Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 15/02/06№ 7 (367) Перипетії площі Привокзальної: чи переможе здоровий глузд?

Про капітальну розбудову і благоустрій Привокзальної площі в Ужгороді йдеться вже давно. Певні засоби масової інформації висвітлюють хід подій занадто однобоко й упереджено, подаючи лише позицію деяких мешканців прилеглої до вокзалу території. Насправді ситуація, що склалася нині, вимагає чітких коментарів, бо деякі політичні (і не лише політичні) сили почали використовувати її у своїх інтересах. За роз’ясненнями ми звернулися до директора ТОВ “Конті Буд Ужгород” Володимира Теодоровського.

Левко ОЛЕКСІЄНКО, “Ужгород”

— Відомо, що конкурс на забудову Привокзальної площі ще в червні 2004 року виграла московська корпорація “Конті”, — розповідає пан Теодоровський. — Тоді москвичам, котрі планували інвестувати в Ужгород 108 млн. доларів, була запропонована земельна ділянка площею 1,6 га для будівництва сучасного торгово-офісного центру. У свою чергу до січня 2005 року “Конті” зобов’язалося підготувати проектну документацію та віднайти можливість переселення мешканців, територіальні інтереси котрих зачіпало це будівництво.

Так сталося, що нестабільна політична ситуація в Україні взимку 2004—2005 років притримала закордонного інвестора. Майже рік минув в очікуванні. Паралельно з цим президента “Конті” пана Тімербулатова було обрано сенатором російської думи від Алтайського краю. Він, природно, перемістив інтереси власної компанії в цей азійський регіон. Тоді ж було прийнято рішення передати всі повноваження, права і обов’язки ТОВ “Конті Буд Ужгород”.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Влада, Новини, Випадок, Країна)  -  15/02/06, 10:47


№ 7 (367) “Чотирнадцятих” автобусів побільшає

“Ужгород” уже неодноразово писав про результати проведення конкурсу на визначення маршрутних перевезень. Нагадаємо, що з 15 грудня минулого року кількість громадського транспорту та маршрутів у місті збільшилася.

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

Але незважаючи на нововведення, наші читачі не припиняють скаржитися на умови перевезення пасажирів, хоч, за словами Івана Машкаринця, начальника транспортного відділу, офіційних скарг на перевізників до міської ради не надходило. Виняток становлять кілька зауважень громадян стосовно грубого поводження шоферів. На жаль, в умовах термінового пошуку водіїв на нові маршрути, перевізникам довелося жертвувати жорстким відбором, тому скарги на неввічливе поводження шоферів нині — не рідкість.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини)  -  15/02/06, 10:45


№ 7 (367) Хто прибере дивани зі смітників?

Негабаритне сміття (будівельні відходи, старі меблі, словом, усе те, що не вміщається до контейнерів) уже давно перестало дивувати мешканців Ужгорода. Мало не щодня біля баків з’являється окрема купа сміття, яку ніхто не береться прибрати. Добре, якщо ці непотрібні речі можуть комусь згодитися (більш-менш пристойні меблі зі смітника несуть у свої кімнати роми, гірші використовують як паливо), а буває й так, що після того, як хтось із жильців зробив у квартирі ремонт, увесь майданчик для сміття закиданий будівельними відходами. Хто ж винен у тому, що до контейнерів часто навіть немає можливості підійти? І хто мусить прибирати негабаритне сміття?

Тетяна ЛІТЕРАТІ, “Ужгород”

У головному управлінні міського господарства розповіли, що проблема з негабаритним сміттям турбує комунальників давно, тому розв’язати її спробують уже найближчим часом. Наразі негабаритні відходи викидати на смітники загального користування суворо заборонено. Кожен, хто хоче позбутися старих меблів, може зробити це, замовивши в КАТП або ЖРЕРі № 7 спеціальний автомобіль, який відвезе ваші відходи на смітник. На жаль, люди не зголошуються на добровільний вивіз сміття, крадькома виносячи на загальний смітник непотрібну річ, мовляв, ромам згодиться. Після чого зазвичай не припиняють жалітися на комунальні служби міста, котрі “погано вивозять сміття”. До відома тих, хто думає так само: працівники КАТП не зобов’язані вивозити негабаритне сміття, яке лежить поруч із контейнерами, оскільки до квартплати входить тільки вивіз побутових відходів. Ось чому залишки чийогось ремонту тижнями лежать біля контейнерів: КАТП не прибирає, бо й не повинно цього робити, ЖРЕР не прибирає, оскільки не має потрібної техніки для вивозу сміття і грошей, аби заплатити за його утилізацію. Врешті, не витримуючи постійних скарг мешканців навколишніх будинків, комунальники таки вивозять дивани, що гниють під дощем і снігом,… аби через тиждень черговий розумник викинув на смітник черговий диван.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум)  -  15/02/06, 10:35
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS