Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 22/02/06№ 8 (368) Громадська думка. За кого голосуватимуть ужгородцi?

Протягом першого тижня лютого неформальним об’єднанням “Медiа-клуб” м. Ужгорода було проведено опитування серед мешканцiв мiста щодо їхньої позицiї на виборах-2006. Зокрема, респонденти мали вiдповiсти на три запитання: кого вони бачать на посадi мiського голови Ужгорода, яким полiтичним силам симпатизують та хто, на їхню думку, стане наступним головою обласної ради. Похибка становила близько 3%.

Щодо симпатiй стосовно посади мiського голови, то думки розподiлилися таким чином: безперечним лiдером перегонiв ужгородцi обрали Сергiя Ратушняка — 19%. З невеликим вiдривом у 2% його наздоганяє Вiктор Погорєлов. Усi iншi претенденти —далеко позаду. Цiкаво, що о. Димитрiй Сидор досяг досить високого результату — 3,2%.

Симпатiї ужгородцiв до полiтичних партiй виявилися такими: 17% — Блок Юлiї Тимошенко, 16,8% — Народний союз “Наша Україна”, 11,5% — Народна партiя України, опозицiйний блок “Не так!” набрав 9,9%, Партiя регiонiв України — 13,2%. Соцiалiсти здобули 4,7% голосiв, комунiсти — 4,5%, партiя “ПОРА” — 1,2%.

Головою обласної ради ужгородцi бачать: Сергiя Ратушняка —19,3%, Вiктора Погорєлова — 13,9%, Вiктора Балогу — 10,6%, Миколу Андруся — 6,4%, Василя Петьовку — 4,6%.

Близько 14% ужгородцiв не змогли визначитися зi своїм вибором, а 25% сказали, що взагалi не братимуть участi у виборах.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини)  -  22/02/06, 11:57


№ 8 (368) Обережно: слизькі сходи!

Cхоже, поки що зима не збирається передавати весні свої права. Вдень і вночі морозило, тротуари позаносило снігом, під яким причаївся товстий шар льоду. А з дахів будинків готові щомиті впасти на голови перехожих величезні бурульки. Відлига не покращила ситуацію. Якщо шляховики більш-менш успішно боролися зі стихією, то двірникам точно не вдається як слід упоратися з прибиранням прибудинкових територій та тротуарів.

Левко ОЛЕКСІЄНКО, Ужгород

Ситуація з прибиранням снігу біля магазинів ще складніша: відрізки тротуару, закріплені за приватними магазинами та офісами, довго залишаються неприбраними. А у вихідні окремі власники взагалі ігнорують це питання. Тротуарами, заваленими снігом, ходити не тільки важко, а й небезпечно. Під білим покривом намерзла така крига, яку важко відірвати від асфальту. Ці території потрібно хоча б зрідка посипати піском та сіллю.

У Правилах благоустрою міста Ужгорода чітко зазначено: відповідальним посадовим та фізичним особам щорічно у зимовий період слід проводити прибирання територій, посипати їх піском, вивозити сніг, лід, бруд; прибирання снігу в цей період повинно в міру потреби проводитися протягом усього дня (“…2.1.3. Своєчасно прибирати сніг і лід з тротуарів, пішохідних доріжок та прилеглих територій, а також очищати від снігу та льоду дахи.”). Зрозуміло, що залежно від погодних умов цей порядок може бути змінено.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  22/02/06, 11:55
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS