Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 25/06/14№ 24 (767) 8 протоколів за 2 тижні – Ужгородська влада знову взялася за «тротуарну» торгівлю

Ми вже стільки разів писали про несанкціоновану торгівлю в місті, що з цих публікацій можна зробити досить солідну підшивку. Сьогодні до цієї підшивки додаємо ще одне повідомлення, бо ця проблема, хоч скільки з нею вже борються, все одно залишається актуальною.

Цього четверга кореспондент газети «Ужгород» взяла участь у перевірці місць стихійної торгівлі, яку проводила муніципальна поліція Ужгорода разом з працівниками міліції та відділу торгівлі. Такі заходи відбуваються щодня впродовж останніх двох тижнів.

«Найбільшу увагу ми звертаємо на вулицю Бєлінського, на якій розташований ринок «Білочка», і площу Корятовича, особливо на територію біля «Зеленого» ринку, – зазначив заступник начальника муніципальної поліції Олександр Лозан. – У цих місцях стихійна торгівля дуже розвинена. Влітку це величезна проблема, адже крім того, що ці продавці створюють дискомфорт містянам, ужгородці наражаються на небезпеку харчового отруєння. Самі розумієте, що продукти, які простояли весь день на тротуарі та ще й у спеку, нічого доброго здоров’ю не принесуть».

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  25/06/14, 10:15


№ 24 (767) Дармштадт і Ужгород поновлюють зв’язки

Серед міст-побратимів Ужгорода німецький Дармштадт протягом 20 років вирізнявся винятковою приязністю.

Це саме те місто, яке влаштувало для Ужгорода перший великий феєрверк на День міста, яке подарувало ужгородським пожежникам автомобіль та захисне спорядження, яке роками доставляло до нас різного роду гуманітарну допомогу, а ще – допомогло нашим юним спортсменам поїхати на дитячу олімпіаду до Андорри.

З невідомих причин останніми роками дружні зв’язки Ужгорода з Дармштадтом послабилися. Аби не втратити їх зовсім, нова міська влада вирішила прийняти запрошення німців відвідати Дні Дармштадта. Оскільки грошей у бюджеті на такі візити немає, поїхати за власний кошт погодився заступник міського голови Ярослав Шафарь.

«Я зовсім не жалкую про те, що поїхав до Німеччини, адже побачив там велике зацікавлення Україною. Мер Дармштадта Йоганн Парч – дуже прогресивний і популярний серед населення. Він навіть дав мені можливість виступити перед містянами на головній площі міста. Я говорив англійською, сказав, що Україна тепер змінюється, запросив до нас у гості», – розповів заступник міського голови.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  25/06/14, 10:12
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS