Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за Серпень 2006№ 32 (392) Навести лад із ринками Ужгорода намагається міська влада

Функціонування понад 15 великих ринків у такому місті, як Ужгород, навряд чи є суворою необхідністю для життєдіяльності його мешканців. Окрім вимог часу привести ринкову торгівлю міста у належний естетичний стан, реформи, які відбуваються зараз, зумовлені ще й вкрай незадовільним станом прилеглих до ринку територій і під’їзних шляхів. Серед іншого домінують і питання вічно незадовільного санітарного та протипожежного станів багатьох ринків Ужгорода та розквіт стихійної торгівлі.

Олексій МЕГЕЛА, «Ужгород»

Цього тижня нарешті остаточно припинено діяльність стихійного ринку поруч із універмагом “Україна”. У вівторок на площі Кирила та Мефодія залишилося лише 4 кіоски, два з яких (поруч із автобусною зупинкою “Готель “Закарпаття”) буде демонтовано ще цього тижня, інші ж два (безпосередньо поруч із універмагом) — заберуть до 10 серпня. Кілька років тому попередня влада намагалася навести лад на цій площі. Однак справу тоді так і не довели до кінця, бо велика кількість павільйонів та будок ще кілька років продовжувала «милувати» око. Наступний крок ринкової реорганізації — наведення порядку в «новому районі» на ринках вул. Заньковецької—Бестужева. Там на невеликій території розміщено три ринки, велика частина яких — на землях загального користування: тротуарах, газонах тощо. До того ж у районі цих ринків особливо загострилася проблема, пов’язана із інтенсивним рухом транспорту та його паркуванням. А поруч знаходяться дитячі садочки і школа, від дирекції яких через постійні аварійні ситуації на тому відрізку шляху до міської влади надходять численні скарги.

ПРОЛОГ

Але першочерговим завданням, яке необхідно вирішити найближчими днями, є питання функціонування КП “Ринок-1”, розташованого на проїжджій частині та тротуарах по вул. Фединця. Із 9 серпня тут розпочнуться роботи з упорядкування вулиці, на що є відповідне розпорядження міської влади. Адміністрацію ринку заздалегідь було попереджено, щоб вона офіційно й завчасно сповістила всіх підприємців та власників торгових точок про початок вищезгаданих робіт. До 8 серпня включно всі власники тимчасових торгових об’єктів повинні вжити невідкладних заходів по звільненню території вул.Фединця від лотків та павільйонів. Цього тижня розпочала роботу спеціальна комісія з перевірки функціонування ринку. Першочерговою метою було виявлення порушень у роботі ринку, негайного припинення несанкціоновано встановлених торгових об’єктів та тих, хто не має відповідних документів, договорів аренди тощо. Перевірка показала, що на КП “Ринок-1” зареєстровано 274 торгових місця (на 250 підприємців), 123 із яких мають договори оренди із адміністрацією ринку, в 115 строк їхньої дії закінчився ще у червні цього року, а у 12 — договори на етапі підготовки. Кілька десятків палаток та лотків узагалі торгували поза межами ринку. У ході роботи комісії, окрім усього, було виявлено численні порушення по лінії пожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану та охорони навколишнього середовища.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  07/08/06, 10:30


№ 32 (392) За вивiз смiття платитимемо вже не ЖРЕРам

З цього вiвторка оплата за вивiз твердих побутових вiдходiв суттєво зросла. Чим це зумовлено i як змiнився порядок розрахункiв, ми дiзнавалися в компетентних посадовцiв.

Ганна КIШТУЛИНЕЦЬ, “Ужгород”

Як розповiла про- вiдний еконо- мiст КП “Уж” Свiтлана Заяць, з 1 серпня, згiдно з рiшенням виконавчого комiтету мiської ради за № 174 вiд 26 липня 2006 року, ужгородцi платитимуть за вивезення смiття по 4 грн. 99 коп. з однiєї людини. При цьому вартiсть цих послуг має бути виведена зi складу квартирної плати. У свою чергу, населення мiста укладатиме угоду з КАТП-072801 (КП “Уж”) про надання послуг iз збирання та вивезення твердих побутових вiдходiв (ТПВ). Для цього власник квартири чи будинку або ж хтось iз членiв сiм’ї повинен з’явитися в абонентський вiддiл КП “Уж” на вул. Погорєлова, 3, маючи при собi довiдку про склад сiм’ї та розрахункову книжку з оплати за квартиру або домову книгу. В КП “Уж” вiн отримає розрахункову книжку, за якою щомiсячно до 5 числа наступного мiсяця оплачуватиме послуги за вивезення ТПВ. Внесення платежiв здiйснюватиметься через установи Ощадбанку, “Укрпошту” та безпосередньо в касу пiдприємства.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  07/08/06, 10:29
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS