Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за Вересень 2015№ 13 (808) Цілодобова вода в Ужгороді – уже з 15 вересня – реальність

На понеділковій нараді міського голови з керівниками комунальних служб директор КП «Водоканал м. Ужгорода» Станіслав Карташов підтвердив, що з 15 вересня вода без графіків у всіх помешканнях із централізованим водопостачанням, завдяки наполегливості міської влади, стала реальністю.

Технічно підприємство готове до цілодобового постачання, це перевірено і в тестовому режимі у вихідні 5–6 вересня.

Міський голова Віктор Погорєлов зазначив, що перевести місто на безперервну подачу води стало можливим завдяки двом факторам: по-перше, злагодженій роботі команди нового керівника «Водоканалу» Станіслава Карташова, по-друге – системній підтримці депутатського корпусу.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:34


№ 13 (808) Ужгородці приходять до мера з наболілим: конфлікти зі ЖРЕРами, затоплені підвали, сварки з сусідами

14-го вересня на прийом громадян до міського голови прийшло понад тридцять мешканців Ужгорода з проханнями допомогти у вирішенні різнопланових питань.

Першим до Віктора Погорєлова звернувся по допомогу пенсіонер, який скаржився на сильне затоплення підвалу в під’їзді через давно проіржавілу трубу, – на попередні звернення і прохання розв’язати цю проблему ніякої реакції з боку працівників ЖРЕРу не було. Міський голова пообіцяв вирішити це питання негайно.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:33


№ 13 (808) Цілий мікрорайон новобудов повноцінною дорогою «закільцюють» до міста

Вулиці Лозову, Лялька вкриють асфальтом, і мікрорайон недавніх приватних забудов на Червениці – від Верховинської до Університетської – планують «закільцювати», пустивши там автобусний маршрут.

Ще років п’ятнадцять тому ця територія була пусткою, у 2002–2004 роках тут роздали ділянки під забудову. Під час першої каденції міського голови Віктора Погорєлова зробили основу цих вулиць, встановили освітлення, і з того часу практично на 10 років усі роботи зупинилися.

Тепер формують рельєф доріг, вирівнюють ґрунт і проводять масштабну підготовку до асфальтування, яке почнуть за кілька днів. Власне асфальту досі тут ніколи не було, а тепер зроблять повноцінне покриття.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:31


№ 13 (808) Cела біля Ужгорода ще не усвідомили переваг об’єднання з містом

Про це та багато інших важливих соціально-економічних питань розповів на брифінгу міський голова Віктор Погорєлов

16-го вересня в малій залі міськвиконкому відбувся брифінг міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова. Журналістам і присутнім містянам мер розповів про важливі соціально-економічні питання, які влада щодня вирішує в місті, про функціонування житлово-комунального господарства, тарифи, коригування генерального плану Ужгорода, а також відповів на численні запитання представників ЗМІ та громадських активістів.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:29


№ 13 (808) Іван Шкирта хоче знизити вартість хліба за рахунок дешевшого борошна

Заступник міського голови Ужгорода Іван Шкирта заявив, що добиватиметься зниження ціни на хліб і хлібобулочні вироби в обласному центрі.

«Ми повинні розв’язати проблему і закрити цю тему. Я буду наполягати на зниженні ціни хліба. Пропоную приватним підприємцям докласти для цього всіх зусиль. Ціна на хліб повинна бути знижена, і хліб для ужгородців має бути доступний.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна)  -  20/09/15, 09:28


№ 13 (808) Про школи і вибори йшла мова на нараді з освітянами

Цього тижня в актовому залі Ужгородського економічного ліцею (ЗОШ № 9) відбулася робоча нарада керівників навчальних закладів міста.

На початку попросив слова міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. Він стисло розповів про небувалий профіцит бюджету, який має місто завдяки змінам у системі скерування податків і зборів, ухваленим для децентралізації. Це сприяє проведенню в Ужгороді масштабних ремонтів та реконструкцій, – усі керівники освітніх закладів відчули це у своїх школах і садочках. Загалом по місту заплановано ремонт 160 об’єктів – доріг, внутрішньоквартальних територій, оновлення фасадів, дахів, тротуарів тощо.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:26


№ 13 (808) Богдан Андріїв: «Ніхто нам не подарує краще життя, добробут, умови!»

Щодня слід брати участь у громадському житті, не бути байдужими, підказувати владі, контролювати її дії. Тільки за таких умов ми всі разом пишатимемося тим, що живемо в цьому – такому прекрасному – місті Ужгороді!

За кілька тижнів закарпатці обиратимуть собі нове місцеве самоврядування. Особлива «спека», традиційно, пануватиме в обласному центрі. Якраз на головну посаду в Ужгороді, вочевидь, претендуватиме чимало осіб. Ужгородцям доведеться обирати між досвідом і напором, виваженістю і креативом, впізнаваністю і несподіваністю. ]]

У ці нечисленні дні перед збуренням варто, мабуть, озирнутися на дні минулі, проаналізувати і визначити завдання і для себе, і для майбутніх обранців… Саме з цією метою говоримо зі секретарем Ужгородської міськради Богданом Андріївим.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:26


№ 13 (808) Поринути у Середньовіччя запрошують ужгородців і гостей міста

Наступної суботи, 26 вересня, у рамках святкування Дня міста, на території скверу Героїв Небесної Сотні відбудеться середньовічний ярмарок. Організовує його Ужгородська міська рада за підтримки міста-побратима – польського Ярослава.

– Цей середньовічний ярмарок є одним із заходів у рамках проекту за програмою транскордонного співробітництва, який реалізує Ужгород спільно з містом Ярославом, – розповідає заступник міського голови Ольга Травіна.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/09/15, 09:24


Шановні ужгородці!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди становили опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я – він загартовує характер і волю.

Зростання лав подвижників і прихильників фізичної культури та спорту – добра ознака утвердження здорового способу життя, духовної краси і прагнення людини до самовдосконалення.

Бажаю всім міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, силу духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту, підтримує найкращі традиції видатних атлетів заради майбутнього.

Ужгородський міський голова Віктор Погорелов

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада)  -  12/09/15, 10:44


№ 12 (807) «Те, що ми обіцяли, ми виконуємо»

2015 рік – визначальний для всіх ужгородців, бо податки, які отримало місто, сприяли проведенню великої кількості робіт, чого не було вже понад 20 років поспіль

У вівторок, 8 вересня, у малій залі міськвиконкому відбувся брифінг міського голови Віктора Погорєлова з актуальних питань соціально-економічного розвитку міста. На зустрічі, окрім журналістів, були присутні й представники окремих структурних підрозділів Ужгородської міськради.

Під час брифінгу Віктор Погорєлов наголосив, що цей рік – визначальний для всіх мешканців, бо податки, які отримало місто, сприяли проведенню великої кількості робіт, чого не було вже понад 20 років поспіль:

«Сьогодні проводяться ремонти у школах, садочках, медичних закладах – в Ужгородській дитячій лікарні триває ремонт харчоблоку. Ми два роки мріяли його зробити, і тепер нарешті це вдалося. Казначейство перераховує гроші, яких потребує місто, швидко, а минулого року було багато грошей, котрі лежали на рахунку відомства, проте використати, а тим більше вчасно, нічого не могли».

Міський голова акцентував, що капітальні ремонти, реконструкції та програми оновлення доріг реалізовуються в обласному центрі Закарпаття не через майбутні вибори, а завдяки реформам – зросли надходження до бюджету. В Ужгороді на цей рік заплановано 160 об’єктів ремонту доріг і тротуарів. Усі вони профінансовані з міського бюджету. Поки що є виконання лише на п’ятдесятьох. Як пояснив керівник міста, це пов’язано з тим, що через інфляцію довелося робити перерахунки і проходити наново експертизу, проводити тендери:

«Так відбулося і на вулицях Капушанській, Погорєлова, на вулиці Слави в Горянах. Але роботи на всіх великих об’єктах почнуться через два тижні. Проводиться ремонт на майже 50 внутрішньоквартальних територіях».

Багато доріг та внутрішньоквартальних територій в Ужгороді тепер оновлюють. Капітально відремонтовано Православну набережну, яка не оновлювалася 50 років. Сьогодні це одна з найгарніших набережних міста.

«Зробили тротуари біля Боздоського парку, по Баб’яка. Завершуються роботи з будівництва тротуарів на ділянці дороги від вулиці Легоцького до Сторожниці, після цього переходимо на вулицю Мукачівську», – розповів мер.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  12/09/15, 10:43
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS