Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 01/03/06Урочисте зібрання до Дня захисників Вітчизни цьогоріч зібрало в приміщенні міськради багатьох із тих, хто відстоював інтереси своєї держави під час війни та збройних протистоянь. Усіх присутніх привітав ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, котрий наголосив, що до нинішніх стосунків людей у погонах і без них найкраще підходить фраза “Народ і армія — єдині”, адже допомога військовослужбовців у ліквідації наслідків минулорічних повеней на Закарпатті є справді неоціненною.

Представники ветеранських організацій після численних привітань і побажань згадали й про наближення жіночого свята. Окрема подяка була дружинам вояків, котрі, за словами ветеранів, “завжди на посту”. І наостанок, уже зовсім по-чоловічому, колишні та нинішні захисники Вітчизни не побажали загадувати наперед, пропонуючи зустрітися на цьому ж місці наступного року. Представники міської влади вручили колишнім воїнам грамоти, а Словацький союз антифашистських борців нагородив орденом ім. М.Р Стефаника II ступеня мера Ужгорода Віктора Погорєлова, котрий того дня також узяв участь у церемонії вручення прикордонним військам Закарпаття нової техніки та військового оснащення.

Після урочистостей усіх бажаючих запросили згадати смак справжньої солдатської каші. Адже саме під час застілля з гарячою кашею та чарочкою горілки так приємно пригадати минулі часи, коли воїн воїну був як рідний брат.

(опубліковано в категорії: Місто, Соціум, Влада, Новини)  -  01/03/06, 11:40


№ 9 (369) Паводка не оминути?

Тепла погода, що трималася цього тижня в Ужгороді, зумовила швидке танення снігу. Як наслідок — усі екстренні служби міста почали готуватися до можливої повені. Фахівці переконують, що Ужгород повністю готовий до підняття води в Ужі. Про небезпеку ужгородським службам повідомлять, щойно рівень води підніметься у Великому Березному. Вода дістанеться до Ужгорода лише через 6—8 годин, тож підготуватися до надзвичайної ситуації зможуть усі відповідальні служби.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

Ужгород, навчений кількома попередніми повенями, дійсно підготували до підняття води у річці. Міська влада провела нараду з усіма начальниками рятувальних служб, аби визначити, яким куточкам Ужгорода під час можливої повені загрожує найбільша небезпека. Виявилося, що найпроблемнішим районом залишається Радванка. Незважаючи на те, що минулого року дамбу, яка відгороджує цю низинну місцевість від річки, підняли, нині там знову існує можливість затоплення. За неофіційною інформацією, свіжий ґрунт із верхівки дамби пішов на будівництво нових ромських будиночків. Про ризик проживання ромів на цій території “Ужгород” писав уже неодноразово, але роми не тільки не бояться небезпечного сусідства з річкою, а навпаки — будуються в низині зі ще більшою інтенсивністю. Нині дамбу повторно укріплюють, та невідомо, чи надовго її вистачить. Мабуть, для того, щоб зробити безпечною цю територію, на дамбі потрібно виставити сторожів, бо, схоже, ніхто не може пояснити ромам, що вони самі рубають гілку, на якій сидять.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини)  -  01/03/06, 11:38


№ 9 (369) ЯК ВИТРАЧАВСЯ БЮДЖЕТ МІСТА у 2005 РОЦІ

Не секрет, що сьогоднішня міська влада з самого початку своєї роботи намагалася проводити відкриту і прозору економічну та соціальну політику. До того ж ініціатором та основним реалізатором цього виступив міський голова Віктор Погорєлов. За роки його керування містом ужгородці мали можливість у цьому переконатися. Доказом цього є постійний контакт громадськості з першою особою міста. Це і прямі телефонні лінії, і прес-конференції, і безпрецендентні до цього часу щорічні зустрічі з ужгородцями на площі Ш.Петефі. Тому дивним видається факт появи в місті агітаційних матеріалів одного з кандидатів на посаду міського голови, котрий до того ж є депутатом міськради та чиновником Закарпатської ОДА, в яких він звертається до ужгородців з питанням, куди поділися їхні гроші.

(more…)

(опубліковано в категорії: Місто, Влада, Новини)  -  01/03/06, 11:36
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS