Газета ужгородської міської ради і виконкому

Архів за 06/02/06№ 6 (366) Ужгородську ТВК штормило б, якби не вчасна допомога, каже її голова Юрій Келемен

Засоби масової інформації, коментуючи стан підготовки виборів, подають невтішну інформацію: виборчі комісії працюють у непридатних приміщеннях, керівники та члени пишуть заяви на вихід із них і таке інше. Тож ми вирішили з’ясувати, які справи в міській ТВК.

— На даному етапі Ужгородська міська територіальна виборча комісія працює в нормальних умовах, — каже її голова Юрій Келемен. — Звичайно, якщо б ми фінансувалися тільки з передбачених на вибори субвенцій Державного бюджету, то загроза зриву роботи була б реальною. І люди відмовлялися б працювати, і календарний план не виконувався б. Однак ужгородські міські депутати на сесії виділили для забезпечення роботи комісії необхідні кошти.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Новини, Країна)  -  06/02/06, 10:30


№ 6 (366) Що було, що є

НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН

Ще рокiв десять тому розробка нового генерального плану розбудови мiста стала нагальною проблемою. У лютому 2004 року новий стратегiчний документ, яким було передбачено основнi напрями розбудови Ужгорода на наступнi 25 рокiв, було винесено на розгляд ужгородцiв.

Розроблений Державним iнститутом проектування мiст i сiл України, вiн передбачав забезпечення жителiв оптимальними умовами проживання, органiзацiю мережi мiсць зберiгання транспортних засобiв, визначення майданчикiв до житлового будiвництва, — як багатоквартирного, так i садибного, благоустрiй та озеленення мiста.

ЗУПИНКИ НАБУДУТЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВИГЛЯДУ

Старi автобуснi зупинки радянського взiрця давно стали притчею во язицiх i предметом нарiкань не одного поколiння ужгородцiв. Аби зробити бiльш комфортним процес очiкування транспорту, мiська влада два роки тому зважилася на експеримент й оголосила конкурс на облаштування автозупинок. Сьогоднi майже всi зупинки в мiстi оновлено.

Як відомо, міська влада віддала більшість автобусних зупинок у користування підприємцям, які згідно з умовами договорів повинні були облаштувати їх належним чином, за що отримували можливість розмістити поряд із зупинкою власну торгову точку.

Нині більшість підприємців реалізовують власні проекти, однак затягують зі строками будівництва та подекуди не належним чином доглядають за орендованою територією. Тому днями заступник міського голови Ален Панов зустрівся з підприємцями, і вони разом обговорили причини виникнення цих недоліків та шляхи вирішення проблем. Було досягнуто домовленості про те, що підприємці якісніше прибиратимуть зупинки від сміття та снігу, а також їм був даний термін два місяці на завершення будівництва.

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Влада, Новини)  -  06/02/06, 10:29


№ 6 (366) Чекаємо на грип

Як зазначають лікарі, щороку в кінці січня—на початку лютого в Ужгороді починається епідемія грипу, до приходу якої повинні підготуватися як дорослі, так і діти. Минулоріч з ознаками цього небезпечного захворювання до лікарень потрапило понад 400 закарпатців, усього ж хворими на грип визнали близько 35 тисяч жителів нашого краю. Фахівці обласної санепідемстанції зазначають, що найбільш ефективною профілактикою хвороби є щеплення проти грипу А та В (вартість вакцини — від 35 до 55 гривень), та в жодній лікарні Закарпаття такого щеплення вам не зроблять, бо всі запаси потрібної вакцини поспіхом вивезли до Криму — на боротьбу з пташиним грипом.

(more…)

(опубліковано в категорії: Загальна, Місто, Соціум, Новини, Країна)  -  06/02/06, 10:25
Реалізація: ALDESIGN WebStudio
базується на WP 1.5 engine | valid XHTML and CSS