Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за Березень 2015На громадських слуханнях виступили проти підняття цін на проїзд у маршрутках

Сьогодні, 31 березня, у великі залі Ужгородської міської ради проходили громадські слухання “Про підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”.

Начальник управління економіки та підприємництва Михайло Станкович пояснив, що міську раду просять підняти ціни за проїзд превізники, котрі мотивують своє прохання значним підвищенням цін на паливо та інші витратні матеріали. За розрахунками відділу тарифів міськради, тариф має бути сформований на рівні 4-х гривень.

Однак у резолюції громадських слухань містяни вирішили звернутися до міської ради та виконкому із вимогою запровадити мораторій на будь-яке підняття цін на проїзд громадським транспортом до проведення восени місцевих виборів.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  31/03/15, 18:36


У міській раді вітали артилеристів-героїв

Сьогодні, 27 березня, у приміщенні Ужгородської міської ради вітали артилеристів 128-ї бригади та родичів загиблих воїнів-героїв. Військовим вручили цінні подарунки та грамоти, а рідним померлих – квіти.

Міський голова Віктор Погорелов під час свого виступу розповів, що міська рада взяли шефство на 15-тим окремим батальйоном 128-ї бригади. «Ми виділили більше одного мільйона гривень на ремонт приміщення, де проживають армійці, та техніки. Ще 2 мільйони виділили в якості матеріальної допомоги всім учасникам АТО. У майбутньому дуже хочемо зробити з покинутого танкового полку на вулиці Гагаріна сучасне військове містечко із гідними умовами проживання і окремим дитячим садком», – зауважив очільник міста.

Проблема із житлом нині справді є дуже нагальною для родин військових. Військовий комісар Ужгорода Микола Журавльов розповів, що понад 10 років живе в одному гуртожитку з сім’ями, котрі втратили близьких на війні. З трибуни він пообіцяв зробити все, аби покращити житлові умови для цих родин.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  27/03/15, 18:28


Фотофакт. Водограй в альпінарії готують до запуску

Потічок і озерце поблизу пам’ятника класикам закарпатської школи живопису Бокшаю та Ерделі незабаром оживе. Як повідомила начальник відділу благоустрою Ужгородської міської ради Олександра Турянчик, наразі спеціалісти здійснили прочищення системи та підготували її до експлуатації.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  26/03/15, 15:53


Ужгород матиме нові підприємства замість ЖРЕРів

До 1 травня відбудеться конкурс на обслуговування житлового фонду шести районів міста. До цього часу конкурс оголошувався для трьох районів і мав бути завершений до початку квітня. Члени виконавчого комітету міської ради підтримали пропозицію провести публічний конкурс в один день.

«Це питання є однією зі складових програми ліквідації ЖРЕРів з метою покращення надання комунальних послуг. Ми хочемо влаштувати конкурс в один день, він буде публічним і на нього зможуть прийти усі зацікавлені особи, представники ЗМІ. До того ж, у конкурсі можуть брати участь ті ж самі об’єкти господарювання, але за умови якщо візьмуть на себе додаткові зобов’язання», – відзначив перший заступник міського голови Іван Волошин.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  25/03/15, 17:34


З виносною торгівлею наведуть порядок

З метою ліквідації несанкціонованої торгівлі на території міста під час засідання Ужгородського міськвиконкому 25 березня був розглянутий проект рішення «Про об’єкти тимчасової торгівлі».

У зв’язку з набранням законної сили Постанови Закарпатського окружного адміністративного суду, враховуючи відсутність у землекористувачів державної реєстрації права оренди земельних ділянок комунальної власності міста на яких проводиться тимчасова торгівля, члени виконкому прийняли рішення анулювати підтвердження торговельної діяльності на тимчасові об’єкти торгівлі. Підприємців буде зобов’язано здійснити їхній демонтаж.

«Маємо висновок санепідемстанції: торговельні об’єкти з продажу морозива, напоїв не мають бути розміщені на проїжджих частинах доріг, у них має бути і доступ до води, санвузлів. Ми живемо у європейському місті, тому також хочемо навести порядок.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  25/03/15, 17:34


Школярі міста долучилися до прибирання двох парків

Як відомо, за розпорядженням міського голови, в місті з 16 березня до 20 квітня триває місячник благоустрою. Цієї п’ятниці, 20 березня, до прибирання двох парків міста долучилися учні десятих класів кількох навчальних закладів.

«Спільними зусиллями стараємося наводити в місті порядок. Сьогодні завдяки участі школярів відбулося прибирання двох парків у місті – «Боздоського» і «Підзамкового». Учні за рахунок уроків трудового навчання, без зриву навчального процесу, допомогли місту стати чистішим», – зазначив в.о. міського голови Богдан Андріїв.

До прибирання парку «Підзамкового» долучилися учні п’яти шкіл міста: 2, 7,10, 11, 20. Заступник директора з виховної роботи ліцею «Інтелект»-ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Оксана Русин каже, що школярі із задоволенням вийшли поприбирати територію парку.«Нині була сприятлива сонячна погода, учні гарно попрацювали, активно збирали гілки, побутове сміття, листя. Вони самі часто тут гуляють, ходять займатися на тренажерах, грати в футбол, тож розуміють важливість порядку».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  20/03/15, 14:05


В Ужгород приїхали депутати з 7 областей України

До ужгородської міської ради з’їхалися депутати із семи областей Південно-Східної України. Протягом двох днів, 19-20 березня, відбуватимуться спільні семінари задля обміну досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

Зустрівши гостей, в.о. міського голови Богдано Андріїв окреслив пріоритетні напрямки дводенного заходу: «Програму з обміну досвіду для депутатів міських рад організовує Міжнародний Республіканський Інститут за фінансової підтримки уряду Канади. Депутати зможуть ознайомитися з роботою нашої міської ради. Буде проведено семінари, на яких обговорюватимуть важливі питання використання бюджетних коштів, реформування житлово-комунального господарства, впровадження енергозберігаючих технологій, утилізації сміття, роботи бюджетних установ. Окрім цього, учасники заходу матимуть змогу поспілкуватися із заступником міського голови м. Кошице».

За словами заступника міського голови Ярослава Шафаря, ще однією метою проведення семінару було бажання показати, що Схід і Захід України єдині. «До нас приїхали депутати зі Східних областей для того, щоб подивитися як самоуправління працює на Заході. Для них дуже цікаві приклади Ужгорода, зокрема відмови від централізованого опалення, котелень. Протягом двох днів вони з нашими депутатами, головами комісій проходитимуть навчання для подальшого вдосконалення роботи».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  19/03/15, 16:39


Ужгородських випускників шкіл запрошують здобувати вищу освіту в Польщі

У середу, 18 березня у великому залі міської ради відбулася зустріч в.о. міського голови Богдана Андріїва, заступника міського голови Ольги Травіної, представників освітянської галузі міста з ректором Європейської Академії освіти в Любліні і ректором Львівської філії цього європейського вишу.

В.о. міського голови Богдан Андріїв висловив вдячність польським колегам за візит до Ужгорода. «Сподіваємося, що ваша інформація буде корисною для наших випускників, які матимуть можливість продовжити своє навчання у поважній європейській країні. Маю надію, що подібна співпраця згуртує нас, наші народи. Поки що в Ужгороді польську мову вивчають тільки в одній школі – у п’ятій, незабаром плануємо запровадити її вивчення ще в одному навчальному закладі».

Тенденцію останніх років, коли випускники ужгородських шкіл їдуть навчатися до Польщі, відзначила Ольга Травіна. Спонукає до такого вибору молодих людей, на її думку, достойний рівень освіти з перспективою майбутнього працевлаштування.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  18/03/15, 19:00


Відновлення історичного центру міста розпочнеться вже цьогоріч

11 березня, виконком Ужгородської міської ради, з метою реалізації комплексної програми відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2015-2016 рр., затвердив перелік об’єктів капітального ремонту. На цей рік є 25 об’єктів, де передбачається виконання робіт за рахунок коштів місцевого бюджету. Заходами цієї програми має бути покращено естетичний вигляд історичного центру міста, що окреслено вул. Корзо – Волошина – пл. Театральна – Духновича – пл. Ш. Петефі. Зокрема, передбачено виконання робіт із капітального ремонту покрівель та фасадів будинків комунальної власності, окрім площ фасадів, що відносяться до нежитлових приміщень даних будинків, а також виконання робіт із заміни інженерних мереж та мощення.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо «Надання дозволу на розміщення гучномовців». Таким чином, на опорах освітлення в межах центральної частини міста – пл.Театральна, пішохідний міст, буде розміщено вісім гучномовців для здійснення трансляції та ретрансляції через проводову мережу радіопрограм щоденно з 9.00. до 19.00. Зокрема, передбачається подання інформації з місцевих газет, оголошень органів місцевого самоврядування, інформації прес-центру АТО, актуальні інтерв’ю і прогноз погоди.

За пропозицією журналіста Ярослава Гулана, з погодження міського голови, буде створено комісію, яка стежитиме за змістовою наповненістю радіоповідомлень.

Ольга Палош, «Ужгород»

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  11/03/15, 19:52


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Н А К А З

військового комісара

Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату

04.03.2015 м. Ужгород № 223

Про призов громадян України на строкову військову службу

1. На підставі Закону України ”Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році” з 01 квітня 2015 року по 31 травня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1997 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988 -1996 рр., у яких закінчилася відстрочка вiд призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ужгород, Бородіна, буд. 22/2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в військовий комісаріат не пізніше 15 травня 2015 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Ужгорода, м. Чоп та Ужгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комiсiї.

5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок i військову службу” керівники підприємств, установ, органiзацiй, в тому числі навчальних закладів, незалежно вiд їх підпорядкування i форм власності, зобов’язанi викликати призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову i не з’являються за повісткою до військового комiсарiату, несуть вiдповiдальнiсть згідно з законодавством.

Військовий комісар Ужгородського

об’єднаного міського військового комісаріату

полковник О.Б. СЛЮСАРЕНКО

(опубліковано в категорії: Загальна, Соціум, Влада, Новини)  -  05/03/15, 12:46
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS