Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 12/11/07№ 45 (458) Котельні запрацювали — боржники залишилися

Спецвипуск газети “Ужгород” зі списками боржників теплопостачальних організацій, виданий 20-тисячним накладом на замовлення КП “Уж-тепло”, викликав у місті чималий резонанс.

Не обійшлося й без телефонних дзвінків та візитів із претензіями. Комусь просто не сподобалося, що його прізвище в такому контексті стало предметом розмов сусідів і знайомих, хтось стверджував, що давно відрізався від централізованого теплопостачання, а тут йому виставили “хвости”, когось дратувало, що борги збанкрутілого “Ужгородтеплокомуненерго” подали разом із боргами “Уж-тепла”. Були дзвінки й від cумлінних платників, котрі мерзнуть через недобросовісних. Вони радили: “Ви не друкуйте їх, а відрізайте їм тепло і подавайте в суд!” Потім, зрозумівши, що редакція — це не та інстанція, яка має цим займатися, погоджувалися: і моральний вплив чогось вартий. Аби не залишати ці закиди без уваги, ми попросили прокоментувати їх директора КП “Уж-тепло” Дмитра Петрину і заодно поцікавилися в нього останніми новинами на “тепловому фронті”.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини, Країна)  -  12/11/07, 10:23


№ 45 (458) Репресоване духовенство увічнене в граніті

Свою вівторкову зустріч із медійниками Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії владика Мілан Шашік розпочав із представлення меморіалу “Репресоване духовенство”, освячення якого поблизу Кафедрального собору відбулося в поминальний день 1 листопада.

На 8-ми гранітних плитах, розміщених по обидва боки від хреста у формі відкритої книжки, викарбувано імена 128 священиків і монахині сестри Теофіли, котрі постраждали за радянських часів за віру і, як сказав владика Мілан, разом були засуджені до 2482 років позбавлення волі. Увінчує меморіал старовинний хрест, датований 1877 роком, що був знайдений на піддашші Кафедрального собору, — символ віри, а під ним як символ молитви — фрагменти сходів, по яких вірники ходили до Хресто-Воздвиженського собору.

Меморіал ще не завершений, попереду й роботи з облаштування підходу до нього. “Усе звучатиме урочистіше”, — сказав скульптор Василь Роман, котрий разом із дизайнером Рудольфом Фенциком та отцем Петром Берешем утілювали проект у життя. Їхню роботу відзначено архієрейськими грамотами.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Новини)  -  12/11/07, 10:22
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS