Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 16/06/14№ 23 (766) 6 тисяч для начальника ЖРЕРу

Членів виконкому здивувала зарплатня комунальника

Виконком Ужгородської міської ради запровадив заслуховування звітів про роботу комунальних підприємств міста. ЖРЕРи та інші структури звітуватимуть перед членами виконкому почергово раз на два тижні.

Першим заслухали звіт про роботу ЖРЕР № 1. Нині обов’язки директора цього підприємства виконує головний інженер Оксана Пайда. Вона повідомила, що ЖРЕР цей працює на ринку послуг лише 3 роки, обслуговує 131 будинок. «Усього в нас 38 працівників. П’яниць, як у анекдотах, немає. Територія, яку обслуговує ЖРЕР, становить 192 тис. кв. м. Багатоповерхівок дуже багато, в них давно вже пора було робити капітальні ремонти, а в деяких – уже і два таких ремонти мали провести. Двічі на рік робимо обстеження всіх будинків, ремонтуємо дахи, фарбуємо під’їзди, проводимо збори з мешканцями, аби знати, що ремонтувати в першу чергу», – розповіла очільниця підприємства.

Натомість члени виконкому не були налаштовані оптимістично. Вони дорікнули, що директор ЖРЕРу отримує понад 6 тисяч гривень зарплатні щомісяця, тоді як підприємство є неприбутковим і йому часто не вистачає коштів на необхідні для роботи матеріали. Були й інші нарікання на роботу ЖРЕРу.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  16/06/14, 10:18


№ 23 (766) Діло. У 20-ій школі буде стоматкабінет

Як повідомив «Ужгороду» заступник міського голови Ярослав Шафарь, на найближчу сесію міськради готується проект рішення про відкриття на базі ЗОШ № 20 стоматологічного кабінету, де учням школи безоплатно надаватимуться лікувально-профілактичні послуги.

Важливість такого кроку зумовлена незадовільною ситуацією в цій галузі охорони здоров’я. Так, за словами головного дитячого стоматолога Закарпатської області, завідувача кафедри стоматології дитячого віку УжНУ Оксани Клітинської, рівень поширеності карієсу постійних зубів у 12-річних дітей – 92%, гігієна оцінювалась як незадовільна у 99% обстежених дітей.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада)  -  16/06/14, 10:17
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS