Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 13/08/07№ 31 (444) Тендерна палата України знову ставить нам палиці в колеса

Після того, як Ужгород підтримав акцію протесту Асоціації міст України, котра мала на меті звернути увагу на проблеми, спричинені нововведеннями в тендерному законодавстві (вони набрали чинності з березня цього року), столичні представники громадської (!) організації “Тендерна палата України” тільки й роблять, що вишукують найменший привід, аби вставити палиці в колеса нашому місцевому самоврядуванню. Принаймні такий висновок напрошується із їхніх дій.

Мирослава ГАЛАС, “Ужгород”

Не так давно ми повідомляли: Тендерна палата України подала в суд на міську раду, аби призупинити рішення про закупку бензину для “швидкої допомоги”. Зачіпка була формальною. Як каже завідуючий відділом промисловості, транспорту та зв’язку Володимир Талісман ішлося буквально про змінений порядок слів у тексті, який абсолютно не впливав на його зміст, але в підсумку постала реальна загроза, що одного чудового дня медики не зможуть виїхати на допомогу хворим. 10 днів, за зізнанням Володимира Юхимовича, тендерний комітет був у стані підвищеної бойової готовності. До вирішення питання залучили міське керівництво, головного лікаря “швидкої” — до Києва пішли дзвінки, листи, були направлені копії всіх документів (а це 2 великі папки), що підтверджували: процедуру, незважаючи на всі труднощі, викликані нововведеннями, провели у повній відповідності до закону. Під таким активним тиском з усіх сторін Тендерна палата минулого тижня таки відкликала свій позов, питання оперативно вирішилося. Тепер до кінця року “швидка” не матиме проблем із пальним. Здавалося б, можна радіти, але…

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини, Країна)  -  13/08/07, 10:02


№ 31 (444) Фактів хабарництва при вступі до вузів у нас цьогоріч не зафіксовано

Про це на прес-конференції розповів головний освітянин Закарпаття Юрій Герцог. За його словами, вступна кампанія йде до завершення, план держзамовлення виконано повністю і на нього вже подано зарахування (до речі, маємо дві нові спеціальності — “лісівництво” та “системи технічного захисту інформації”).

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини)  -  13/08/07, 10:01


№ 31 (444) Як святкуватимемо Незалежність?

Цього тижня оргкомітет з відзначення Дня Незалежності України вирішував, як саме святкуватиме Ужгород.

Начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Олег Муртазін повідомив: цьогоріч родзинками програми стануть: концерт естрадних виконавців та гурту “Елка”, гала-концерт художніх колективів й окремих виконавців — переможців міських і районних звітів-конкурсів, V Традиційний мотофестиваль, конкурс силачів “Карпатський ведмідь”, Свято хліба та конкурс на кращий вишитий рушник і, звісно, феєрверк. Будуть і спортивні заходи — турнір із шахів та першість міста з велоквесту серед молоді. Конкретно що, де і коли відбуватиметься — проінформуємо читачів у наступному номері.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  13/08/07, 10:01


№ 31 (444) Депутати вітали учасницю “Барселони”

Величезний букет троянд і аплодисменти отримала на ХХ пленарному засіданні ІVсесії Ужгородської міськради V скликання наша землячка Галина Гаврилко, учасниця дуету “Барселона”, котрий зайняв друге місце на конкурсі “Нова хвиля”. Вітаючи Галину, заступник міського голови Володимир Симулик висловив сподівання, що ми ще не раз побачимо її і на ужгородській, і на міжнародних сценах.

А в прозаїчнішій частині засідання депутати розглянули всі 23 питання порядку денного. Зокрема вони створили ТОВ “СААФ-Україна”, яке займатиметься реалізацією проекту “Водний світ”. Співвідношення часток “SAFF” та Управління майном міста Ужгородської міськради у товаристві визначили як 80 і 20%. Також депутати виділили з бюджету понад 5 тис. грн. на лікування 4-річної ужгородки, котрій потрібна серйозна операція. Іншій дитині, хворій на лейкоз, вирішили допомогти власними коштами, бо бюджетних на такі потреби більше нема.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  13/08/07, 10:00


№ 31 (444) Місто готується до позачергових виборів

Відповідно до ч. 2 ст.102-3 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вибори народних депутатів України” та деяких інших законодавчих актів України”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 942, доручення голови ОДА від 2.08.2007 р. № 02-5/114, розпорядженням міського голови від 2.08.2007 року № 155 утворена робоча група обліку виборців у складі 9 чоловік та затверджено положення про групу.

Міська робоча група обліку виборців забезпечена приміщенням для роботи (каб. 235), телефоном (61-41-55), трьома комп’ютерами, принтером, електронним зв’язком міської ради. 3.08.2007 року надіслано повідомлення ЦВК про керівника робочої групи обліку виборців (ним стала заступник міського голови, керуюча справами виконкому Лариса Іванівна Алєнтьєва, яка на передвиборний період усунута від виконання обов’язків заступника міського голови), її місцезнаходження та засоби зв’язку.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  13/08/07, 09:59


№ 31 (444) ЖРЕР №3 у стадії ліквідації, але все залишається на місці

До редакції зателефонував наш читач Арпад Шаламун і попросив пояснити, чому ліквідували ЖРЕР №3, чи зможуть працівники КШЕПу впоратися з його функціями і куди зараз звертатися для переукладання договорів та з іншими проблемами.

Відповісти на ці запитання ми попросили заступника начальника головного управління комунального господарства міста Георгія Марущака.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  13/08/07, 09:58
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS