Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за Лютий 2015Ужгородські воїни АТО отримуватимуть допомогу, а їхні діти безкоштовно харчуватимуться в школах

У четвер, 19 лютого, відбулася сесія Ужгородської міської ради, під час якої було розглянуто низку питань.

Депутати прийняли рішення про надання адресної допомоги ужгородцям-учасникам АТО у розмірі від 500 до 10 000 гривень, а також родинам загиблих на заходи пов’язані з похованням. Загалом на ці потреби виділено 2 мільйони гривень. Напередодні сесії, на засіданні виконкому, у зв’язку з виведенням 128-ої бригади з Дебальцева, було прийнято рішення терміново віднайти кошти, аби підтримати як учасників АТО, так і їхні сім’ї та дітей. Частину коштів передбачили для на потреби самої бригади.

Так, з метою ж підтримки дітей учасників АТО і дітей з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які навчаються і виховуються в освітніх закладах міста була прийнята «Програма підтримки дітей учасників антитерористичної операції і дітей з сімей, переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у навчальних закладах міста на 2015 рік». Таким чином, діти цих категорій зможуть безкоштовно харчуватися в школах.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  24/02/15, 10:20


Ліквідація ЖРЕРів та підтримка дітей учасників АТО

Цього тижня відбулося засідання виконкому міської ради, під час якого було ухвалено рішення про затвердження схеми розподілу житлового фонду міста на умовні територіальні одиниці (райони № 1, 2, 3, 4, 5, 6). Для трьох із цих районів, а саме № 3, 4, 5 до 1 квітня поточного року буде проведено конкурс на обслуговування житлового фонду.

Відтак затверджено новий склад конкурсної комісії по відбору підприємств із надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. До неї увійшли:

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  18/02/15, 16:27


Асигнування «Водоканалу», шкільне харчування і демонтаж МАФів

На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради, у середу 11 лютого, було прийнято низку важливих рішень. Зокрема, заслухавши інформацію департаменту міського господарства про фінансово-господарський стан КП «Водоканал міста Ужгорода», виконком вирішив внести на розгляд сесії міської ради зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Ужгорода на 2013-2015 роки. З метою створення сприятливих умов для надання комунальним підприємством якісних послуг споживачам планується передбачити бюджетні асигнування у 2015 році на поповнення статутних коштів комунальному підприємству «Водоканал міста Ужгорода» в розмірі 500 тис. грн.

Було прийнято рішення “Про зміну грошової норми харчування у навчальних закладах міста”. Так, встановлено грошову норму харчування, тобто одноразовий сніданок, з розрахунку 4 грн. 80 коп. на одного учня 1-4 класів та 5-11 класів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим”.

Також встановлено грошову норму харчування вихованців груп продовженого дня, тобто обід, з розрахунку 7 грн. 70 коп. та полуденок – 1 грн. 90 коп. за кошти батьків. За рішенням педагогічної ради навчальний заклад може звільнити від плати за харчування вихованців груп продовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком): 10% – у повному обсязі, 15% – на половину вартості.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  12/02/15, 10:31


У місті проводитимуть відеоспостереження

На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради, у середу 4 лютого, були розглянуті робочі питання, серед яких не було складних чи резонансних. Зокрема, члени міськвиконкому прийняли рішення «Про Програму впровадження системи відеоспостереження у місті Ужгород на 2015 рік» з подальшим розглядом на сесії міської ради.

У минулому році в зв’язку зі скрутною фінансовою ситуацією міська рада не оплатила рахунки фірмі, яка облуговує встановлені по місту відеокамери, тому вони тимчасово не працювали. Тепер міська влада віднайшла кошти, аби проплатити борг за минулий і поточний рік. Таким чином правоохоронні органи і муніципальна поліція матимуть можливість здійснювати моніторинг за переміщенням громадян, транспорту, щоб була змога виявляти якісь протиправні дії або ДТП. Зображення із відеокамер відображатиметься на моніторах у муніципальної поліції. За певний період часу проводиться архівація записів і згодом, за потреби, можна переглянути певне відео. Для реалізації програми передбачено 602 тисячі гривень, буде здійснено закупівлю обладнання (відеокамер, серверу спостереження тощо).

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  04/02/15, 15:18


У школах міста ввели карантин

Через зростання захворюваності серед дітей шкільного віку міська влада вирішила ввести карантин в навчальних закладах з 4 до 15 лютого.

У міській раді відбулася нарада щодо можливості припинення навчального процесу в школах через погіршення епідеміологічної ситуації по захворюваності на ГРВІ. Так, за інформацією санепідеміологів, загальна кількість госпіталізованих осіб на минулому тижні зросла у порівнянні з позаминулим в 1, 5 разів. Найвищий темп зросту показників захворюваності серед дітей шкільного віку. У дошкільних закладах ситуація поки є стабільною.

За даними оперативного аналізу стану відвідуваності дітей, у загальноосвітніх закладах та НВК міста, у деяких школах відсутність школярів досягає 29 %. Освітяни відзначили, що уроки в такому разі є однозначно неефективними. Тож, аби перервати подальше зростання захворюваності було запропоновано ввести тимчасове припинення навчального процесу.

Міський голова Віктор Погорєлов вислухавши спеціалістів прийняв рішення ввести в школах карантин до 15 лютого та розробити програми за якими будуть наздоганяти учбовий процес. При цьому відпрацювань по суботах та скасування весняних канікул не буде.

Ольга Палош

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  03/02/15, 15:57


Земельні ділянки, ремонт дахів і матеріальна допомога. Міський голова провів прийом громадян

У понеділок, 2 лютого, відбувся традиційний щомісячний прийом міського голови Віктора Погорєлова. За майже чотири години проведення прийому до очільника міста звернулося більше тридцяти мешканців.

Як і зазвичай, було багато звернень щодо виділення земельних ділянок під забудову. Віктор Погорєлов роз’яснив людям ситуацію, яка склалася на тепер: місто немає вільних ділянок для виділення землі, до того ж уже є понад 400 заяв від учасників АТО, тож питання вкрай непросте. Проте на сьогодні проводяться перемовини з обласною владою щодо можливості виділення земельних ділянок поблизу міста.

Близько десяти осіб звернулося із проханням надати матеріальну допомогу через скрутне становище. Віктор Погорєлов з’ясувавши усі нюанси призначив задовольнити заяви громадян та наголосив присутнім спеціалістам на тому, аби виплати допомоги здійснювалися в короткі терміни.

Представники багатоквартирних будинків міста зверталися з питанням капітального ремонту дахів, через незадовільний стан яких псується стан помешкань. Разом із фіхівцями було вирішено розробити відповідний кошторис на ремонт дахів кількох будинків, який передбачатиме співфінансування і мешканців.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  03/02/15, 12:49
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS