Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 26/06/14№ 24 (767) У місті встановлюватимуть нові урни для сміття

Ужгородський підприємець зголосився закупити урни для сміття на суму 10 тис. гривень. В. о. міського голови розповів, що з такою ініціативою до нього звернувся Роберт Горват, директор ТЦ «Дастор». Оскільки наразі Держказначейство затримує гроші на рахунку міської ради, така ініціатива вкрай важлива. Крім того, 58 урн уже незабаром з’являться на вулицях Швабській та Минайській і на проспекті Свободи – їх закупив ЖБК «По Кошицькій» як пайовий внесок у розвиток міста за здану в експлуатацію будівлю.

14 підприємців попросили у членів виконкому підтвердження торговельної діяльності. Виникло питання про цільове призначення земельних ділянок, де розташовані ці торгівельні об’єкти, зокрема МАФи. Члени виконкому вирішили віддавати в оренду об’єкти благоустрою, а не землю, зауваживши, що така практика існує у Львові.

Розглядалося і питання терас. Як з’ясувалося, власники терас далі хитрують і вказують більшу площу території, ніж є насправді. Ба більше, чимало підприємців за оренду терас не сплачують роками. Через це на недавньому засіданні адмінкомісії оштрафували підприємців за 20 терас – на 1700 грн. за кожну.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  26/06/14, 09:14


№ 24 (767) Томаш Лелекач: «Виконком тепер працює на громаду»

Молодий ужгородець Томаш Лелекач уже кілька років очолює міський осередок партії «Свобода». Після революції він став одним з тих, кого обрали до складу оновленого виконавчого комітету Ужгородської міської ради. Про себе і свою роботу в виконкомі він розповів «Ужгороду».

– Як ви пройшли до складу виконкому?

– Я не просився й ні з ким по кутках не шушукався. Багато ініціативних груп висувало мене до складу виконкому, причому сам я не був упевнений, що це мені потрібно. Певно, кредит довіри громади був мені наданий через активну участь у Революції Гідності. Не виправдати цієї довіри я не міг, тому нині опановую нову для себе роль члена виконкому.

– Яке завдання ставите перед собою в цій роботі?

– Працювати для громади. Щодо важливих проблем, якими тепер переймаюся, то це і питання обмеження продажу алкоголю після 22:00, і вивчення питання можливого підняття цін на проїзд у маршрутних таксі. Рішення стосовно алкоголю вже діяло в Ужгороді, але прокуратура його оскаржила в суді. Тепер міська влада могла б його законно відновити. Щодо цін на проїзд, то тут складніше, бо треба услід за ціною підняти і якість перевезень. Потрібно з цим розібратися і добре все зважити, оскільки остаточне рішення по тарифах на перевезення ухвалює виконавчий комітет, а будь-яке підняття цін сприймається негативно.

– Що би ви змінили в роботі виконкому?

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  26/06/14, 09:13
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS