Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 08/09/08№ 38 (504) Минайський водозабір знеструмлять, якщо водоканал не сплатить борги за електроенергію

А йому, в свою чергу, винне населення

1 мільйон 189 тисяч 736 гривень — таким був борг Ужгородського водоканалу перед електриками станом на 29 серпня. І саме через нього УжМРЕМ попередив підприємство: не сплатите — 4 вересня о 10-й ранку знеструмимо ваші об’єкти. І хоча станом на 1 вересня сума заборгованості зменшилася до 700 тис. грн. (населення ж на той час залишалося винним КП 1 млн. 60 тис. грн.), у четвер абонентський відділ, адміністративна споруда, гараж та механічні майстерні Водоканалу таки відключили від електроенергії. Втім це тільки квіточки. Якщо необхідна сума не буде погашена, 12 вересня настане черга Минайського водозабору, і тоді півміста залишиться без води.

Мирослава ГАЛАС, “Ужгород”

У принципі, енергетики діють у межах чинного законодавства: вони надали товар — з ними не розрахувалися у повному обсязі, значить, споживач має обмежити використання до рівня екологічної броні або повністю його припинити у разі відсутності такої. Але й Водоканал боргує не тому, що йому так хочеться, а через недоплату за власні послуги — за серпень населення розрахувалося лише на 68%. Директор КП Юрій Омельяненко каже: ситуація погіршилася після підняття цін (вартість води й водовідведення зросла з 1 червня цього року), раніше ужгородці виконували свої зобов’язання стовідсотково. Втім, люди мають розуміти: складові собівартості дорожчають, а за таких умов заморозити тарифи нереально. Несплата ж призведе до повного занепаду і так замортизованого водного господарства та припинення подачі води.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  08/09/08, 09:33


№ 38 (504) Ротарійці нам знову допомогли

Цього понеділка міський голова Ужгорода Сергій Ратушняк зустрічався із шістьома членами Ротарі-клубу з Великобританії на чолі з лідером групи Кейтом Девісоном, котрі привезли нам гуманітарний вантаж. Мер подякував їм за допомогу, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю і вручив гостям грамоти.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  08/09/08, 09:32


№ 38 (504)З нагоди професійного свята підприємцям вручили грамоти

З Днем підприємця цьогоріч бізнесменів вітав заступник міського голови Володимир Химинець, оскільки мер якраз перебував на нараді в Києві. Найкращим представникам цього прошарку населення він вручив грамоти Ужгородської міської ради, а всім загалом побажав міцно стояти на ногах, бути заможними та успішними — тоді й Ужгород стане багатим та процвітаючим.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Новини)  -  08/09/08, 09:31


№ 38 (504) Кардіодиспансер має новий корпус

З 1 вересня в обласному кардіодиспансері в Ужгорподі відкрився новий корпус, де розмістилися поліклініка, адміністративний блок, кілька університетських кафедр, конференц-зал та кардіохірургічне відділення на 20 ліжок, де проводитимуть операції на відкритому серці. Як повідомила заступник головного лікаря кардіодиспансеру Марія Доценко, наразі у відділення завозиться обладнання, ідуть тендерні процедури.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Новини)  -  08/09/08, 09:30


№ 38 (504) Понад тисячі ужгородських пенсіонерів збільшено розміри надбавок до пенсій

З 1 вересня у зв’язку з другим етапом реалізації Постанови Кабінету Міністрів від 16 липня 2008 року № 654 “Про підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян” знову переглядаються пенсії. Розповісти, кого торкнувся цей перерахунок, ми попросили Світлану Круцей, заступника начальника відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді:

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  08/09/08, 09:29


№ 38 (504) “Авангард” проти “Закарпаття”

Останнім часом у деяких засобах масової інформації проскочили різноманітні заяви стосовно взаємин між керівництвами стадіону “Авангард” та футбольного клубу “Закарпаття”. Зокрема йшлоя про те, що нібито дирекція стадіону має стосунок до встановлення (і зокрема підвищення) вартості квитків, що “Авангард” безпідставно підвищив клубу орендну плату в 3—4 рази та багато іншого. Щоб роз’яснити ситуацію та розставити всі крапки над проблемними “і”, у прес-клубі ГО “Нове Закарпаття” із журналістами зустрілися директор комунального підприємства Ужгородський стадіон “Авангард” Сергій Петрус та начальник міського управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Олег Муртазін.

Олексій МЕГЕЛА, “Ужгород”

У першу чергу хотілося б, аби пересічний уболівальник та читач отримав правдиву інформацію про реальний стан справ, що склався на сьогодні навколо партнерства “Авангарду” й ФК “Закарпаття”, наголосив Сергій Петрус. Це стосується різноманітних інсинуацій у пресі, неетичних та некомпетентних висловів різних осіб на адресу керівництва стадіону. Дійшло навіть до того, що ФК і його уболівальники змушені були їздити на ігри до Мукачева.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини)  -  08/09/08, 09:28


№ 38 (504) Правда про місцевий референдум в Ужгороді щодо будівництва аквапарку

Передісторія ініціативи громади

Першим і головним правдивим фактором є те, що ідея проведення місцевого референдуму повністю виходить від громадських організацій міста. Вперше вона прозвучала на зустрічі керівників громадських організацій міста із заступником міського голови В. Химинцем, яка відбулася на початку серпня, що може підтвердити будь-який учасник цієї зустрічі. Заслухавши інформацію В. Химинця щодо ситуації, що склалася внаслідок рішення сесії обласної ради по Боздоському парку, яка надзвичайно ускладнює подальші проектні роботи і загалом просування інвестиційного проекту з будівництва водно-оздоровчого комплексу “Водний світ” по Слов’янській набережній біля Боздоського парку, перші організаційні збори представників громадських організацій міста вирішили: через тиждень скликати міські збори — віче — на які винести питання щодо ставлення, позиції і дії громади міста щодо проекту будівництва водно-оздоровчого комплексу “Водний світ” саме біля Боздоського парку відповідно до рішення сесії міської ради № 483 від 27 вересня 2007 року, яка дала дозвіл на збір матеріалів попереднього погодження, по даному проекту.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  08/09/08, 09:27


№ 38 (504) Олег Зайцев: “Дім і родина для мене святе — нічого так не люблю, як проводити час зі своїми близькими”

Нещодавно одне періодичне видання повідомило на своїх сторінках про те, що у серпні Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая святкував 60-ліття. Ми одразу кинулись до директора музею і доброго друга нашої газети Олега Зайцева, мовляв, як так, чому нам про святкування такої дати нічого не відомо? Виявилося, що колеги-журналісти помилилися, і 60-ліття музей відзначатиме 7 листопада, але масштабна підготовка вже ведеться — от і позаминулого тижня музей репрезентував присвячений ювілею альбом “Йосип Бокшай”, в якому зібрана повна музейна колекція відомого майстра. Тож, користуючись нагодою, поки Олег Зайцев ще має вільний час для спілкування з пресою, ми запросили його стати гостем “Суботніх зустрічей” і розповісти про своє професійне й особисте життя, музей, театр і багато іншого.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

— Олеже Дмитровичу, ви ж, наскільки я знаю, з Одеси. Часто навідуєтеся в рідне місто?

— Так, народився я на морі, але тепер нечасто там буваю — їжджу тільки маму провідувати. Від тієї Одеси, яку я пам’ятаю з дитинства, залишилися, як кажуть, тільки вуха. Тоді в будинку ніколи не зачиняли дверей, а коли хтось смажив котлети, то ними пригощали всіх сусідських дітей — одним словом, суцільні доброта і дружба. Тепер же всі корінні одесити або повмирали, або повиїжджали, натомість приїжджі перетворили місто на справжній базар. До такої Одеси їхати вже зовсім не хочеться — не гріє вона більше моєї душі.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  08/09/08, 09:26
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS