Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 21/10/14№ 42 (785) У місті планують збудувати об’їзну дорогу

Днями у міській раді відбулося засідання робочої групи з проектування частини об’їзної дороги в м. Ужгороді.

Транспортний потік через центральну частину міста досяг критичної межі, будівництво ж нового шляху допоможе розвантажити вулиці від транзитного транспорту, який спричиняє затори та руйнування асфальтового покриття.

Маршрут майбутньої ділянки об’їзної дороги пролягатиме від вул. Собранецької, в районі митного поста, до перехрестя вулиць Загорської – Баб’яка. Розробка проектно-кошторисної документації цієї ділянки дороги потребує закладення коштів у бюджет міста на наступний рік. У подальшому джерелами фінансування мають стати кошти з державного бюджету, а також допомога Міністерства фінансів Словаччини, яке може виділити на розвиток прикордонної інфраструктури від 10 до 30 млн. євро, з умовою взяття частини коштів у кредит.

«За статистикою в Ужгороді на тисячу людей припадає понад 400 автомобілів. Ця цифра є критичною для міста. Дотепер не було системного аналізу руху транспорту, і назріла потреба вивільнити важливі артерії дорожнього руху, щоб не виникало заторів», – наголосив голова робочої групи, заступник в. о. міського голови Ярослав Шафарь.

Наразі проводяться перемовини міської влади з керівництвом Чопського прикордонного загону та «Міжнародного аеропорту Ужгород», аби під час прокладення дороги були дотримані всі допустимі відстані для посадки літаків та гарантування прикордонної безпеки.

Ольга ПАЛОШ

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  21/10/14, 15:16
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS