч озеленення й утримання насаджень достойно профінансовано з міського бюджету

Висаджування дерев, кущів та квітів – справа, потрібна для кожного міста, для життя в ньому і тепер, і в майбутньому. Цього року в Ужгороді виконано чималий обсяг таких робіт – завдяки спільним діям працівників ТОВ «Ужагромікс» і міської влади. Про зроблене і плани на майбутнє розмовляємо з директором підприємства Іваном Опалеником.

– Пане Іване, розкажіть про основні напрямки роботи вашого підприємства.

– У нашому підприємстві за штатом 35 працівників, разом з інженерно-технічним персоналом. Окрім поточного утримання зелених насаджень, ми відповідаємо за обрізування дерев, за ліквідацію аварійних дерев, викошування газонів, прибирання скверів, утримання набережних смуг. Також надаємо громадянам послуги з ландшафтного дизайну. Основним замовником робіт і джерелом нашого фінансування є Ужгородська міська рада. Цього року нам було виділено для всіх видів озеленення міста і поточного утримання зелених насаджень близько 5 млн. грн. Хочу відзначати, що таке достойне фінансування з міського бюджету відбулося чи не вперше за майже тридцять років, відколи я працюю в цій сфері.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:45


№ 25 (848) Юрій Станко: «Головним принципом роботи фракції є взаємодопомога і довіра одне до одного, баланс між досвідом та новим поглядом на майбутнє»

Юрій Юрійович Станко народився 31 березня 1981 року. Навчався у лінгвістичній гімназії ім. Тараса Шевченка (ЗОШ № 1), далі вступив до Київського університету права. У 2003 році здобув вищу юридичну освіту. Тепер працює заступником директора комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро «Арка».

– Юрію Юрійовичу, з якою метою вирішили стати депутатом?

– Зізнаюся, що це рішення було для мене непростим. Сидячи вдома, можна багато говорити про те, що тебе не влаштовує в роботі місцевих органів влади, але зовсім інше – спробувати щось змінити на благо міста. Як батько двох дітей і небайдужий ужгородець, я замислився над питанням, що ж ми залишимо нашим нащадкам у спадок. Яким стане Ужгород, якщо не спробувати долучитися до місцевого самоврядування, пропагуючи ідеї від свого мікрорайону та містян в цілому?

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:43


№ 25 (848) Ужгородська мінералка. Мінеральну воду на території дитячої лікарні знайшли випадково, коли бурили свердловину для альтернативного водозабезпечення медичної установи

На цьоготижневій нараді з начальниками управлінь і відділів міський голова Богдан Андріїв поцікавився, у якому стані перебувають джерела мінеральної води, особливо центральні – у дитячій лікарні та законсервоване, популярне колись джерело у сквері Героїв Майдану поруч із будівлею СБУ.

Багатьом відомо, що майже під усією територією Ужгорода є величезні запаси мінеральної води. Вона легко могла би стати візитівкою міста, струменіти з фонтанчиків у парках і скверах, прохолоджувати в літню спеку, лікувати впродовж цілого року. Але буває навіть соромно зізнатися туристам і гостям міста, що маємо всього один облагороджений бювет, де можна скуштувати ужгородської мінеральної, та й той на території, куди туристи заглядають рідко, – у лікарні.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/07/16, 10:40


№ 25 (848) «Хто не копає – той і не знаходить». В арсеналі Археологічного музею ім. проф. Е. Балагурі УжНУ близько 700 експонатів

Археологічний музей Ужгородського національного університету створено за наказом ректора на початку 2004 року задля вивчення і збереження історико-культурних цінностей, датованих від кам’яного віку до пізнього середньовіччя, які впродовж десятиліть накопичила археологічна експедиція університету, а також для популяризації археологічної науки нашого краю.

На початку 2013 року археологічний музей було реорганізовано і перенесено в нові приміщення. Було сформовано експозиційно-навчальний зал, і всі охочі дістали можливість побачити експонати, які до того часу зберігались у фондах.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  12/07/16, 10:38
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS